Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít a külső! De mennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a külső! De mennyire? Az összes lány miért ezt mondja, hogy soha nem tudnék járni olyan pasival aki igénytelen, kövér, fogatlan, akitől undorodik a csaj?

Figyelt kérdés
De ugye ott van asok ápol, nem jóképű, de nem is ronda, igényes, jól öltöző pasi. Mégis a legtöbbnek nincs barátnője. Akkor tényleg csak az nem jön szóba a lányoknál, akitől undorodnak, vagy ha kritikusabban fogalmazunk, akkor az sem jön szóba náluk, aki nem helyes, de igényes, rendes? Mert azt látom, hogy csak az jön szóba, aki külsőre tökéletes, legtöbb ismerős hölgy is oda-vissza van érte, akitől manjdnem minden lány olvadozik. Mert van különbség az olyan pasik között, akik igényesek, átlagosan, és az olyanok között akik igénytelenek, semmirekellőek, kövérek, gusztustalanok. Mégis azt látni, hogy egyik kategória sem igazán nyerő, csak az, aki ezen felül áll főleg külsőre, duma tekintetében, nem mellesleg anyagilag sem egy utolsó alak.
2013. jan. 22. 16:57
 191/205 anonim ***** válasza:
49%

igen, az arc bélyegez. lehet látni tényleg vézna de jóképű fickókat, s azokra is ugyanúgy buknak a nők ezerrel.


aki nincs a helyünkben az nem érti a bajunk. könnyen nyavajgónak bélyegez minket, nem értve a különbséget a 3-4 és a MINDIG CSAK visszautasítás között.


az meg h velünk van a baj (agyilag) az nem más mint hamis attribúciós torzítás.


senkinek nem kívánjuk, h ezeket átélje. nem vagyunk sem rosszindulatúak, sem irigyek, sem gyűlölködők, csak elkeseredettek, frusztráltak, kiábrándultak.

2013. jan. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/205 anonim ***** válasza:
100%
én meg tudlak érteni, jártam ebben a cipőben. Vézna voltam, nagy volt az orrom, elállt a fülem, csupa pattanás voltam. Elkezdtem gyúrni, megműttettem az orrom, és a fülem, kikezeltettem a ragyáimat. Aki ismert fiatal koromban, ugyanúgy megismer, csak nem érti, hogy abból vézna, ronda gyerekből, hogy lett egy ilyen jó hapsi. Akire 20 évesen fintorogtak a lányok, és összesúgtak a háta mögött, most majd kiesik a szemük, persze most én tojok rájuk, mert tartós kapcsolatom van, és a lány(nő) mászott rám, nekem a kisujjamat sem kellett mozdítanom. Szóval fel a fejjel, ha nem tudtok túllépni a az adottságaitokon, és tudjátok mi a baj, ez esetleg frusztrál benneteket, nincs ez miatt önbizalmatok, tűzzétek ki célnak, hogy megváltozzatok. Igen, tényleg jobb érzés úgy emberek közé menni, hogy tudja magáról az ember, hogy jól néz ki, és hogy milyen rossz úgy, ha nem. Nyilván az öltözködésemen is változtattam, nem költök száz ezreket, a turiban is lehet (sőt) jó cuccokat kifogni, és ha van mire( izmos test) felvenni, akkor bármi jól fog állni.
2013. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/205 A kérdező kommentje:
Neked legalább volt pénzed orr és fülműtétre, nem jelenleg nem lesz. Mondjuk az is vicc, mikor valaki feltesz ide egy kérdést, hogy nagy az orrom, nagy a fülem és szemmel láthatóan ezért kerülnek csajok (mit aki előbb válaszolt, hogy megműttette). Aztán jön 10 válaszoló csaj, hogy nincs azzal semmi gond, az a szexi, az a szuper. De ugye ennek zöme hazugság, mert aki ilyen, az tudja, hogy ez mekkora Isten csapása dolog tud lenni. Ezért nem szeretem az ide írkáló lányokat, akik ha vak vagy, ara is azt írják, hogy nem számít, hanem fogadd el magad, lesz úgyis majdcsak csajod. Áááá, elegem van az ilyen kommentekből.
2013. jan. 29. 16:47
 194/205 anonim ***** válasza:
2013. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/205 anonim ***** válasza:

192-es mondta: "lány(nő) mászott rám"


igen, aki bejön nekik, arra másznak, az illetőnek SEMMIT nem kell tennie. aki nem jóképű az meg hiába tesz BÁRMIT akkor is lexarják.


a jóképűnek (aki annak is született) elég ha létezik, és csak kilép az utcára, s futnak oda a nők.


de van abban vmi amit írsz. műtétek, ez+az. lehet. de kevesünknek van erre anyagi (és egyéb pl. lelki) lehetősége.

2013. jan. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/205 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondják a lányok, hogy csak próbálkozz és próbálkozz és lesz sikered. De folyton az ismerőseim között is azt látni, hogy rommá próbálkozzák magukat a csajoknál minimális sikerrel. Mindig az az igazán nyerő, mikor vannak a bulik előtt a koleszban esténk a szobák, ahová áthívnak a pasik 3-4 csajt és azok másznak a helyes, igen csak a helyes, pasikra. Nem is kell megszólalniuk sem, hogy bú vagy bá, akkor is másznak rájuk. Este meg mindig hegesztéssel zárul a dolog. Úgy lesz belőle szúrás, hogy a pasi nem tett semmit, hanem csak jóképűnek született. Mindig a nő választ. Sajnos. És mint mondtam legtöbbször akkor lesz dugás a dologból, ha nem a pasi mászik a csajra, hanem fordítva. Előbbi esetben max 5-10% az esély, hogy hamar megrakják a lányt, utóbbi esetben ez kb 80-90% és még sokszor aznap este sor kerül az aktusra. Ezt láttam 2 fősulin és 1 egyetemen, amelyeken eddig végeztek. Én a jó érdemjegyeimmel egyenes jellememmel,intelligenciámmal kitörölhettem a fenekem. Voltunk mindig 6 an fiúk ilyenkor a bulik előtt, 1-2 pasira másztak, ránk meg tojtak. Akármit is mondtunk, csak mosolyogtak max. De mikor valamit mondtak, akkor csak a helyes srácnak tolták a dumát. Csak az ő szemébe néztek, mintha mi nem is léteztünk volna, bármit is tettünk. Buliban ez meg folytatódott. Az meg nem igaz, hogy ha lemész buliba, akkor ha boldog boldogtalan vagy, akkor is lesz csajod. ez nagy humbuk. Ott még jobban dominált a külső. Csak azzal smároltak és táncoltak, vagy legalábbis fogadták a pasi közeledését a csajok, aki ilyen magas volt, izompólóban feszített, helyes volt. Ez egyetemen volt, sajnos ott sem mások a csajok, mint a gimis lányok. Ugyanúgy zömmel az ösztönök felülírják az ép eszű gondolkodást.
2013. jan. 30. 08:33
 197/205 anonim ***** válasza:
87%

istenem, ti ritka szánalmasak vagytok.


ennyi önsajnáltató, ellenséges, acsarkodó, nőgyűlölő embert még nem láttam. azért nem írom, hogy férfit, mert a közelében nem vagytok annak.


eláruljak egy titkot? nem azért nem kelletek a lányoknak, mert csúnyák vagytok. (bár kétlem, hogy annyira szörnyen néznétek ki.) hanem azért, mert különbnek gondoljátok magatokat MINDEN nőnél, és eleve úgy álltok hozzájuk, hogy "na, ez is csak egy pénzéhes ribkó".

ezek után mégis mit vártok?! senki, ismétlem SENKI nem kíváncsi ilyen emberekre. a lányok, nők is határozott, életvidám, céltudatos embereket akarnak maguk mellé, akiknek jó esetben humoruk is van. ami nem azt jelenti, hogy nem lehetnek problémáik, nem lehetnek rossz kedvűek vagy letörtek. de ezt nem azzal oldják meg, hogy másra hárítják a felelősséget, és az önsajnálatban fetrengenek.


de valószínűleg ezt nektek teljesen felesleges elmondani, hiszen ti olyan jól felépítettétek ezt a kis teóriátokat, hogy lehetetlen meggyőzni titeket az ellenkezőjéről. így viszont nagy eséllyel egész életetekre egyedül maradtok, vagy minimum egy súlyos lelki bajos embert fogtok ki magatok mellé.


nőjetek fel, b.szki.


(ja, a 156-os válaszoló pedig gyönyörűen megfogalmazta a véleményem maradékát. pacsi neki!)

2013. febr. 17. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/205 anonim ***** válasza:
100%

Mégis, fiúk, nektek kellene egy olyan nő, aki feszt azt hajtogatja, hogy:

"jaj de ronda vagyok, nem kellek úgyse senkinek, csak a Playmate macákat viszik, meg a modelleket, rohadt felszínes hazug gyökér mind"

hányszor éreztem magam rettenet csúnya lánynak, amikor láttam, hogy a fiúismerőseim rajzanak a modellszépségű barátnőm mellett...Rosszul esett, de később nekem is lett pasim. Nem maradtam egyedül. Pedig még BódhySyvy se vagyok.


Volt itt egy srác, aki a gyér hajára panaszkodott. A vőlegényem a húszas évei eleje óta ritkuló hajú, most 27 évesen a kopaszsága már elég látványos, nekem érdekes módon mégis jobban tetszik így, mint amit a régebbi képein láttam:) (kb olyan kopaszodást képzelj el, mint J.Stathamé)

2013. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/205 A kérdező kommentje:
Nehezn hihető, a nők ösztönösen kerülik a kopasz pasikat.
2013. febr. 24. 14:55
 200/205 anonim ***** válasza:
100%

Oké, nyugodtan meg lehet hazudtolni, csak hogy a tiéd lehessen az utolsó szó. "a nők"

Én csak az egyik nő vagyok, és bocs, hogy nem kerültem el ösztönösen a kopasz(odó) férfiakat. (kimondottan utáltam mindig is a szálldosó loknikat férfin)

2013. febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!