Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít a külső! De mennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a külső! De mennyire? Az összes lány miért ezt mondja, hogy soha nem tudnék járni olyan pasival aki igénytelen, kövér, fogatlan, akitől undorodik a csaj?

Figyelt kérdés
De ugye ott van asok ápol, nem jóképű, de nem is ronda, igényes, jól öltöző pasi. Mégis a legtöbbnek nincs barátnője. Akkor tényleg csak az nem jön szóba a lányoknál, akitől undorodnak, vagy ha kritikusabban fogalmazunk, akkor az sem jön szóba náluk, aki nem helyes, de igényes, rendes? Mert azt látom, hogy csak az jön szóba, aki külsőre tökéletes, legtöbb ismerős hölgy is oda-vissza van érte, akitől manjdnem minden lány olvadozik. Mert van különbség az olyan pasik között, akik igényesek, átlagosan, és az olyanok között akik igénytelenek, semmirekellőek, kövérek, gusztustalanok. Mégis azt látni, hogy egyik kategória sem igazán nyerő, csak az, aki ezen felül áll főleg külsőre, duma tekintetében, nem mellesleg anyagilag sem egy utolsó alak.
2013. jan. 22. 16:57
 161/205 A kérdező kommentje:
Ha meg nem kap Brad Pittes fazont jön a durcáskodás, ellenségeskedés, minden pasi mocsok. Ha megkapják az ilyen pasit, az végén majdnem mindig megcsalja, elhagyja őket. Majd sírnak, hogy minden pasi szemét. Meg akarja vigasztalni a ronda, de kedves pasi, aztán azt kapja a lánytól, hogy jajj te olyan aranyos, olyan értékes vagy, nem érdekmellek meg. Looooooool. Aztán ha kiábrándult az eéső macsóból, akkor beleugrik a következő macsó nyakába, akkor is ha jól tudja, hogy ugyanaz a szívösszetörés lesz a dolog vége. De akkor is mennek előre a helyes pasit hajkurászva. Ez az igazi csőlátás.
2013. jan. 24. 12:26
 162/205 anonim ***** válasza:
0%

156-os. Először is, mindenki a saját tapasztalataiból tud elsődlegesen kiindulni. Vagyunk itt egy páran, akik kb. hasonló módon látjuk a dolgokat. Nem véletlen ez a sok "20 év felett szűz", vagy a "csak az ilyen-olyan pasik kellenek a lányoknak" jellegű kérdés a gyakorin. Érdekes, hogy nagyjából az okok visszavezethetőek ugyanarra, a sok negatív tapasztalatra. De persze mi ezt mind beképzeljük, meg sem történt. Na ja, lehet, hogy te ezt még nem tapasztaltad, de vagyunk egy páran, akik könyvet írhatnánk a negatív tapasztalatainkról.

Az ösztönylénységről talán annyit, hogy az ember hiába fejlődött az ösztönei megmaradtak és mint mögöttes hajtórugó igenis irányítják az ember viselkedését. Szóval igen, a nők (és a férfiak viselkedését is) alapvetően befolyásolják az ösztönök. Ezért van az, hogy többnyire a jóképű (genetikai rátermettség), magas (védelem érzete), gazdag (források biztosítása az utódok felneveléséhez) részesítik előnyben. H nem így lenne, és az ember képes lenne felülemelkedni az ösztönein, akkor nem lenne minden csúnya pasi még szűz a 20-as éveiben is, hanem akkor szerepet kapnának a belső értékek. De mivel minden korban más belső értékek számítanak pozitívnak, ezért a nőkben nem alakult ki olyan ösztönös párválasztási rendszer ezeknek az irányában, ami efelé hajtaná őket.

2013. jan. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/205 anonim ***** válasza:
0%

110 nettóból nem jutsz semmire. gépfejlesztésre jó max. csoki-chips-coca cola. ennyi.


EGYEDÜL az ember halott a mai világban. Ebből a nettóból hogyan legyenek millióim? Hogyan mutassak fel akármit is? (főleg 6 év munkanélküliség után)


Nagyon maximum 1 kocsit bírok nagy nehez összehozni. De az a totál maximum.


De az h most kezdem magam anyagilag úgy-ahogy összekapni, senkit nem érdekel, hisz semmibe vesznek a nők.


25 felett a nem jóképű, s ezért magányos fickónak 2 lehetősége van:


1 - szülőkkel vergődni

2 - hajléktalanszállón nyomorogni (ha összevesztél az ősökkel)


azért az 1-es mérföldekkel jobb. a fajtánknak más nem jut. kapásból 6-8 embert ismerek ugyanebben a szituban, s "hogy-hogynem" egyik sem Adonis. érdekes nem?


nem minden magányos keres 3-4 kilót havonta.

2013. jan. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/205 anonim ***** válasza:
0%

162:


az ösztönöknek ehhez semmi köze. az evo nem is létezik, kitaláció, de hagyjuk ezt.


a lényeg: a VONZALOM. ennyi s nem több. ebbe belemagyarázni, meg túlmisztifikálni nem érdemes.

2013. jan. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/205 anonim ***** válasza:
2013. jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/205 anonim ***** válasza:
90%

Atyaég, nagyon csúnyán lepontoztátok a #156-os hozzászólásom, most már tudom, hogy tévedésben éltem és igazatok van!


Köszönöm a bókokat, még a nők sem tudnak ennyire szívből dicsérni, mint aqer. Még jó, hogy a lányokat szeretem, különben elolvadnék ;)


Azért a hozzászólásaimat általában meg szokták dicsérni (élőben pedig még fizetnének is érte), de sebaj, legközelebb retyópapírt küldök. Sőt, nem is legközelebb, hanem most, hogy nehogy ne legyen hasznos ez a válaszom:

[link]


Basszus, nem tudtam, hogy ekkora veterán tábornokurakkal állok szemben a kispisztolyommal, míg ők nagy, sőt hatalmas, már-már gigászi (és nagyon vastag) gépágyúikkal tüzelnek...


Továbbá, az emberek (a lányok is) csak azt látják, hogy valaki paraszt. Az nem érdekli őket, hogy mi miatt lett az, ha maga a megtestesült, élő végkifejlet áll előttük.

(És nem lúzereztem, ezt beképzeled)


#162: rövidre zárva, oda is ki akartam lyukadni, hogy sok itt síró-rívó srác belsőleg 100x ocsmányabb, mint külsőre, csak ezt nem látja be.

2013. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/205 anonim ***** válasza:
89%

Mit tudtok ennyit vergődni istenem!!!!! Mindent túlspiláztok!!! Próbáljatok meg javítani a nyomorék külsőtökön, szívjatok magatokba egy kis határozottságot és önbizalmat!!! Mindenki ilyen ki...sszott negatív!Úristen!

Lehet hogy nem vagy egy Brad Pitt de:

- van benned némi férfiasság

-talparaesettség, határozottság

-kedves, jószívű, odaadó vagy

-van humorod

-tudod, hogyan kell bánni egy nővel (kényeztetni, testileg-lelkileg, szenvedély stb....)

-tudsz azzal bánni ami a lábad között van

-van egy kis ambíciód egy közös élet, társas élet iránt

-Van benned némi őszinteség, hűség

-Némi anyagi...

-és nem utolsó sorban egy kis vadállatság :)

AKKOR:

NYERŐ VAGY NEM SZÁMÍT HOGY NÉZEL KI!!!

2013. jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/205 anonim ***** válasza:
25%

166: Én nem hinném, hogy belsőre ocsmányabb lennék, mint külsőre. Sőt, szerintem a belső értékeimmel nincs semmi probléma. Egész egyszerűen nagyon ronda vagyok. (Az ismerkedési kísérleteim mind azelőtt elbuktak, hogy egyáltalán tudhatna valamit az adott lány a belsőmről...)


167: Nekem van önbizalmam valamennyi, mert amúgy az élet többi területén sikeresnek mondhatom magam, de sajnos a külső nagyon determináló erő.

De nézzük akkor az általad leírt tulajdonságokat és az én kapcsolatomat az adott tulajdonságokhoz:

- Férfias: kinek mi, de van kiállásom és elég határozott is vagyok, tudom mit akarok.

- Talpraesettség: Kb. minden helyzetben feltalálom magam.

- Kedves, jószívű: Ezek megvannak bennem, legalábbis a külvilág reakciói alapján. Kedves, jószándékú embernek ismernek.

- Van humorom: Ez is van, legalábbis a külvilág jelzései (barátok) szerint.

- Tudom, hogy kell egy nővel bánni: na ez már problémásabb, mivel a randiig sem jutottam el senkivel. Így meg elég nehéz (nem mintha nem olvastam erről már könyveket, de azért gyakorlati tapasztalatom semmi sincs, pont azért mert a rondaságom miatt elutasítanak...)

- Tudsz azzal bánni: Mivel még szűz vagyok, mégis kin gyakorolhattam volna? Megint egy olyan erény, amit csak gyakorlatban lehet elsajátítani, de mivel odáig sosem jutottam el, így kilőve.

- Ambíció közös élet felé: Nagyon erősen megvan bennem az igény, hogy valakivel meg tudjam osztani az életem.

- Őszinteség, hűség: Ezek számomra alap dolgok.

- Némi anyagi: Ez is adott...

- vadállatság: hát igen, bevallom ez problémás és a legfőbb belső hiányosságomak tartom, hogy alapvetően "jófiú" vagyok, és ezen nem tudok változtatni sem. (Ez pedig szintén egy olyan tényező sajnos, ami a nőknél párválasztásnál mindennél előbbre áll, hogy valaki "rosszfiú" legyen, szóval ez bukta.)

De összességében szerintem nem rendelkezem nagy belső hiányosságokkal, de mégsem jön össze egy randi sem. Ezt pedig a külsőmnek köszönhetem.

2013. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/205 anonim ***** válasza:
100%

Hát amúgy ez az egész amit írtál számomra megnyerő. Nálam nem a külső számít. Lehet akármilyen adonisz ha egy f.sz vagy! Miért vagy még szűz( a saját oldaladról nézve) ezen gondolkozz el. Amúgy én tudom hogy minden embebmen ott lakozik a "szörny":D Sőt, én bukok az ilyen szerény(ebb) külső állat belső pasikra. Nem azt mondom hogy legyen egy alvilági díler:D Hanem Az ágyban legyen "állat" Ne legyen ulalmas és le tudjon venni a lábamról. Nyami:)

Ja "jófiú"...- a jófiúkat is el lehet rontani:)

2013. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/205 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nagyon ronda haverom,akinek már egy rakat barátnője volt.Szóval ennyit arról,hogy a kutyának nem kellenek az ilyen férfiak.

Ti pedig azt állítjátok,hogy minden embernek ugyanaz a szép és a ronda,mintha minden nő egyforma lenne.Mindenkinek más az ízlése,de ha valakin látják,hogy szar a kedve és fapofát vág,az ne is várja azt,hogy valaha is kezdeményezni fog nála egy lány is(ami hozzá teszem nem is a lány dolga lenne).


De csak,hogy bebizonyítsam,hogy mennyire álszentek vagytok.


1. [link]


2. [link]


3. [link]


A 3 lány közül melyikkel járnátok?

2013. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!