Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves biszex srác vagyok. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voyager24 kérdése:

25 éves biszex srác vagyok. A párkapcsolat keresés sikertelen, két oldalon is vagyok online, eredménytelenül. Valós képet töltöttem fel, átlagos vagyok. Az ismerkedés könnyű, ám első levél váltás után minden jel nélkül megszűnik a folytatás. Miért?

Figyelt kérdés
Vajon mit csinálok rosszul? Tudnátok ajánlani komolyabb társkeresőket? Olyan oldal kellene ahol nem a szex lenne rögtön az első, meg nem az van hogy a profil képen ott lóg egy segg, hanem olyan emberek akik komolyan gondolják.

2014. jan. 22. 00:06
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
1. nem hirdetek mindkettő nemnél, én csak azt mondtam hogy két oldalon is fent vagyok, de ott nincsenek lányok, lányokkal természetesen helyben is tudok ismerkedni, már ha lenne rá alkalmas egyén. Ha szétnézek akkor mindenfelé csak csücsörítő pirceinges pláca cicákat látni, akiknek az az első kérdése hogy mennyi a fizetésed és hogy van e autód, az egyetlen tervük pedig az életben hogy minden hétvégén a kocsmában legyenek merev részegek. Tisztelet a ritka kivételeknek. A mostani példányok olyanok mintha csak a szexre lennének kitenyésztve,nem csoda hogy inkább a picit érettebb nők érdeklenek.
2014. jan. 22. 08:18
 12/33 anonim ***** válasza:
68%

Próbáld szexkapcsolattal, állandó partnerből idővel alakulhat több is.

Ha neten ismerkedsz, próbálj minél jobbal kinézni, az sem árt, ha nem vagy kövér, és fejlesztesz némi izomzatot.

2014. jan. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Ez némi képen jó ötlet, amin én is gondolkozom, némi változtatás elkellene, de nem túl sok, a lényeg hogy magamért szeressenek és elfogadjanak olyannak amilyen vagyok, ráadásul olyan társat keresek akinek nem csak a külsőség számít, hanem érett ahhoz hogy érdekelje az a szellemi szint amilyen érettségnél jelenleg tartok és ezt egoizmus nélkül mondom. Tök mind1 hogy hogyan nézünk ki ha szellemi szinten nem tudunk azonosulni, olyan ez mint amikor két dolog nem kompatibilis.
2014. jan. 22. 12:02
 14/33 anonim ***** válasza:
Igen, applikációk, de amíg a stílusukban készült weboldal nincs, addig jobb híján maradnak azok.
2014. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Nincs tökéletes oldal, ha nem ismered a randi.gay.hu weboldalt próbálkozz ott.

de nem ígérünk semmit.. a meleg világ is ilyen hogy na, valaki komolytalan/fiktív személy, valakinek sok meleg ismerőse van stb. stb. és stb. az idő oldja meg ezt a problémát. 20F meleg vagyok, már egy éve ismerkedek a neten.. elhiheted ez nem egy leányálom..

2014. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Hát rendesen megtapasztaltam, talán az is gond hogy nagyon akarom, talán fél vállról kell felfogni. Pedig nincsenek extra igényeim, csak hogy legyen normális az illető, ezentúl kissé nemtörődömként fogom kezelni a helyzetet.
2014. jan. 22. 14:00
 17/33 anonim ***** válasza:
95%
Ha neten ismerkedsz, ott a kép lesz az első benyomás, es az alapján döntünk. Tehát az elején fontos a külső.
2014. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
39%

Ez a csakhogy legyen normális az illető ez eléggé elcsépelt már. Tudjuk, hogy nem így működik. Egyébként szerintem még minidg meleg vagy és ha azt hangoztatod, hogy bi vagy az nem jó pont. Meg tán elkéne döntened, hoigy mit is akarsz nemde?

Kedvem nem lenne egy olyan pasihoz akinél benne van a pakliban, hogy odébb áll egy nővel.....szal nme életszerű sem a kívánalmad sem a szitu amiben vagy ( már ha vagy benne ).

2014. jan. 23. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

#18: Ez annyira tipikus... Nem hiszed el, hogy biszexuális, de ha "véletlenül" mégis az, akkor egyértelműen megakar lépni egy nővel. Mintha egy meleg srác nem léphetne meg egy másik sráccal.


Az ilyesmi nem szexuális beállítottságon múlik, hanem személyiségen.

2014. jan. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Kodein-nek igaza van! Nem a szexuális orientáció fogja megszabni valakinek hogy hűtlen e vagy sem! Ha jobban megnézzük a heterok hűtlenebbek, csak nézd meg hogy hány elvált szülő és csonka család van Magyarországon, azért mert a több év házasság után megunják egymást és meg is csalják egymást, bár ez sem feltétlen. Azt meg nem fogom senkinek sem bizonygatni hogy bi vagyok e vagy sem, ez s dolog nálam jóval bonyolultabb, mert nálam elsősorban nem a párom neme a perdöntő, nem ragadok le annál a milye a lába között van. Ha hallottál már a Sapio szexualitásról, akkor valami olyasmi vagyok én is, jobban érdekel az illető intelektusa, személyisége, individuma, az elképzelései az univerzumról stb mint az a tény hogy mi van a lábai között. Persze ezt biztos nehéz megérteni.
2014. jan. 23. 08:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!