Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segíts_etek! Nagy a baj. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíts_etek! Nagy a baj. Mit tennétek? (Terhes cigány lány-magyar fiú)

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet, hogy áprilisban megismertem egy szép cigány lányt. Találkoztunk, tetszettünk egymásnak nagyon. Szerelem és szex lett belőle...Abból meg........Sajnos egy teherbe esés. Szülei még nem sejtik a dolgot (hála). Hajlik rá, hogy megtartsa (pénz van rá, kicsit módosabbak mint Én). Na de, ha megszüli és látják, hogy a gyerek szőkés (mint én voltam kicsinek) és faggatják, hogy ki az apja (ha előtte ki nem szedik belőle) akkor nekem lőttek (biztos nem veregetik meg a vállam, hogy szép munka...gyere a családba tartozol). Vegyem rá, hogy elvetesse?? Mi legyen?

2013. okt. 12. 12:24
 81/106 anonim ***** válasza:
Bármelyik apa elkapna, de nem ölne meg érte... én a helyedben nagyon félnék. Nőgyógyászhoz még nem mentetek el?
2013. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/106 A kérdező kommentje:
Nem. Együtt akarunk. De én a héten nem értem rá, mert tegnap vizsgáztam. És még hétfő kedden is. Utána már megszűnik a képzés és eltudunk együtt.
2013. okt. 19. 20:42
 83/106 anonim ***** válasza:
Akkor majd még írj, mert kíváncsi vagyok a fejleményekre!
2013. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/106 anonim ***** válasza:
húú bammeg ! ebből tényleg kuruc infó lesz :(
2013. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/106 anonim ***** válasza:
Be kell szállnod a családi bizniszbe, majd együtt bugázzátok a lopott rezet!
2013. okt. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/106 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi a helyzet? Élsz még?
2013. okt. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/106 anonim ***** válasza:
?
2013. okt. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/106 anonim ***** válasza:
Hmm...szerintem még élhet, vagy még nem keresi egy családtagja sem, mert hír nincs róla. Az összes hírportált átnéztem, még a rendőrség oldalát is...eltűntek után. De semmi...szóval szerintem még élhet.
2013. okt. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/106 A kérdező kommentje:
Ha-ha. Viccesek vagytok :) Élek még persze, de azért köszi, hogy aggódtok felőlem.
2013. okt. 28. 22:12
 90/106 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mesélhetnél is mondjuk, hogy mi a helyzet. Igen, normális gyereknek tűnsz, ezért aggódunk érted!
2013. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!