Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szánalmas lennék? Rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas lennék? Rengeteg pénzem van kiemelkedő belsővel-és átlagtól jobb külsővel mégsem talál rám az igaz szerelem, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Intellektuális felmenők, én is diplomás ember leszek. Sikeres élet, mindenben helytállok. Van mit fölmutatni, kitartó személyiség vagyok. Többször voltam pszichológushoz beszélgetni erről. Ő segített megtalálni önmagam és belátni az igazságot. Véleménye szerint egészséges önbizalomnak lennie kell, s ez még a határon belül van. Tehát ebből adódóan sosem voltam nagyképű, illetve így nevelve sem. Sosem arra voltam nevelve, hogy a külsőség számítana.. egy igaz bnőt szeretnék, aki hasonló értékrendű mint én, és ugyancsak hosszútávon akar egy olyan társat mellé, akire bármikor bármiben számíthat és mindig szeretni fogja.. sosem találkoztam még rendes lánnyal, eddig csak r.bancokkal futottam össze. nem ítélek öltözet alapján, de amelyik leányzón >=7cm magas magassarkú van, nálam már nagy hátránnyal indulna. nem skatulyázok be senkit, sőt. nekem a külsőség szinte semmit nem számít.. a belsője kell hogy megfogjon és lenyűgözzön.. a külsőség múlandó, tudjátok..
2013. márc. 1. 22:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/203 A kérdező kommentje:
17-es, sztem picit öreg lennél hozzám :DD
2013. márc. 1. 22:56
 22/203 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg érdekelne,hogy milyen vagy.Milyen a személyiséged.
2013. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/203 anonim ***** válasza:
70%
Miért, mennyi idős vagy?
2013. márc. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/203 A kérdező kommentje:

23-as: ezt a kérdés szempontjából miért szorul részletezésre ?


18vagyok :DD

2013. márc. 1. 22:59
 25/203 anonim ***** válasza:
3%
Nekem nem lenne gond, alakult már fiatalabb fiúval is.
2013. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/203 anonim ***** válasza:
100%

Á, tényleg nem skatulyázol be senkit!

"amelyik leányzón magassarkú van, nálam már nagy hátránnyal indulna" mi ez, ha nem beskatulyását, meg külsőségek alapján ítélkezés? Legalább egy soron belül ne cáfold meg saját állításod! Olvasd végig még egyszer, amit írtál! Leírod, hogy nem ítélsz öltözködés alapján, majd gyorsan hozzáteszed, hogy kvázi mégis az alapján ítélsz.

Továbbá az egészséges önbizalmat ne keverd már a nagyképűséggel! (Bocs, hogy ezt mondom, de írásod alapján nem tűnsz olyan kiemelkedően intelligensnek.) Érdekes, hogy szerinted a "külsőségek" nem számítanak, de mégis azt emeled ki magadból, hogy diplomás vagy, rengeteg pénzed van, meg fú, de isteni kinézeted van. Ha valakinek a külsőségek tényleg nem (annyira) számítanak, az nem ezeket emelné ki.


Tudod, én is diplomás ember vagyok, emellett van 2 OKJ-m, Mensa-tag vagyok, több országos tanulmányi versenyen is rendkívül jó eredményeket értem el, ennek ellenére valamiért soha nem jutna eszembe, hogy ezeket soroljam fel - pláne nem elsőként - ha a párkapcsolatokról beszélek. Egyszerűen mert nem ezt tartom magamban, mint emberben fontosnak, és ha szerelemről van szó, szintén nem ez lesz a mérvadó. Volt nekem diplomás barátnőm is, meg szakmunkás is. Párkapcsolataim között volt, aki nagyon lazán öltözködött, meg olyan is, akit úgy azért a hozzád hasonlók simán lerib*ncoznak. Igen, igazi barátnők voltak. Akivel most randizok, ő is az, pedig ahogy nézem, nálad nagyon hamar kiesne a rostán. Ja, hogy engem nem izgatott sem az, hogy szakmunkás, sem az, hogy hogy öltözik?

Egyébként ne legyünk álszentek, igen, számít a külső, mert valljuk be, ki az, aki egy olyannal akar járni, akitől szabályosan undorodik? Na de azért mondjuk magassarkú miatt esélyt sem adni valakinek, már túlzás.


Abszolút nem érdekel, hogy milyen vagy, csak akkor legalább magad előtt valld be, hogy mik nálad a szempontok! Legalább magadnak ne hazudj. Lehetsz diplomás, lehetsz kőgazdag, de igazából még nagyon sok dolgot nem értesz.

2013. márc. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/203 Delly ***** válasza:
25%
18 évesen nagyon érett a felfogásod,úgy látom.. :)tök jó,hogy még akadnak ilyen fiúk ebben a korosztályban :)és még nem késtél le semmiről ^-^.. biztos találni fogsz hamarosan valakit ^^ L18.
2013. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/203 anonim ***** válasza:
64%

21., miért lenne sértő?

Leírja egy pali, hogy diplomás lesz, a felmenői intellektuálisak.

Sikeresen helytáll az életben, rengeteg pénze van.

Jó külső és belső.

Barátnőt keres.

Ebből a konkrétumok: tanult család, rengeteg pénz, jó külső és barátnőt keres. Semmi több. Te meg rögtön azzal jössz, hogy lehet, hogy egymást keresitek.

Az sem érdekelt, hogy hány éves (felőled 40 is lehetne), neked ennyi infó elég is volt ahhoz, hogy levond azt a következtetést, hogy lehet, hogy egymást keresitek.

Na ez az undorító hozzáállás.

2013. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/203 anonim ***** válasza:
3%
Nekem is undorító a következtetésed.
2013. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/203 anonim ***** válasza:
82%
Miért? Nem így van? Hol a hiba a következtetésemben?
2013. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!