Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem válaszolnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolnak a lányok általában (vagy akár fiúk) a facebookon? Ez bunkóság, de mit jelent? Nem érzik a kulturálatlanságot?

Figyelt kérdés
Vannak lányok, akik az egyszerű kérdésre sem válaszolnak, pedig látják az üzenetet.

2013. febr. 3. 12:50
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
75%

Nekem meg az a bajom, hogy a sok 20 éves lánynak akkora az egoja, hogy külön szerver terem kellene nekik...


Azért ti nem tartjátok gáznak, hogy valakit megakarsz ismerni és facebookon ráírsz mert ha nálatok ez gáz, szerintem gyorsan töröljétek le magatokat.


Mi az hogy ismeretlenül írok valakire, ekkora butaságot még életembe nem hallottam.


Mikor felhívod a szerelőt, akkor is valami miatt hívod fel nem, de.


Mikor megtetszik egy lány, mert egy csoportba komenteltek, már miért ne lehetne írni neki facebook üzenetben.


Csak a média, meg a sok béna müsor neveli belétek a rosszat.


Nőjjetek fel! Kevesebb facebook és többet legyetek kint a focipályán!

2014. jún. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
49%
kulturalatlansag keretlen uzenetekkel zaklatni a masikat. mellesleg nem tartoznak neked valasszal. ja, es leszrnak :D
2015. márc. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
Nem érzi mert bunkó és idióta !
2017. febr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Azért nem válaszolnak mert sötétek.
2017. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!