Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai csajoknál erkölcsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai csajoknál erkölcsi tartás nuku? Vagy szembe állni a másikkal és megmondani hogy nem akar tőle semmit?

Figyelt kérdés
Eddig 3 olyan csajba futottam bele,akikkel hetekig,hónapokig ismerkedtünk és többször is találkoztunk.Az sem lehet ogy nem jöttem be nekik mert akkor nem találkoztak volna velem többször is,hanem mondjuk a az első vagy a második randin elküldtek volna.Mind a 3 szó nélkül lelépett még a facebookról is töröltek minden ok nélkül.Nveteséges...miért nem lehet megmondani hogy nem akar tőlem semmit?Nem inkább hetekig,hónapokig húzza az agyam.Aztán kettőről kiderült hogy miközben ismerkedtünk minden hétvégén mással dugatta magát.Nevetséges...a mai nőkben erkölcsileg nulla tartás,tisztelet a kivételnek és jó pár az anyémhaz hasonló kérdést láttam az oldalon.Ja és nem álltalánosítok!
2013. márc. 5. 11:51
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Én Győr Moson...de akkor ezek szerint ez a trendi manapság..
2013. márc. 5. 12:08
 12/26 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé. Főleg itt a Gyakorikérdéseken, meg a putri társkeresőkön.
2013. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Kiegészítésképp: azt vettem észre az itteni lányokon, akikkel ismerkedtem (véletlenül, vagy célirányosan), hogy bosszút akarnak állni az előzőleg, férfiak miatt elszenvedett lelki sérüléseik miatt... Az ártatlanokon!
2013. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

ismerkedtem (véletlenül, vagy célirányosan), hogy bosszút akarnak állni az előzőleg, férfiak miatt elszenvedett lelki sérüléseik miatt... Az ártatlanokon!



Ilyenekbe már én is belefutottam,az egyik lánynál is szerintem ez volt a helyzet..Nem baj isten nem ver bottal tudod!?Azt kapnak amit adnak...

2013. márc. 5. 12:20
 15/26 anonim ***** válasza:

Ez nem csak párkapcsolati témában fordul elő.

Sajnos nagyon kevés ember rendelkezik kemény gerinccel, így ezt majd több, más szituációban is meg fogod tapasztalni.

Személy szerint hánynom kell az alakoskodó, nem őszinte, szarkavaró férgektől.


29/n

2013. márc. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Én írtam,hogy lehet nem tetszik nekik valami.Hát,nem mindig jólnevelt az ember,én pasi vagyok,és én is csináltam már így.Mivel az ember már nem akar semmit attól a személytől,ezért nem érdekli,milyen véleménnyel van az róla.

NEmkell rajtuk mérgelődni,le kell őket sz&rni magasról.

Én nem vagyok valami jóképű,de volt,hogy én mondtam nemet a csajnak,mert volt,ami nekem nem tetszett.Vagy azt mondta,hogy talán,az meg nem volt elég,és megszakítottam a kapcsolatot.

SZóval nem olyan nagy dolog ez.Lehet rosszul esik,de nagy vagy már,el kell viselni.

2013. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen lányismerősöm, aki szeret több férfival szórakozni... Tudom, hogy nem igazán tetszenek neki csak kedveli őket. Bár ő nem lefeküdni szokott velük csak smárolni... Igazság szerint sajnálom őt, mert ezzel a saját önbizalmát szeretné növelni, hogy mindenkiből hülyét csinál (van benne bosszú is). A férfiak akikkel kikezd vagy kikezdenek vele nem éppen legjobb pasik. Ez a dolog olyan a nőknél, mint a férfiaknál, hogy hány nőt dugott meg: sokat = f@sza csávó Egy nő nőttől sok férfi akar valami, akkor ő a "jó csaj". Az más kérdés, hogy milyen eszközökhöz folyamodtak, hogy ezeket elérjék...
2013. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"Azt kapnak amit adnak..."

Ők úgy vannak vele, hogy már megkapták, most törlesztenek...

2013. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

.Mivel az ember már nem akar semmit attól a személytől,ezért nem érdekli,milyen véleménnyel van az róla.



Igen csak ezzel aza baj,hogy ezek a hülyítések akár több hónapig is tarthatnak,és akkor már joggal mondja azt az ember hogy minimum egy üzenet hogy bocsi nekem ez nem fog menni stb..mert azt mondom 1 hete ismerjük egymást azt még talán meg is értem,de amikor sok dolgot megosuzt veled és te is vele és több hónapja tarta a dolog,akkor ennyi elvárható lenne,de ennek tetejében még meg is dugatja magát mással,közben azt éreztetve hogy sínen vagy nála.

2013. márc. 5. 12:30
 20/26 anonim ***** válasza:

Nyilván könnyebb ez az alattomosan sunnyogó megoldás, mint szemtől szemben megmondani a helyzetet, de én speciel ezt sosem tudnám alkalmazni. Az lehet, hogy már nem érdekel a srác, mint ahogy az egyik korábbi válaszoló mondta, de attól még nem akarom megbántani, és annyi empátia azért szorult belém, hogy sejtsem, milyen érzés lehet az ilyen, bár még nem éltem át. Lelkiismeretfurdalásom lenne, ha nem mondanám meg szemtől szemben, vagy valamilyen formában, hogy ezért vagy azért ez nem fog működni.

De persze, azt se viselné el a lelkiismeretem, hogy miközben randizgatok valakivel, minden héten mással kúrogatok össze-vissza. Ki így, ki úgy. Vannak, akikben kicsit másként működik az erkölcsi érzék (már ha van egyáltalán).

2013. márc. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!