Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdag, jómódú családból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag, jómódú családból származó lány vagyok, a barátom (exem) csak az élethelyzetem miatt kezdett ki velem. Na srácok, erre mi a mentségetek?

Figyelt kérdés

Tipikus felállás, hogy egy nő csak a pénzért van egy férfivel, aki gazdag, + ha még a külseje is megnyerő. Most fordult a kocka. A sok pasi csak sír, és hisztizik, hogy "jaajj, a nők milyen gonoszak, meg pénzéhesek"... na persze, bagoly mondja verébnek! Lehúzott, kihasznált, orrba-szájba költöttem rá a pénzt, elvittem nyaralni Olaszba, úgy, hogy mindent én álltam, meglepetést akartam neki szerezni. Ő a kisujját sem mozdította értem, ez alatt nem a pénzt értem. Fossil, Rolex órákat vettem neki születésnapjára, a ballagására, karácsonyra, drága parfümöket, amiket imád. És ezek után mégis mit kaptam? SEMMIT! Pofára esést! Több évig voltunk együtt, de ez úgy ahogy van, kiis ment a szemétbe. Szerelmes voltam belé, igazán szerettem, mindent megadtam neki, kedvességet, törődést, hűséget, szerelmet, gyengédséget. És mi a hála? Ez. Kösz szépen.

20/L


2013. aug. 7. 20:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
74%
Szívesen megismernélek...
2013. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
89%

Azzal egy nőnél sem lehet sok mindent elérni (legalábbis normális, önzetlen, szerető kapcsolatot biztos nem), ha orrba szájba tömöd drága ajándékokkal, ez ezek szerint a fiúknál is így van..

Példának okáért a barátnőmtől rendszeresen szívecskés meg mindenféle szerelmes rajzokat kapok, egy plüssmacit, párnát vagy + max egy könyvet vagy ilyesmit, és teljesen meg vagyok elégedve vele, mert szívből adja.. :) Az ajándék értékét nem az ára adja..


Jó tanulópénz, csak sajnálni tudlak, bár ennek a szónak a jelentése már inkább negatív..:S Sajnos vannak ilyen pénzhajhászok, mindkét nem soraiban. Reméljük hogy legközelebb jobbat választasz.


18/f

2013. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Nem kellene szórni a pénzt attól még, hogy van! Főleg ne egy ilyen fiatal kori párkapcsolatra...
2013. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,de nekem nem lett volna pofám hozzá,de biztos ő csinálta jól.

Már az is fura lett volna,ha szülinapomra kaptam volna egy órát,nem pedig csak úgy.

A kocsihoz meg már tényleg pofa kell.

Bár eléggé egy undorító lény lehetett,ha valaki szeretetét használta ki.

2013. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Tényleg a te butaságod, kérdező. Ennyire nem vakíthat a szerelem se, hogy te milliókat költesz rá (kamuszag), miközben ő a semmivel egyenlőt. rád. Ehhez már némi butaság is hozzájárult, hogy nem jöttél rá előbb hogy kihasznál.
2013. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Igen, bevallom, a szerelem tényleg elvakított... én csak azt akartam, hogy örüljön, olyan jó volt boldognak látni, mosolyogni. Mellesleg, ő csak előttem tette a szépet. Úgy tett, mintha törődne velem, szeretgetett, mintha valójában szeretne, pedig nem... minden szavát elhittem neki korábban...
2013. aug. 7. 20:59
 27/33 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :/

Legközelebb lehet,hogy ezt csak utólag kéne elmondanod.

2013. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
hát sajnos az élet egy kegyetlen undok hely , mindig az okozza a legnagyobb,legfájdalmasabb csalódást akit a legjobban szeretünk és sajnos nehéz észrevenni sőt nem is akarjuk még ha a szemünket kiszúrja akkor se h h tudtuk így félreismerni....sajnállak bevallom őszintén vanak még szemét emberek de az élet nem áll meg és legalább már tudod h mit kell majd a következőkben figyelned.... De fel a fejjel és egy pasi miatt ne vetítsd ki a többire a sérelmeket legyél önmagad és ne álj bosszút máson légyszi :D 21F
2013. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
No és hol van a kedves 51 vagy hány %-os kommentelő aki mindig a nőket hibáztatja mindenért, főleg, hogy anyagiasak?
2013. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

te is csak a szüleid pénzét szórod.


de azért a pasi nagyon szemét hogy azért volt veled:(

2013. aug. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!