Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segíts_etek! Nagy a baj. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíts_etek! Nagy a baj. Mit tennétek? (Terhes cigány lány-magyar fiú)

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet, hogy áprilisban megismertem egy szép cigány lányt. Találkoztunk, tetszettünk egymásnak nagyon. Szerelem és szex lett belőle...Abból meg........Sajnos egy teherbe esés. Szülei még nem sejtik a dolgot (hála). Hajlik rá, hogy megtartsa (pénz van rá, kicsit módosabbak mint Én). Na de, ha megszüli és látják, hogy a gyerek szőkés (mint én voltam kicsinek) és faggatják, hogy ki az apja (ha előtte ki nem szedik belőle) akkor nekem lőttek (biztos nem veregetik meg a vállam, hogy szép munka...gyere a családba tartozol). Vegyem rá, hogy elvetesse?? Mi legyen?

2013. okt. 12. 12:24
 51/106 anonim ***** válasza:
véged van barátom, egy jó baszásra rámehet az egész életed...
2013. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/106 anonim ***** válasza:

Nem oláh cigányok véletlenül?

Ők azt hiszem tényleg nem örülnek, ha magyar kerül a családba. Még a többi féle cigánnyal sem nagyon keverednek.

2013. okt. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/106 anonim ***** válasza:
Hát ehez mit lehet hozzászólni :) a kérdező most cseszte tönkre az életét...az rendben hogy van munkája de a csaj családját már nem hiszem hogy el tudná tartani :D ha meg 5 éven belül lesz még vagy 2 gyerek..szegény kérdező!!!
2013. okt. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/106 anonim ***** válasza:
megmutatta a teszteredményeketa?
2013. okt. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/106 A kérdező kommentje:

Magyar cigányok, tehát "normál" cigány csak nem igazán beszéli a nyelvüket (csak a főbb dolgokat). Annyira már a hagyományt sem őrzik, de még abból is maradt valamicske.


Családját nagyon nem kell eltartani. Sőt, inkább ők tudnák könnyen az enyémet :) És nem lesz 5 éven belül még 2-3-X gyerek. De ha lesz majd a segííly :D (Csak viccelek :) )

2013. okt. 14. 21:01
 56/106 A kérdező kommentje:
Ja és igen láttam a teszteket (3db, mind különböző gyártótól).
2013. okt. 14. 21:01
 57/106 anonim ***** válasza:
65%
"Magyar cigány" ilyen nincs még viccnek is rossz volt! a cigány cigány a magyar meg magyar! kész!
2013. okt. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/106 A kérdező kommentje:
Ne szólj hozzá, ha nem a kérdéssel kapcsolatos a válaszod! Kész!
2013. okt. 15. 01:40
 59/106 anonim ***** válasza:

Most ez nekem nem tiszta. Akkor Ti végig együtt voltatok párban? És mennyire szeretitek egymást, úgy értem biztos vagy benne, hogy tűzön-vízen átmennétek egymásért bármi legyen és együtt lennétek még idős korotokban is?

Neked mi a foglalkozásod? Ő milyen életet akar? Tanul valamit? Mi szeretne lenni?

El tudsz képzelni olyan közös életet Vele, amiben mindenetek megvan és boldogok vagytok? Hol laknátok?

Próbáltam végig olvasni a válaszokat, de nekem az jött le, hogy eddig az Ő szüleinek a reakciójától "félsz" és a Te szüleiddel mi a helyzet? A Te családod milyen? Ismerik őt?

2013. okt. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/106 anonim ***** válasza:
Mióta nem jött meg Neki? Mert ha már rég, akkor abortusz csak akkor lehetséges, ha a doki engedélyezi, mert mondjuk genetikai betegsége, vagy fogyatékossága van a magzatnak.
2013. okt. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!