Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem válaszolnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolnak a lányok általában (vagy akár fiúk) a facebookon? Ez bunkóság, de mit jelent? Nem érzik a kulturálatlanságot?

Figyelt kérdés
Vannak lányok, akik az egyszerű kérdésre sem válaszolnak, pedig látják az üzenetet.

2013. febr. 3. 12:50
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Ja, ismerősök vagyunk, és nem csak facebookon, hanem valójában is ismerjük egymást.
2013. febr. 11. 21:12
 22/34 anonim ***** válasza:
39%
ezt úgysem fogod megérteni meg a nők érzelmi úton gondolkodnak te meg logikai alapon ők válogathatnak te nem néző pont kérdése ez a bunkóság is ... nekem is volt ilyen de nekem olyan lány ismim akivel régen elég joba voltunk :P egyszerüen ha nem tetszett neki a kérdés nem írt annak elenére h tudtam h olvassa .. emgem is idegesített még le is töröltem stb ujjaban megint ráírtam ... a kezelési mód számit nem mindegy mit írsz és hogy ezt neked kell megatnúlni ha jókat írsz vissza írnak úgy is .. mondjuk nem árt ha nézell ki valahogy :D ...... de viszont volt forditott est is mikor a lány estett belém akor meg én nemírtam semmit mert ösztönösen úy ondoltam így hagy békén a leghamarabb meg. Meg a férfiak is érthetlenek és olykor ezért is nem bonyolítják te meg mértnem úgy fogod fel hogy ha nem ír vissza akk bened van a baj.Me ha nem ír viszza nemjöszbeneki azt cső vagy változtass valamin vagy csináld ezt tovább ahoy jkólesik ..
2013. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

el is romolhat a gépe miutánn látta. oké ez valószerűtlen.


de van amikor már válaszolni sincs erőd már csak az is felhúz, meg a rá adott válasz mégjobban... stb. és már csak magad megkímélése miatt is jobb egy-két kérdést figyelmen kívül hagyni

2013. márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
74%

# 19-es, téged kéne jól pofánverni egy péklapáttal inkább.

Egy nem beképzelt lány

2013. máj. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, hogy éppen félkézzel a buszon kapaszkodik, vagy éppen csak átfutotta az üzeneteket és más dolga van.

Lehet, hogy másnak válaszolt először és úgy maradtak beszélgetésben stb.

De lehet, hogy egyszerűen nem akar válaszolni, mert akkor te megint írsz, amire ha nem válaszol, akkor ott vagy, ahonnan indultál.

2013. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%
ja, q-ra elfoglalt lehet, aki fb-on lóg..
2013. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
60%

És Te nem érzed a parasztságot, ha egy ismeretlennek hülye kérdéseket teszel fel facebookon?

Mert gondolom egy ismerős mindenképp válaszol...

2013. jún. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Ismerős, nap mint nap látjuk egymást, és nem hülye kérdés.

Nem ismeretleneknek irkálok.

2013. jún. 14. 12:08
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek már a fészbúkon kívül nem is tudnak ismerkedni?Nem mindenki ott él.Bejelöl a k*cs*gje ismerősnek,másnap az utcán meg fel sem ismer.Na ez a bunkóság.Töröltem is magam arról a tré odalról.
2013. júl. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 kobi98 válasza:
100%
szerintem nem feltétlenül azért mert nem akarnak veled beszélni,az is benne lehet,hogy nem tud rá mit írni,vagy éppen másnak ír,ne gondolj egyből a legrosszabbra
2014. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!