Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tekintik sokan "betegség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tekintik sokan "betegségnek" a leszbikusságot?

Figyelt kérdés
Vagy úgy általánosságban a homoszexualitást? Kíváncsi lennék hogy aki így vélekedik róla, hogy ez egy betegség, az miért hiszi ezt? Ugyanis ez nem egy betegség amiből csak úgy kigyógyulgatnak az emberek.

2013. nov. 11. 11:57
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
46%

Az, hogy valaki hisz istenben az nem egyenlő azzal, hogy vallásos. Nem lehetsz vallásos, legalább is bibliai vallást követő személy, ha homoszexuális vagy. Hiheted, hogy van isten (ez sem egyenlőt a hittel), de ettől nem leszel még elfogadható előtte.


- Lesz_juk, hogy egy gyerekgyilkolásra és megkövezésre buzdító ószövetségi istenimitátor mit gondol. Jézus nem tiltotta, a kövezést viszont igen.

2013. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:
ebbe a vallás témába most tényleg nem akarok belemenni, erről aztán tényleg nagyon megosztóak a válaszok, meg mindenki mást gondol, szóval ebbe nem akarok most belemenni
2013. nov. 11. 12:33
 23/57 anonim ***** válasza:
100%
Jogos kérdező, a vallási vonalat zárjuk is le, mert a 21. században orvos szakmai kérdésre vallással válaszolni kurzsulás. Nem kicsit.
2013. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
Maradjunk ennyiben, kérdező, egyet értek.
2013. nov. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 Zakathol ***** válasza:
41%

#10 - kérdező: "már mondtam hogy ez a gyerek téma nem érv, mert nagyon sok heteró házasság is van ahol nem született gyerek, náluk is céltalan akkor amit csinálnak?"


Igen, akkor nem születik gyerek hetero kapcsolatban, ha valamelyik nemzőszervi rendellenességgel/betegséggel rendelkezik. Szóval ők orvosi szempontból is betegek. Míg a homoszexuálálisok orvosi szempontból egészségesnek, míg evolúciós szempontból betegnek számítanak.

2013. nov. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
100%
Zakatol ez nem igaz. 50 évesek is bátran összejönnek, nem lehet gyerek. Ez betegség?
2013. nov. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
0%

Dowd: Attól viszont, hogy az orvosok mit mondanak...

Mit mondtak 20 éve? Mit mondtak 40 éve? Mit mondtak 60 éve?

Hiba ennyire vakon megbízni bennük, hatalmas, oltári nagy hiba. Azok is emberek. Egyáltalán nem szentírás amit állítanak.

Ami engem illet, én nem bízok egyben sem. Ha mondjuk épp a pszchihiátriát vesszük alapul, ott volt, hogy belépőjegyet lehetett váltani a diliházba, mint látványosságba. És most ezeket az embereket nevezik Doktornak, ami már önmagában is vicc. Szóval nem, Dowd, én vallásos vagyok, de ha nem lennék is azt mondanám: az orvostudományhoz is hit kell, mert gyakran amit mondanak, igen távol áll a valóságtól. Főleg a pszchihológia és pszhihiátria területén, ami ugye nem említhető egy lapon az olyan valóban orvosi tudást igénylő ágakkal, mint mondjuk a sebészet. Itt hatalmas pénzek vannak a háttérben, márpedig amíg erről szól, én nem bízok meg bennük.


Ezt csak azért írtam le, mert kb pont ennyire megbízhatóak azok, akik állítanak valamit. Ő sem tudja jobban, amikor azt mondja betegés, vagy nem, mint én vagy te. Legfeljebb magabiztosabbnak tűnik, mert ott a Dr. a neve előtt.

2013. nov. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
100%
#26 Vagy ha simán csak nem akarnak gyereket, nem? Én nem akarok, akkor megyek is felkötöm magam, mert céltalan a létezésem. :D :D :D
2013. nov. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
74%
Evolúciós szempontból pint, hogy egészséges! Tömeges homo-biszex fajok vannak. Ilyen a törpe csimpánz aki a rokonunk. Evolúciót a sötétek ne merjék érvként felhozni, mert valótlanság és csak butaságukat leplezi le.
2013. nov. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 Zakathol ***** válasza:
45%

#27: Leírtam, hogy a nemzőszervi betegségben szenvedő hetero párokra gondolok.


Az, hogy 50+ felett jönnek össze emberek, megint más tészta, mivel életük kései szakaszán nyilván nem vállalnak gyereket, a női szervezet nem is alkalmas rá, de pont ez is evolúciós törekvés a természettől.

És pont ez a lényeg. A biológiailag normális, hogy különböző neműek alkotnak párokat. Ennyi.

2013. nov. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!