Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

II.Dartheon kérdése:

Létezik egy kapcsolatban olyan, ahol a férfi és a nő egyenlő?

Figyelt kérdés

A kérdés adott... tehát: Működőképes-e az, hogy a férfi és a nő egyenlő félként kezeli egymást, nincs alá-fölérendeltségi viszony, és képesek normális, emberi hangon megvitatni a problémáikat?


Továbbá a munkát megosztva segítik egymást (mutualizmus, ökológiai kifejezéssel), és nem arra megy ki a játék, hogy hogyan baxxon ki a másikkal?



2013. dec. 7. 08:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
94%

Van amiben a párom irányit. Családi kapcsolatok, és -bevallom- a pénzzel is jobban bánik. Elismerem, meghajlok előtte, nem kötekedek, mert "én irányitok".

Ő pedig egy lépést sem tesz nélkülem műszaki, vagy más kérdésekben.

És van amikor én kapom el szexre, és irányitok, és van amikor ő rám ugrik, és abszolute ő irányit, (imádom mikor rányom az ágyra, és kedvét tölti :D) ez eseti :)

Nincsen nálunk ilyen "én irányitok" kérdés. Mindkettőnk szabad független véleménye is megvan, megtartja a szabad szellemiségét.

Igen, két fél alma. Egyek vagyunk igy.

2013. dec. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 A kérdező kommentje:

12-es, tökéletesen egyetértek veled, így gondolom..

tehát mondjuk a különböző dolgokban lehet a másik a jobb, de végeredményben egyenlőre jön ki az eredmény..

persze itt arra lehetne gondolni h egyik v másik dologban az adott fél jobb, és mondjuk ha több dologban jobb az egyik mint a másik akkor az dominál... hát nem.

A kölcsönnésgre és az egymás segítésére gondolok.


Amúgy köszi a válaszokat, és azok, akik szerint a férfinek kell dominánslak lennie, mert "így van és kész"... hát.. nem a középkorban élünk :)

2013. dec. 7. 09:38
 23/86 A kérdező kommentje:
Dowd, látom egy hullámhosszon vagunk.. :))
2013. dec. 7. 09:39
 24/86 anonim ***** válasza:
4%
Bolondok vagytok ti csak nem forogtok! Ez nem valami középkorból visszamaradt társadalmi konvenció. Ez annál sokkal több! Ez a természet rendje!
2013. dec. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim ***** válasza:
A miénk ilyen és tökjól működik. Az életben nem voltam még ilyen boldog.
2013. dec. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 anonim ***** válasza:

kérdező: igen

24.


A család, és a "barlang melege" ősidők óta az "asszony parancsnoksága" alatt áll.

A társadalmi férfi dominanciáról viszont nem érdemes vitázni.

A 21. században már illene eljutni odáig, hogy ezeket levetkőzzük, és ahol rend van a fejekben sikerül is. Nem minősitem a férfi soviniszta megjegyzést, de jelzem: sokkal több tisztelet a nők felé, az neked is boldogabb életet jelent.

2013. dec. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
Ha én azt mondom, hogy nem lesz szex, akkor te max vonyítasz a luk mellett, vagy elmész megcsalni, de akkor cuccostul menj a ribidhez. Ez a szerencsétlen 13-asnak szólt.
2013. dec. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
6%

Te mi a francról beszélsz? Nálam jobban senki nem tiszteli a nőket!

Pont azok nem tisztelik őket, akik a nőkre ráakarják erőszakolni a férfiszerepet. A női természetet akarják megerőszakolni.

Ha tisztelnéd a nőket, akkor nem akarnál belőlük férfit csinálni!

2013. dec. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
Meg miért is kéne a 21. században bármit is levetkőzni? Ezt nem értem.
2013. dec. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 anonim ***** válasza:
Ki akarja a férfi szerepeket erőltetni? SENKI. SZó sem volt ilyesmiről.
2013. dec. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!