Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segíts_etek! Nagy a baj. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíts_etek! Nagy a baj. Mit tennétek? (Terhes cigány lány-magyar fiú)

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet, hogy áprilisban megismertem egy szép cigány lányt. Találkoztunk, tetszettünk egymásnak nagyon. Szerelem és szex lett belőle...Abból meg........Sajnos egy teherbe esés. Szülei még nem sejtik a dolgot (hála). Hajlik rá, hogy megtartsa (pénz van rá, kicsit módosabbak mint Én). Na de, ha megszüli és látják, hogy a gyerek szőkés (mint én voltam kicsinek) és faggatják, hogy ki az apja (ha előtte ki nem szedik belőle) akkor nekem lőttek (biztos nem veregetik meg a vállam, hogy szép munka...gyere a családba tartozol). Vegyem rá, hogy elvetesse?? Mi legyen?

2013. okt. 12. 12:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/106 anonim ***** válasza:

Ha óvszerrel szabályosan védekeztetek, akkor nem vagy apa.

Mellesleg nem lesz szőkés a gyerek akkor se, ha az apa szőke. Genetika.

2013. okt. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/106 anonim ***** válasza:
HEH?? Szerinted tőled van?? Meg sem bírod kérdezni tőle, hogy mással is dugott-e?? Meg neked ez annyira nyilvánvaló, hogy hát lehet nem te vagy az apja... mi van??
2013. okt. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/106 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként meg mi ez a tévképzet, hogy rettegsz azrt, mert magyar vagy? Képzeld, én is az vagyok, és a barátnőm meg cigány. Egy percig nem csináltak problémát belőle.
2013. okt. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/106 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem bakker... Hazudhat 100 fajtát. Azért nem veszem készpénznek amit mond!!!


A városban ismertek, és nem azért mert olyan sokat adakoznak a szeretet szolgálatnak........ És adnak a hagyományokra.

2013. okt. 12. 13:02
 25/106 anonim ***** válasza:
házasság
2013. okt. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/106 anonim ***** válasza:
34%

Értesítsd a Gárdát, hogy veszélyben vagy. Vagy a Jobbikot. Még ha megmenteni nem is mentenek meg, legalább a halálod jó kis kampány lesz a nacionalista pártoknak :D (ha megrögzült jobbikus vagy, még nemzeti hőssé is válhatsz)


A jó emberek előttem leírták az opciókat, apasági teszt, menekülés, felfegyverkezés, házasság, menekülés, bízás Istenben, hogy nem fognak bántani, elköltözés, és az én lehetőségem miszerint, ha már aláírtad a halálos ítéleted, legalább válj hőssé barátom :D

2013. okt. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/106 anonim ***** válasza:

Szerintem sem te vagy az apa. Mindenképpen kérj apasági tesztet, mert lehet, hogy tündibündi a lány, de egyrészt a vér nem válik vízzé; másrészt egy fehér lánynál is ez lenne az első lépés, ha védekeztem.


Ráadásul egy apasági teszttel nem is veszíthetsz semmit, mert ha a tied a gyerek, ugyanaz a felállás marad, mintha nem csináltatnál. Nyakadba varrnák.


Egyébként biztos egyáltalán, hogy terhes?

2013. okt. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/106 A kérdező kommentje:
Biztos. Tesztet csinált. Nem egyet és nem egy fajtát.
2013. okt. 12. 13:30
 29/106 A kérdező kommentje:
30.000 ft ez a teszt minimum?? Nem olcsó, de muszáj leszek.
2013. okt. 12. 13:33
 30/106 anonim ***** válasza:
az csak akkor lehetséges ha megtartja
2013. okt. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!