Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segíts_etek! Nagy a baj. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíts_etek! Nagy a baj. Mit tennétek? (Terhes cigány lány-magyar fiú)

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet, hogy áprilisban megismertem egy szép cigány lányt. Találkoztunk, tetszettünk egymásnak nagyon. Szerelem és szex lett belőle...Abból meg........Sajnos egy teherbe esés. Szülei még nem sejtik a dolgot (hála). Hajlik rá, hogy megtartsa (pénz van rá, kicsit módosabbak mint Én). Na de, ha megszüli és látják, hogy a gyerek szőkés (mint én voltam kicsinek) és faggatják, hogy ki az apja (ha előtte ki nem szedik belőle) akkor nekem lőttek (biztos nem veregetik meg a vállam, hogy szép munka...gyere a családba tartozol). Vegyem rá, hogy elvetesse?? Mi legyen?

2013. okt. 12. 12:24
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/106 A kérdező kommentje:
Azért ennél vékonyabb volt :) Hát 18 évesen a szervezet még "csodákra" képes.
2014. máj. 29. 16:00
 102/106 Daniboly válasza:
Szerencsétlen xDxD 😃😃😃 érted rajtad röhögök 3 napja
2015. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/106 anonim ***** válasza:

És igen, van, aki még napjainkba is emlékszik rád :)

Szia!

Hogy vagytok azóta? Gondolom már a kicsi is megvan :) olyan jó lenne azt hallani, hogy boldog vége lett a dolognak :)

2016. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/106 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, szép kis story :D
2016. ápr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/106 Anonimpp1 válasza:
Engem is szintén érdekelne a sztori így 9 év után
2022. aug. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/106 anonim ***** válasza:
:)
2022. szept. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!