Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen megőrült már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen megőrült már a féltékenységtől? Vagy mégis miért teszi ezt?

Figyelt kérdés

A történet:

Volt nekem egy udvarlóm(exem) aki már ős-régen nem az.Mindenki aki csak ismert minket tudja, hogy mióta szakítottam az exemmel azóta nem bírt kitörölni magából, hozzám hasonlítgatta az éppen aktuális nőit, ebből a hallomás alapján több kevesebb konfliktusa származott. No már most, van egy nője, akivel állandóak a cirkuszai, és a nő féltékenységi rohamai örökös cirkuszforrások náluk-összességébe a kapcsolatuk olyan(már amennyit hallottam róluk, hogy egy zsarnokkapcsolat hisztériával övezve.

Amiért is nyitottam ezt a kérdést: Olyan helyen dolgozom, hol a telefonszámom nyilvános, és az interneten fellelhető. A nő számtalan kamu kérdést már irkált email-en, de mindegyikben beleszőve, hogy nekik "boldog" kapcsolatuk van.Holott pontosan a fonákja.Meg szinte minden hónapban terhes stb.tehát kb. ez a kategóriájú némberke. Kérdem én? Kit érdekel a személye? mert engem nem. Hogy lehet tudomására hozni, hogy:hagyjon engem békén, mert egyszerűen számomra senki. Arról már ne is beszéljünk, hogy a gmail-emet állandóan feltöri. Most is az összes levelemet törlésre állította be, hogy amikor beérkeznek, rögtön törlésre kerüljenek. Mit lehet tenni? Mit javasoltok, mert már annyira unalmas, és unom, hogy az elképesztő.


2013. aug. 9. 09:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Tudod mire lennék még kíváncsi? A törölt levelek kitől jöttek? Csak nem az extől? És az első állítólag a csaj által feltett kérdésből is az derül ki, hogy a pasija oldalát töri fel, és a leveleit törli. Mit leveleztél az exeddel, ami miatt most itt tartasz?
2013. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
80%-os részemről a veled való csevej befejezve.Szergej 55 igen jól mondta azt amit mondott.
2013. aug. 9. 17:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!