Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít a külső! De mennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a külső! De mennyire? Az összes lány miért ezt mondja, hogy soha nem tudnék járni olyan pasival aki igénytelen, kövér, fogatlan, akitől undorodik a csaj?

Figyelt kérdés
De ugye ott van asok ápol, nem jóképű, de nem is ronda, igényes, jól öltöző pasi. Mégis a legtöbbnek nincs barátnője. Akkor tényleg csak az nem jön szóba a lányoknál, akitől undorodnak, vagy ha kritikusabban fogalmazunk, akkor az sem jön szóba náluk, aki nem helyes, de igényes, rendes? Mert azt látom, hogy csak az jön szóba, aki külsőre tökéletes, legtöbb ismerős hölgy is oda-vissza van érte, akitől manjdnem minden lány olvadozik. Mert van különbség az olyan pasik között, akik igényesek, átlagosan, és az olyanok között akik igénytelenek, semmirekellőek, kövérek, gusztustalanok. Mégis azt látni, hogy egyik kategória sem igazán nyerő, csak az, aki ezen felül áll főleg külsőre, duma tekintetében, nem mellesleg anyagilag sem egy utolsó alak.
2013. jan. 22. 16:57
 151/205 A kérdező kommentje:
Itt mindig azok osztjak az èszt a realisan gondolkodo rondabb pasiknak, akik vagy nőneműek vagy helyes pasik. Az o szazalekuk lesz mindig magasabb, 80%feletti legtobbszor. Ugye egy no barmit csinal akkor is lesz legalabb 2-3 farok aki meg akarja ot szurni. Ha ronda, kover a csaj, akkor is. Sot van nem.is egy olyan lany ismerosom aki 100kilos, alacsony, troll feju. Kiirja a facebookjara hogy jo lenne mar egy kis szex mert 3 honapja nincs pasim. Aztan jon a ronda lany posztjara 1 ora alatt 5-5 valasz pasiktol, hogy akkor hoz
2013. jan. 24. 11:16
 152/205 anonim ***** válasza:
47%
muffra nagyobb a kereslet mint a dákóra.
2013. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/205 A kérdező kommentje:
Zunk ossze egy kis talakat. Ra.egy het mulva mar a kapcsolatban van a ronda csaj a magas, helyes pasival. A helyes pasik sem tudjak belekepuelni.magukat a helyzetbe, mert ha 5 lanyhoz odamennek, akkor az egyik tuti, hogy az àgyàban fog kikotni elobb vagy.utobb. Ezert van az hogy amikor egy ronda pasi kiirja ide, hogy mar tul van 50-100 elutasitason, akkor a helyes pasik egy a lanyom is hulyenek fogjak ndzni, hogy tuti, hogy elront valamit.
2013. jan. 24. 11:31
 154/205 A kérdező kommentje:
Pedig nem ront el semmit sem, mert illedelemesen megy oda a lányokhoz, nem tolakszik, kedves, aranyos. De mégis ő lesz a hibás, holott csak egy dologban hibás, hogy nem született vonzónak.
2013. jan. 24. 11:33
 155/205 anonim ***** válasza:
0%
tegnap is a jóképű haverom baszogatott, h lúzer vagyok, meg béna, meg kasu, szerencsétlen gyerek. hiába mondtam, h neki ezeket nem kellett átélnie. igaz, mondott valós dolgokat is, h gáz h 33 évesen muterral élek, de 110 nettóból a sarokig nem jutnék el egyedül. közölte h semmi férfias nincs bennem, kisfiú vagyok, ami igaz is DE EZ SEM SZÁMÍTANA ha jóképű lennék.
2013. jan. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/205 anonim ***** válasza:
94%

1. FreakNice jól leírta, hogy Helikénél és a Kérdezőnél már túlműködnek bizonyos pszichológiai mechanizmusok és egyre jobban kezdenek elszakadni a valóságtól... A kérdés az, hogy ez az elméletrendszer mikor válik túlértékeltté ill. rögeszmévé.


2. Ezt az elméletrendszert nem hiteles dolgokkal (GYK, blogok, random emberek kommentjei képekhez) próbáljátok alátámasztani, ebből is látszik, hogy már-már beteges a ragaszkodásotok hozzá. Nem reprezentatív a minta, ráadásul a tömegből kimazsolázzátok a csak nektek megfelelő tényeket, a nem tetszőt pedig figyelmen kívül hagyjátok. Szóval a tudományos "magaslatokat" súroló kommentelést nem kellene erőltetni.


3. Már többször is észrevettem, hogy úgy szidjátok általánosságban a nőket/lányokat, mint paraszt a kártevőket. Mindegyiket (bocsi, 95%-ukat) f@szra menő, primitív ösztönlénynek állítjátok be (ld. 3 diplomás lelkésznő esete). Akkor minek kellenek nektek egyáltalán??? Továbbá a "lányoknak k*rva jól megy, mert bármit megtehetnek, emiatt legyenek egyedülálló álló, elvált, gyermekes, kihasznált rongyok" mentalitás inkább egy éretlen gyermek lelkületére jellemző, nem pedig egy kiegyensúlyozott felnőttére.


Ráadásul ti a női lélek szakértői vagytok, jobban tudjátok, hogy működnek, mint saját maguk (138. hsz.)


4. A ma délelőtti "meseestetek" (hogy egy enyhe képzavarral éljek) pedig a kívülálló szemszögéből nézve SZÁNALMAS. Mesélitek, hogy ki mit látott pl. a vonaton, abból levonjátok a nálatok levő Bölcsek Köve segítségével, az örökös, általános érvényű, legfőbb és legszentebb igazságot, majd körbenyaljátok egymás s*ggét... Ha a való életben is így viselkedtek, akkor ne csodálkozzatok a bizonyítványokon!


5. A gyűlölködő, arrogáns, irigykedő, egoista (pl. a lányok dögöljenek meg, ha nem akarnak veletek járni, csak nektek lehetnek elvárásaitok), tenni nem akaró, vádaskodó személyiségjegyek nem azok, akik bárkinek is bejönnek. És ti tartjátok magatokat "kedves srácoknak"???

Tényleg egyszerűbb rondának tartani magatokat, mint ezzel szembenézni...


(25 és férfi vagyok, még mielőtt megint nővé nyilvánítanak azok, akik nem olvasták a válaszfolyam elejét)

2013. jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/205 anonim ***** válasza:
4%

biztos jóképű vagy, akinek elég ha létezik. biztos nem éltél át 100x visszautasítást, leszarást.


nem vagy a helyünkben, szavaid wc papírt nem érnek.


mintha a háborús veteránt 1 pisztolyozó kisfiú oktatná ki....

2013. jan. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/205 anonim ***** válasza:
0%

ja és vazze, mi MEGKESEREDETTEK vagyunk. nem ilyennek születtünk, nem ilyenek voltuk, ilyenek LETTÜNK az állandó negatívumok miatt. (ne keverd össze az okot és az okozatot!)


ezt vésd az eszedbe mielőtt lúzerezni kezdesz.

2013. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/205 A kérdező kommentje:
Mondjuk 110 nettó átlagos fizetés, ettől minden 3. ember nálunk ma rosszabbul keres. Tehát ez nem lehet gond, az viszont igen, hogy muterodékkal élsz. Ezt nem bírják a csajok. De 90% ban úgyis a kinézet és a full magabiztosság számít. Ha pedig nem nézel ki jól, nem keresed halomra magad, akkor mire fel legyen magabiztosságod?
2013. jan. 24. 12:16
 160/205 A kérdező kommentje:
Én már megszoktam, hogy mindig a csúnya pasi a hibás, akkor is ha esik az eső, akkor is ha Bözsinénit megrúgja a tehén. De a lányok mind szentek, mindig ez derül ki az összes gyks, ilyen jellegű kérdés végén. Ez a dolog, hogy mindig ők lesznek a szentek, meg a való életben is hömpölygő áradatként épül be a lányok fejébe. Akiknek (szinte mindnek) ettől akkor mellénye lesz, hogy ki vagyok mi vagyok, add nekem a full helyes Brad Pittet iziben.
2013. jan. 24. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!