Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

II.Dartheon kérdése:

Létezik egy kapcsolatban olyan, ahol a férfi és a nő egyenlő?

Figyelt kérdés

A kérdés adott... tehát: Működőképes-e az, hogy a férfi és a nő egyenlő félként kezeli egymást, nincs alá-fölérendeltségi viszony, és képesek normális, emberi hangon megvitatni a problémáikat?


Továbbá a munkát megosztva segítik egymást (mutualizmus, ökológiai kifejezéssel), és nem arra megy ki a játék, hogy hogyan baxxon ki a másikkal?



2013. dec. 7. 08:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
100%

"az valójában csak manipuláció volt."


Ha valojaban manipulacio volt, akkor az azt feltetelezi, hogy az egyik fel onzo es az onos erdekei ervenyesiteseert hajlando akar becsapni, megvezetni is a partneret.

Ebben az esetben en nem beszelnek harmonikus, kiegyensulyozott parkapcsolatrol, mert (legalabb) az egyik fel nincs tekintettel a masikra es nem oszinte vele, nem jatszik nyilt lapokkal.

2013. dec. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:
0%
"Harmonikus meg kiegyensúlyozott párkapcsolat." Mindjárt elröhögöm magam. Attól harmonikus egy kapcsolat, hogy mindkét fél tudja, hogy hol a helye!
2013. dec. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim ***** válasza:
Ja, neked rég a leckét kellene írni szarcsimbók. A vita színvonala akkor kezdett el romlani, mikor ideböffentetted a hímsoviniszta marhaságaidat te kis rüsz. Pont úgy beszélek veled, ahogy a magadfajták megérdemlik.
2013. dec. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:
100%

"hogy mindkét fél tudja, hogy hol a helye!"


Amennyiben ez azt takarja, hogy egyik fel meghunyaszkodik es akar a teljes onfeladasig is elmegy, teljesen alavetve es kiszolgaltatva magat a masik akaratanak, feltetelek nelkul elfogadva azt, akkor ezt nem ereznem harmonikus kapcsolatnak, mert ez esetben sulyosan serulhetnek onbecsulesek, onerzetek.


Ha viszont azt jelenti, hogy mindket fel tekintettel van a masik igenyeire (is) es partner abban, hogy hosszu tavon mindkettojuk vagyai, elkepzelesei, gondolatai, szellemisege azonos sullyal jelenjen meg es alakitsa a kapcsolatot, akkor valoszinuleg az egy mukodokepes, mindket fel szamara kielegito kapcsolat lehet.

2013. dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim ***** válasza:
0%

Egy soviniszta hozzászólásom sem volt, furcsa is volna pont tőlem, amikor én tisztelem a nőket.

Most nem tudom, hogy te az vagy e, az utolsó hozzászólásod legalábbis nem sikerült túl nőiesre, ha mégis az lennél, akkor halkan megkérdem, hogy nem vagy már kicsit elkésve a főzessél? Vagy olyan harmonikus kapcsolatban élsz a pároddal, hogy szerencsétlen a konyhában robotol most, amikor te itt írogatsz? Sajnálom szegényt!

2013. dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
0%
A mindkét fél tudja hol a helye kitétel, az pont azt jelenti, hogy mind az irányító, mind az irányított tisztában van a saját pozíciójával.
2013. dec. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
0%
Én az 55%-os válaszadóval értek egyet, aki szerint nincs tökéletes egyenlőség. Ha kicsit tágítanátok a látókörötöket és szétnéznétek a természetben, megértenétek. A természet sosem alkotott se tökéletes derékszöget, se tökéletes gömbalakot, stb stb. Ezt csak mi emberek találtuk ki. Hogy könnyebben fel tudjuk fogni a természetet, de pontatlanságok mindig is lesznek. És mivel mi is a természet részei vagyunk, így tökéletes egyenlőség nem létezik, és soha nem is volt. Aki ezt nem meri bevallani magának és helyette elkezd személyeskedni, mint a 63%-os az 55%-ossal szemben, azt csak sajnálni tudom. Ez annak a jele, hogy fáj az igazság, mi erről nem tehetünk, a természet így működik.
2013. dec. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
9%
Nagyon jól megfogalmaztad! Pont erre gondoltam én is, csak nem tudtam így leírni.
2013. dec. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:

"Én elismerem a nők erényeit. Például, hogy empatikusabbak, mint a férfiak, de az irányítás nem az ő dolguk!"


Tessék, beidéztem. Remélem örülsz. Mintha ez bárkinek is a dolga lenne. Amúgymeg anyád robotol a konyhában, mert még erre se vagy képes te szerencsétlen. És én is befejeztem itt a vitát, mert nem süllyedek le a szintedre, ami kb orbánviktorén van valahol. te kis viktátor.

2013. dec. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:
0%

Amit beidéztél az egyáltalán nem soviniszta.

Amúgy honnan tudtad, hogy Fidesz szavazó vagyok?

2013. dec. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!