Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves biszex srác vagyok. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voyager24 kérdése:

25 éves biszex srác vagyok. A párkapcsolat keresés sikertelen, két oldalon is vagyok online, eredménytelenül. Valós képet töltöttem fel, átlagos vagyok. Az ismerkedés könnyű, ám első levél váltás után minden jel nélkül megszűnik a folytatás. Miért?

Figyelt kérdés
Vajon mit csinálok rosszul? Tudnátok ajánlani komolyabb társkeresőket? Olyan oldal kellene ahol nem a szex lenne rögtön az első, meg nem az van hogy a profil képen ott lóg egy segg, hanem olyan emberek akik komolyan gondolják.

2014. jan. 22. 00:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
75%
Írhatnál egy privátot, szívesen beszélgetnék veled. :)
2014. jan. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
24%

Nem fura megérteni, bár szinte mindenki ezt hangoztatja, hogy Őt valójában nem a testiség érdekli elsősorban hanem maga az ember.....persze, persze. Én pedig Ibolya vagyok és tündérországban élek....

Tudod nagyon különleges lehetsz , de szerintem elsősorban saját magadnak, senki másnak.

2014. jan. 24. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Kedves Ibolya, tündérországból! Sokadjára mondom hogy senkinek sem akarok semmit bizonygatni. Most az a pár komment, amit írtam magamról, az alapján lehet következtetéseket levonni, akár negatív véleményt formálni de nincs jelentősége mert ahhoz hogy reális képet kapj rólam, ahhoz meg kellene ismerned. Ja! Látod ez itt a gond, hogy mindenki ezt hajtja hogy csak a lélek a fontos. ELÉG SZOMORÚ HOGY MAGYARORSZÁGON MINDEN LEHET ELCSÉPELT. Attól hogy még más ezt a kifejezést elcsépelten használja, attól még az én értékrendszerem rendben lehet, és rendben is volt mindig is. Kevés barátaim vannak de igaz barátok, nem úgy válogatom ki az ismerőseimet mint egy parti arc. Ezeket a mondatokat minden egoizmus nélkül írom. Persze fontos a test, fontos a szexualitás, a párkapcsolatok. Nincsen a földön bomlékonyabb a testnél. Ha valaki számára önmagát a fizikai testében látja, akkor nem ismeri magát teljesen, a lélek a halandó test börtönében raboskodik, kiszolgáltatva a fizikai ingereknek és szükségleteinek. Nézd meg a Maslow piramis legalsó lépcsőfokát.
2014. jan. 24. 09:47
 24/33 A kérdező kommentje:
Valakinek Heves megyéből lenne kedve velem privátban ismerkedni?
2014. jan. 25. 00:38
 25/33 anonim ***** válasza:
45%
A netes társkeresőknél még az is hatékonyabb, ha facen random módra bejelölsz valakit.
2014. jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Érdekes módon itt fent többen érdeklődnek irántam mint bármely társkeresőn...
2014. jan. 25. 18:30
 27/33 necro ***** válasza:
100%

hűű hát igen XD

igazából akár még én is szívesen megismernélek ha nem lennék csak 18 XD

mert így már érdekes dolog lenne XD

de ha gondolod azért írhatsz legfeljebb csak beszélgetünk XD

kissé én is úgy gondolkodok ahogy te én is fent vagyok egy keresgélős oldalon pár helyes fiú is írt de a stílusuk miatt utasítottam vissza őket meg jó pár kaland éhes embert -.-

2014. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 necro ***** válasza:
75%
szóval röviden ha akarsz írhatsz nekem is ha gondolod :)
2014. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
38%
Az a bajod, hogy elcsépelt magyarországon sok minden?Oh,,,,de ha valami elcsépelt arról nem az ország tehet.
2014. jan. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Nem hanem az a fajta mentalizmus :/
2014. jan. 26. 23:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!