Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdag, jómódú családból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag, jómódú családból származó lány vagyok, a barátom (exem) csak az élethelyzetem miatt kezdett ki velem. Na srácok, erre mi a mentségetek?

Figyelt kérdés

Tipikus felállás, hogy egy nő csak a pénzért van egy férfivel, aki gazdag, + ha még a külseje is megnyerő. Most fordult a kocka. A sok pasi csak sír, és hisztizik, hogy "jaajj, a nők milyen gonoszak, meg pénzéhesek"... na persze, bagoly mondja verébnek! Lehúzott, kihasznált, orrba-szájba költöttem rá a pénzt, elvittem nyaralni Olaszba, úgy, hogy mindent én álltam, meglepetést akartam neki szerezni. Ő a kisujját sem mozdította értem, ez alatt nem a pénzt értem. Fossil, Rolex órákat vettem neki születésnapjára, a ballagására, karácsonyra, drága parfümöket, amiket imád. És ezek után mégis mit kaptam? SEMMIT! Pofára esést! Több évig voltunk együtt, de ez úgy ahogy van, kiis ment a szemétbe. Szerelmes voltam belé, igazán szerettem, mindent megadtam neki, kedvességet, törődést, hűséget, szerelmet, gyengédséget. És mi a hála? Ez. Kösz szépen.

20/L


2013. aug. 7. 20:33
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Az én mentségem?

Hogy nem én voltam az.

Rosszul választottál,mert nem mindenki ilyen.

2013. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
A szerelmet nem a pénz hanem az érzések tartják fent.. Ha az első megvan az okés, de ha a másik nincs akkor kár erőltetni. Szerintem még rendes, hogy nem hűlyít és húz tovább le pénzzel, hanem egyenesen megmondta hogy vége. Ne aggódj, biztosan találni fogsz olyat aki szeretni fog magadért, nem csak az anyagi helyzeted miatt.
2013. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Az èlet szar, kedves kérdező.


Naiv voltál és nem láttál át a rózsaszín ködön.

Én is voltam már rendesen kihasználva, mégsem sírok itt egy ilyen kérdésben, hanem megyek mindig előre és nem nézek vissza.

Ezt tudom ajánlani neked is, fel a fejjel :)

F

2013. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Bummer ***** válasza:
Ez van. Tanulnunk kell a hibáinkból. Nálam is éltek már vissza emberek a jó szívűségem miatt. Azóta megtanultam megválogatni ki mit érdemel, és azok valóban bizonyítják is hogy érdemesek rá. 30/F
2013. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Ezt így meg is mondta neked, vagy csak szakított azt dühös vagy?

Csak mert ha ilyen jó volt a sora és csak a pénzedre ment volna akkor miért hagyott volna ott?

Nem ismerem a teljes sztorit nyilván, de pont, hogy ezek szerint nem érdekelte a pénz ha szakított veled.


De mondom nem tudom a teljes sztorit, szóval lehet neked van igazad :D

2013. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Tette nekem a szépet, hogy ő mennyire szeret, blablabla... kocsit akart velem vetetni magának, és majd ő utólag azt kifizeti... sosem fizette volna ki. És nem tőle, hanem másoktól tudtam meg, hogy mi a helyzet. Azt mondták, nem bírják már ezt tovább nézni, amit velem művel, és röhög a markában...
2013. aug. 7. 20:40
 17/33 anonim ***** válasza:
Ez a te butaságod. Soha nem kell a másikra ennyit költeni.
2013. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Csak azt lehet kihasználni, aki hagyja magát. Amúgy rengeteg olyan ember esik pofára, aki nem gazdag, és ha neked nem tetszett, hogy kihasznál (a több év alatt nyilván feltűnt neked), akkor miért nem szóltál neki? És oké, hogy ecsetelted, hogy mennyi pénzed van, de másról nem szóltál (gondolok itt a külső és belső értékeidre), amik azért egy hangyap*csnyit nyomnak a latban. Így jártál, remélhetőleg tanulsz a dologból, és legközelebb nem fogod engedni, hogy kihasználjanak. Amúgy meg a srác valamilyen szempontból nyilván ostoba lett volna, ha nem használja ki, hogy körülrajongod és képletesen szólva még a s...t is kinyalod. A gerincesek nem így tesznek, ő megtette. Találtál EGY ilyen srácot, de attól még vannak kismillióan, akik normálisak, tehát keress ilyeneket.
2013. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Valami oka kellett legyen, hogy így bánt veled. Vagy csúnya vagy az illető elmebeteg.

Egyébként nekem az a mentségem, hogy bagoly vagyok.

2013. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Én szakítottam vele, azonnal, amint ezt megtudtam. Bár előtte számon kértem, az elején volt pofája letagadni, aztán hiába, már ő sem tudott mit kitalálni mentségére.

Azért költöttem rá ennyit, mert állandóan "jött hátulról", hogy ő mennyire szeretne egy ilyen, olyan órát, direkt előttem nézegette a neten, a kocsikat, is, (BMW-t akart magának, közel 6 milláért.)

2013. aug. 7. 20:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!