Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen megőrült már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen megőrült már a féltékenységtől? Vagy mégis miért teszi ezt?

Figyelt kérdés

A történet:

Volt nekem egy udvarlóm(exem) aki már ős-régen nem az.Mindenki aki csak ismert minket tudja, hogy mióta szakítottam az exemmel azóta nem bírt kitörölni magából, hozzám hasonlítgatta az éppen aktuális nőit, ebből a hallomás alapján több kevesebb konfliktusa származott. No már most, van egy nője, akivel állandóak a cirkuszai, és a nő féltékenységi rohamai örökös cirkuszforrások náluk-összességébe a kapcsolatuk olyan(már amennyit hallottam róluk, hogy egy zsarnokkapcsolat hisztériával övezve.

Amiért is nyitottam ezt a kérdést: Olyan helyen dolgozom, hol a telefonszámom nyilvános, és az interneten fellelhető. A nő számtalan kamu kérdést már irkált email-en, de mindegyikben beleszőve, hogy nekik "boldog" kapcsolatuk van.Holott pontosan a fonákja.Meg szinte minden hónapban terhes stb.tehát kb. ez a kategóriájú némberke. Kérdem én? Kit érdekel a személye? mert engem nem. Hogy lehet tudomására hozni, hogy:hagyjon engem békén, mert egyszerűen számomra senki. Arról már ne is beszéljünk, hogy a gmail-emet állandóan feltöri. Most is az összes levelemet törlésre állította be, hogy amikor beérkeznek, rögtön törlésre kerüljenek. Mit lehet tenni? Mit javasoltok, mert már annyira unalmas, és unom, hogy az elképesztő.


2013. aug. 9. 09:42
1 2 3
 11/22 Szergej55 ***** válasza:
Egy elmebeteggel van dolgunk. Ne foglalkozz vele. Majd abbahagyja, ha leszarják. Ha meg nem, hadd próbálkozzon, hiszen akkor is egyanaz a helyzet. Elmebetegekkel NE FOGLALKOZZ.
2013. aug. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Feljelentés. Addig nem is hihető amit írsz.
2013. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Furcsának tartom, amiket írsz. Megoldást keresel elméletileg, de tenni nem akarsz semmit. Még mindig tartom az előző véleményemet, miszerint neked valójában tetszik ez a helyzet.


Ha nem így lenne, akkor vagy feljelentenéd, vagy elmennél hozzá, vagy bonyolult jelszót választanál, szóval megoldanád mint bárki más. Mert hidd el, nagyon sok ember lenne hasonló helyzetbe, ha csak élvezkedne ezen és nem tenne semmit.

2013. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

12+13


9-es hozzászólást légyszi

2013. aug. 9. 13:43
 15/22 anonim ***** válasza:
Kifogás. Ki az aki "jóságból" nem védi meg magát?
2013. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

15 Felesleges provokálnod, csak nem képzeled, hogy majd a Gyikra ki fogom tenni a céges üzenetét?amin egyértelműen a cégem megmutatkozik? Amit kellett leírtam; miheztartás végett.

Vagy magadból indulsz ki? Ugyanis akik ismernek pontosan tudják hogy nem kamuzom és nem egy ember látta a mh-em az üzijét, és a megváltoztatott gmail beállítást. A többiről már ne is beszéljünk.


Szóval, tudod van olyan ember, aki más érdekét is szem előtt tartja, és nem mint a vak ló megy a falnak.

2013. aug. 9. 13:58
 17/22 A kérdező kommentje:
Jah, és rendszeres látogatója a nő a Gyiknak.
2013. aug. 9. 13:59
 18/22 anonim ***** válasza:
Ki kérte, hogy rakd ki az üzenetét? Nem tudsz olvasni? A rendőrségi feljelentés nem hozza nyilvánosságra a céget.
2013. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Majd ha a te mailedről küld másnak zaklató üzeneteket a nevedben akkor is ezt mondod? Okos vagy!
2013. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Hiába olvasom azt amit írsz, nekem ez az egész nem kerek. Mint ahogy szerintem Te se.

Valahogy a leírt képbe sántít valami.

- Van egy ex akinek a személyiségéről semmit nem tudtunk meg csak annyit, hogy Te tekintettel vagy rá. Mivel tekintettel vagy rá, még neked is fontos hogy mit gondol./lehet az a csaj nem is annyira elmebeteg/

- van a sztoriba egy cég, amit igazán nem tudok hova tenni.

- vagy te aki nem teszel semmit

MI VAN??? Lehet hogy én vagyok beteg, de nem gondolom, hogy ártatlan vagy a kialakult helyzetért. Talán ezért nem teszel semmit.

2013. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!