Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai csajoknál erkölcsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai csajoknál erkölcsi tartás nuku? Vagy szembe állni a másikkal és megmondani hogy nem akar tőle semmit?

Figyelt kérdés
Eddig 3 olyan csajba futottam bele,akikkel hetekig,hónapokig ismerkedtünk és többször is találkoztunk.Az sem lehet ogy nem jöttem be nekik mert akkor nem találkoztak volna velem többször is,hanem mondjuk a az első vagy a második randin elküldtek volna.Mind a 3 szó nélkül lelépett még a facebookról is töröltek minden ok nélkül.Nveteséges...miért nem lehet megmondani hogy nem akar tőlem semmit?Nem inkább hetekig,hónapokig húzza az agyam.Aztán kettőről kiderült hogy miközben ismerkedtünk minden hétvégén mással dugatta magát.Nevetséges...a mai nőkben erkölcsileg nulla tartás,tisztelet a kivételnek és jó pár az anyémhaz hasonló kérdést láttam az oldalon.Ja és nem álltalánosítok!
2013. márc. 5. 11:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Jó,hát mondjuk én pár napos ismerkedés elején lévő csajokkal szoktam ezt csinálni.Hónapokig csak levelezni?Az hülyeség.Az ember kb 1 másfél hét után úgyis randizni akar.Az első randin van csók,és azt már nem lehet olyannal,akitől nem akar az ember semmit.Szerintem túl sokáig húzod,halogatod.Én ilyet nem tennék.
2013. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

ma 12:38


Olvasd el légyszi a szöveget,egy szóval nem mondtam hogy hónapokig leveleztünk.Általában 1-2 hét után találkoztam mindegyik csajjal,jó párszor találkoztunk egymással.Semmi ilyenről nincs szó.Én sem vagyok hülye.

2013. márc. 5. 12:41
 23/26 anonim ***** válasza:
De nem léptél semmit,ez a lényeg.Mármint csók félét nem léptél.Lehet azért unnak bele.
2013. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

ma 12:52


Most nem azért de te ezt honnan veszed?Úgy írkálsz ide mintha tudnád mi történt volna.Vicc.De képzeld történt csók,az egyiket meg is dugtam egyszer.

2013. márc. 5. 12:54
 25/26 anonim ***** válasza:

Ez így nem valami logikus,miért dugna veled olyan,aki nem érdeklődik utánnad.

Onnan veszem ezeket,hogy te írsz,amiket írsz,abból ezeket lehet leszűrni.

Az is lehet,hogy csak kihasználnak,el vitetik magukat ide-oda,aztán keresnek másik balekot.

2013. márc. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hát akkor én fordítva kérdezem: ha találkozzol egy lánnyal 2-3x utána úgy döntesz, hogy neked mégse jön be, akkor miért nem küldesz egy ócska sms-t hogy bocsi de nem? Miért kell a semmibe hagyni? Miért nem lehet megmondani, hogy nem?!
2013. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!