Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem válaszolnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolnak a lányok általában (vagy akár fiúk) a facebookon? Ez bunkóság, de mit jelent? Nem érzik a kulturálatlanságot?

Figyelt kérdés
Vannak lányok, akik az egyszerű kérdésre sem válaszolnak, pedig látják az üzenetet.

2013. febr. 3. 12:50
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
72%

Ja csak ha folyamatosan másokra erőlteted magad, akár f&szbúkon akár bárhol máshoz, az viszont az.

Fogadd el. Nem akarnak veled beszélgetni és lépj túl rajta.

2013. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Amúgy igen lehet beképzeltek, beképzeltség van bennük.


8as. Miért kéne válaszolni? Ez nincs tényleg leírva sehova, nincs a szabályzatba se leírva, hogy minden üzenetre válaszolni kell.

Viszont van olyan, hogy illem, etikett, netikett.


Ha jön egy járókelő, és megkérdezi , merre van a buszmegálló, akkor se megyek el szó nélkül, hanem segítek neki, válaszolok, ha nem tudom a választ talán, akkor megmondom neki, hogy nem tudom. Itt se voltam kötelezve a válaszra. Kommunikáció, tudok beszélni, van egy szép nyelvem, amit használhatok és használok is.


Sok dolog nincs leírva az életbe, mert talán egyértelmű és beléd nevelik, hogy ezt így kell csinálni...

2013. febr. 3. 13:05
 13/34 A kérdező kommentje:

Hát ha én nem érek rá, leriom, hogy nem beszélgetünk, mennem kell stb. , de akkor is irok valamit.


A másik az, hogy ha valami segítségre van szüksége a nem válaszolónak, és csak hozzám tud fordulni, mert nekem van meg a dolog, akkor hirtelen megered a nyelve és tud irkálni.


Mert ha fontos vagyok valamiért, meglátnak engem is.


Ilyenkor meg valahogy én nem tudok bunkó lenni...

2013. febr. 3. 13:07
 14/34 anonim ***** válasza:
39%
"Viszont van olyan, hogy illem, etikett, netikett. " Igen, ezért nem írok rá pofátlanul, hívatlanul senkire. És ezért nem várom, hogy akit megzavartam éppen valamiben a hülyeségemmel, az válaszoljon...
2013. febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

De hát ha kérdésem van tőle, akkor csak megkérdezem.


Vagy hogy oldjam meg, hogy ne váratlan legyen? :D

2013. febr. 3. 13:47
 16/34 anonim ***** válasza:
43%
Csak a világ nem körülötted forog. Tehát nem várhatod, hogy akire a Te magasságos személyed reája méltóztatik írni, az egyből mindent dobjon félre, és rögtön válaszoljon. Lehet más dolga van. De tök mindegy, mert aki csak fröcsögni tud, és nem lát tovább a saját búbánatán, annak hiába magyarázok.
2013. febr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Oké, de nem írta senki, hogy rögtön kell válaszolni.


Lehet később is, csak a válasz elmarad. Ha esetleg később emléketetőül rákérdezek, akkor sincs válasz.


Nem mondtam, hogy azonnal várom a választ.

2013. febr. 3. 13:53
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok ember úgy gondolja, hogy az írásbeli kommunikációt ignorálni az nem kultúrálatlanság. Pedig tény, hogy ugyanolyan mintha személyesen kérdeznénk a másiktól valamit, és az nem válaszolna. Természetesen itt most nem az ilyen szándékos "ismerkedős" üzenetekre gondolok, hanem arra amikor tényleg az ember attól a konkrét személytől érdeklődik valami felől, amit ugyanúgy megtenne személyesen is csak mondjuk a távolság miatt kényszerül üzenet írásra. Ezesetben bunkóság nem válaszolni. Szerintem nyugodtan írd meg nekik ilyenkor hogy ezt te így gondolod, és akkor talán elgondolkodnak a viselkedésükön.
2013. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek a kérdezővel és engem is nagyon bosszant, amit főleg a mai lányok csinálnak. Szerintem ez arra utal, hogy nem tisztelnek és annyira beképzeltek, hogy még válaszra sem méltatnak. Az ilyen lányokat kéne egyszer jól felpofozni, lehet észhez térnének végre, mert nagyon elszaladt a mai csajokkal a ló és ezt sajnos a sok csicska fiúnak is köszönhetjük, akik agyonlájkolgatják a képeiket meg olyanokat írnak a képeik alá, hogy én magam is szánom ezt a sok szerencsétlentn, hát még egy elkényzetett, szépségkirálynő.
2013. febr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
61%
nemcsak a lányok csinálják. fiúk is. egyébként lehet zaklatás egy idő után. és amikor valaki idegen ír akkor az tényleg furcsa. ilyenkor szerintem nem árt felvilágosítani honnan ismerhet, ha meg nem ismered hagyd is:)
2013. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!