Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tekintik sokan "betegség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tekintik sokan "betegségnek" a leszbikusságot?

Figyelt kérdés
Vagy úgy általánosságban a homoszexualitást? Kíváncsi lennék hogy aki így vélekedik róla, hogy ez egy betegség, az miért hiszi ezt? Ugyanis ez nem egy betegség amiből csak úgy kigyógyulgatnak az emberek.

2013. nov. 11. 11:57
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:
Pedig mostanában már sok nő nem szeretne, ez tény. És ebben a világban ezt egyre jobban el kéne fogadni sajnos, minthogy támadni, de hát ez van.
2013. nov. 12. 13:06
 52/57 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen kategorikusan le tudtad írni, hogy nem betegség, akkor bizonyítsd is.
2013. nov. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 A kérdező kommentje:
Én ezt a kérdést kiírtam, nem fogok semmit bizonyítgatni, véleményekre voltam kíváncsi. Persze elég eltérőek, megosztóak, de erre számítottam. Szerintem nem betegség, ez egy állapot. Aki szerinte pedig az ő sem tudja bizonyítani. Itt csak érvek és ellenérvek vannak, nem bizonyítás. Aki meg eleve homofób annak meg amúgy is mindegy, hogy mit mond vagy nem mond az ember neki úgy sem tudsz semmit sem bizonyítani vagy megmagyarázni, mert lehetetlen. Ezeket az előző kommentek is bizonyítják, úgy hogy én vagy bárki más hiába mondana neked vagy a többieknek mást úgy sem hinnétek el.
2013. nov. 12. 14:41
 54/57 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fixen leirta, hogy nem betegség.

Nemzetközi szakértői gárda már bizonyitotta, és tényként kijelentette, hogy nem betegség. Ezzel minden hozzáértő egyetért.

Kár ezen tovább rugózni.

Nyilván ő személy szerint nem fogja tudni bebizonyitani, mint ahogy te sem tudod levezetni a higgs bozon létének a bizonyitását. Ettől még elfogadod, mert szakemberek bizonyitották a létét.

2013. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
bezzeg az ilyenekre, mennyi embernek van ideje válaszolni -.-"
2013. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim válasza:

10-es! Miért kéne közömbösnek maradnia? Érdekli mások véleménye, ez teljesen rendben van.

Egyébként, h miért tekintheti annak? Szerintem főként a homofóbok veszik annak és ők meg azért mert mindent elkövetnek annak érdekében, hogy valami magyarázattal maguktól távol tudják tartani a homoszexuálisokat. Szerintem meg azért mert félnek, h egy meleg ember megtetszik neki.

2013. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Mert nem tudnak a melegségről általában semmit :) az van, amit beképzelnek maguknak. :D pl. tegnap azt mondta nekem apa, hogy biztos azért lesz meleg valaki, mert már kiélte magát az ellenkező nemmel és így rá is unt :DD persze kijavítottam, hogy ez nem így van... :D
2013. nov. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!