Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít a külső! De mennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a külső! De mennyire? Az összes lány miért ezt mondja, hogy soha nem tudnék járni olyan pasival aki igénytelen, kövér, fogatlan, akitől undorodik a csaj?

Figyelt kérdés
De ugye ott van asok ápol, nem jóképű, de nem is ronda, igényes, jól öltöző pasi. Mégis a legtöbbnek nincs barátnője. Akkor tényleg csak az nem jön szóba a lányoknál, akitől undorodnak, vagy ha kritikusabban fogalmazunk, akkor az sem jön szóba náluk, aki nem helyes, de igényes, rendes? Mert azt látom, hogy csak az jön szóba, aki külsőre tökéletes, legtöbb ismerős hölgy is oda-vissza van érte, akitől manjdnem minden lány olvadozik. Mert van különbség az olyan pasik között, akik igényesek, átlagosan, és az olyanok között akik igénytelenek, semmirekellőek, kövérek, gusztustalanok. Mégis azt látni, hogy egyik kategória sem igazán nyerő, csak az, aki ezen felül áll főleg külsőre, duma tekintetében, nem mellesleg anyagilag sem egy utolsó alak.
2013. jan. 22. 16:57
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/205 A kérdező kommentje:

Ez a pasitípus akkora puncimágnes, hogy az már fergeteges (kép lent). Ilyenkor szokták ideírni a csajok a kommentjeiket tucatszámban, hogy nekik ez nem jön be, így meg úgy fújjjjj. Aztán kimész az útra és mind ilyen pasikba botlasz bele gyönyörű csajokkal mászkálva. Ja és azok a lányok zöme is ilyesmi (max idősebb, vagy barna szem, sötét haj, borosta stb, de az arctípus hasonló)pasival van együtt, akik ideírják szériában az ilyen pasikra, hogy pfújjjjjj.



[link]

2013. jan. 23. 23:09
 132/205 A kérdező kommentje:
Már nem tudom, de emléxem, hogy tavaly előtt novemberben egy sötét hajú babaarcú pasi feltette ide a képét, és kb 150 válasz jött rá 2 nap alatt. Az összes női válasz pozitív volt, írtak neki vagy 30 an priviben. Ilyen szegedi meg kőbányai csajok ha jól emléxem. Ennyit arról, hogy mennyire relatív a szépség, hát nagyon de nagyon, de nagyon nem az. Amikor meg egy átlagos (nem ronda, vagyis férfi szemmel nem ronda) kiteszi a képét, akkor jön 8 fiú komment és 2-3 lány komment, hogy rondaaaaaaa vagy öregem. Ha egy kövér ronda csaj, akkor is jön 30-40 komment és mind 3. nak azért bejön a csaj. Mindenki szűrje le a következetéseket, és keressen vissza ilyen kérdéseket, ahol pasi kérdi, hogy néz ki, és ahol nő kérdi hogy néz ki. Ordaskülönbség van a pozitív jelzések száma között, nem a pasik javára.
2013. jan. 23. 23:18
 133/205 anonim ***** válasza:
88%

Persze, hazudok....:'DDDDDD

Szerinted hány felnőtt férfinak vagy 10 centi alatti farka, és M.o.-n hány férfinak van 20 centi felett? Azért írtam, hogy majdnem mindegy, mert csak a kirívóan szélsőségesen átlagtól eltérőek azok, amikre furcsán néznék (pl. hogy egy 5 centist nem éreznék, egy 25 centis meg fájna). Most ezért lennék hazug? :D Szerintem te is érzed a veszted, és kapálózol. De nekem mind1, nem én maradok egyedül, nem én leszek az, akit senki sem lesz képes szeretni, hanem te, amiért ennyire kirívóan h*lye vagy.


Hol írtam olyat, hogy mindegy, hogy milyen az arca az adott pasinak? :DDD Baromira nem mind1. Miért kellene, hogy az legyen?

A haja sem mind1, lehetőleg ne legyen "páwás", sem kopaszra nyírt, sem zsíros hátközépig/derékig érő lobonc, sem pedig olyan frufrus, mintha egy bili mentén vágták volna. Szerintem ezek nem nagy elvárások. :D


Azt pedig nem tudom honnan szedted, hogy a nőknek jobban elnézik, ha házas pasival kezd. Szerintem mindkét nemnél egyformán undorító dolog. És nem csak a 3. fél undorító, sőt, a legundorítóbb az az, aki házas, és ennek ellenére mással kufircol. Akár férfi, akár nő, EZ VAN.

A nők egyenjogúságának pedig az a legfőbb vonása szerintem, hogy már szabadon tanulhatnak és dolgozhatnak, így illene megállni a saját lábukon, nem pedig eltartatni magukat a pasikkal. Ennyi. És ebből kifolyólag szabadon dönthetnek, hogy kihez mennek hozzá, és mindenről ugyanúgy nyilváníthatnak véleményt mint a férfiak.


Olyat sem állítottam, hogy nincsenek olyan nők, akiknek csak a pénz az etalon, és státuszszimbólum a pasi. Vannak ilyenek. De nem kellene ettől még ráhúzni az összes nőre ezt, mert a nagy részük szerintem nem ilyen.

2013. jan. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/205 anonim ***** válasza:
100%

[link]


LOL, itt az egyiknek pont olyan a haja, mintha egy bili mentén vágták volna. :'D

Amúgy ezek 15 éves pötsöknek néznek ki. Mégis kinek jönnének be a kamaszlányokon kívül?

2013. jan. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/205 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem haljunk ki és akkor nem lesznek ilyen viták!:D
2013. jan. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/205 A kérdező kommentje:

Ahhoz a képhez, amin a 3 pasi volt itt egy válasz:


,,A kép készítőjéhez:Szerintem ők 5-en a világ leghelyesebb pasijai.Ha neked nem tetszik,nem kell mindenkinek közzé tenned.Tartsd meg magadnak a rossz véleményed.Amúgy is honnan tudod,hogy belül milyenek?Látszik,hogy nem láttál videókat...Viccesek és jó fejek.És akkor,ha ismernéd őket személyesen nem hiszem,hogy ez lenne a véleményed.Én már a videókból kiszűrtem,hogy nagyon kedvesek.Szánalmas ez a külső alapján ítélkezés..."


Ugye itt taglalja az egyik válaszadó, hogy szánalmas a külső alapján ítélkezés, holott az első sorban pont ő maga írta le, hogy mennyire helyesek a srácok. Illetve egy másik sorban meg pont azt írta le, hogy ha helyesek, akkor jó eséllyel a belsőjük is rendben van (nem így fogalmazta, de ez volt a lényege, hogy ne oltsák az ilyen pasikat, mert nem ismerik őket). Vagyis beismerte, hogy aki külsőre helyes, azt belülről is legtöbbször jó tulajdonságokkal társítják a lányok. Hazudni, mint ahogy itt is látszott, nagyon nem tudnak jól, de ezzel együtt imádnak a lányok. A legtöbb lány.

2013. jan. 23. 23:59
 137/205 A kérdező kommentje:
Ja a csaj, már videoból kiszűrte, hogy kedvesek. Istenem, ennyire rossz emberismerők a mai lányok, ezért verik át őket halomra az ilyen pasik. A nők 95% kivétel nélkül, ahogy itt is látszik, simán át lehet verni egy jó külsővel. Ismerősöm aki 26 éves és belül üres modell fiú, épp tegnap mesélte, hogy szúrta fel a jó emberismerő fiatal 3 diplomás lelkésznőt. Ennyit a nőkről, akik hiába okosak, elvesztik az eszüket, ha a helyes pasi beléjük mártja a péniszét.
2013. jan. 24. 00:03
 138/205 anonim ***** válasza:
13%

Ez igazából nem hazugság, hanem csak szimplán nincsenek tisztában a saját működésükkel. Az előző hozzászólásomba tettem be olyan linket, ahol az van, hogy egy nő tudatára ébred a saját ösztöneinek.


Ez igazából a nőknél a beléjüknevelt erkölcs és az evolúciós ösztönök harca. Tehát hazugságnak nem mondható, mivel saját maguk is elhiszik ezeket. Ha ráébreszted őket, akkor meg heves ellenkezésbe csapnak át (élőszóban főként)

2013. jan. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/205 anonim ***** válasza:
100%
Hol van az a videó? :DDD És miért 3 "pasit" ábrázol a kép, amikor a bemásolt szövegdarabka szerint 5-en vannak?
2013. jan. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/205 A kérdező kommentje:
Tökéletesen igazad van. Nem hazudnak, mert nem tudják, hogy hazudnak, mert az ösztönök beszélnek helyettük legtöbbször.
2013. jan. 24. 00:10
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!