Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdag, jómódú családból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag, jómódú családból származó lány vagyok, a barátom (exem) csak az élethelyzetem miatt kezdett ki velem. Na srácok, erre mi a mentségetek?

Figyelt kérdés

Tipikus felállás, hogy egy nő csak a pénzért van egy férfivel, aki gazdag, + ha még a külseje is megnyerő. Most fordult a kocka. A sok pasi csak sír, és hisztizik, hogy "jaajj, a nők milyen gonoszak, meg pénzéhesek"... na persze, bagoly mondja verébnek! Lehúzott, kihasznált, orrba-szájba költöttem rá a pénzt, elvittem nyaralni Olaszba, úgy, hogy mindent én álltam, meglepetést akartam neki szerezni. Ő a kisujját sem mozdította értem, ez alatt nem a pénzt értem. Fossil, Rolex órákat vettem neki születésnapjára, a ballagására, karácsonyra, drága parfümöket, amiket imád. És ezek után mégis mit kaptam? SEMMIT! Pofára esést! Több évig voltunk együtt, de ez úgy ahogy van, kiis ment a szemétbe. Szerelmes voltam belé, igazán szerettem, mindent megadtam neki, kedvességet, törődést, hűséget, szerelmet, gyengédséget. És mi a hála? Ez. Kösz szépen.

20/L


2013. aug. 7. 20:33
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Egy érzelmi fogyatékos selejtbe szerettél bele, de végül is jó vége lett a történetnek -mert bár nem olcsón- de időben megszabadultál tőle. Az elköltött pénzt ne sajnáld ha amúgy is van bőven, inkább örülj, hogy még most kiderült az igazság és legközelebb már okosabb leszel.


A következő jelölt meg attól legyen boldog, ha veled lehet és nem a drága dolgoktól.

2013. aug. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
De érdekesek a válaszok... Ebben a helyzetben mindenki a kérdező butaságát meg naivságát bírálja, meg hogy van ilyen, de nem mindenki ilyen. De bezzeg, ha egy fiú írta volna ugyanezt, hogy a lány húzta le, akkor az lenne, hogy a nők már csak ilyenek, minden nő ilyen, minden nő pénzéhes, stb. Egyébként kérdező megértelek. Pont ettől félek én is most. Szerelmes vagyok és tényleg mindent megadok a páromnak, noha ő mindig mondja, hogy nem kell, így meg úgy. Előzőleg senkinek nem vettem ajándékokat, de neki annál inkább. El is fogadja, meg tudom, hogy szeret, mert nem kezdettől fogva ment ez az ajándékozás, de azért ott a félelem, hogy átvághat. 23L
2013. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ezért kell a saját snob/gazdag körödből válogatnod és akkor nem ér meglepetés.. Én elég szegény körülmények között nőttem fel, anyám meghalt 22 éves koromban a magyar orvosok miatt. volt két "gazdag" barátnőm jól menő vállalkozó csemeték. Én őszintén szerettem mindkét lányt, de azok csak játszottak velem csóróval, élvezték, hogy megalázhatják az embert... Azóta megfogadtam, hogy soha többet nem kezdek gazdag apuci leánykáival, mert nem éri meg a fájdalmat.. Ráadásul én sohasem kértem semmit tőlük, sokszor fizettem, de ezek csak élvezték, hogy a szegény sráccal jót játszhatunk... soha többet nem kell anyagias/gazdag nő, mert nagy része kegyetlen/sznob és lekezelő.. Keress a saját anyagi helyzetedhez hasonló srácot, nem hiszem hogy nehéz dolgod lenne..
2013. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!