Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves biszex srác vagyok. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voyager24 kérdése:

25 éves biszex srác vagyok. A párkapcsolat keresés sikertelen, két oldalon is vagyok online, eredménytelenül. Valós képet töltöttem fel, átlagos vagyok. Az ismerkedés könnyű, ám első levél váltás után minden jel nélkül megszűnik a folytatás. Miért?

Figyelt kérdés
Vajon mit csinálok rosszul? Tudnátok ajánlani komolyabb társkeresőket? Olyan oldal kellene ahol nem a szex lenne rögtön az első, meg nem az van hogy a profil képen ott lóg egy segg, hanem olyan emberek akik komolyan gondolják.

2014. jan. 22. 00:06
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%

Csakhogy ebben a fajta mentalizmusba Te is beletartozol.

Ilyen hülye szöveggel írni erre a fórumra...látod látod?Mentalizmus.

2014. jan. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Abba mi a rossz mentalitás ha valaki segítséget kér főleg normális egyénektől ? Tény hogy sokszor pont egy kívülálló segítsége adja a megoldást, mert egy idegen objektíven tud rálátni az adott problémára, az esetek többségében, de ez személy függő. Vannak olyan emberek is akikben semmi érzelmi intelligencia sincs, az egyetlen örömöt pedig az életükben a káröröm adja.
2014. febr. 3. 15:49
 33/33 anonim válasza:
100%

Szia,


Végigolvastam a hozzászólásokat. Az alábbi dolgokat emelném ki Neked, mint egy ismeretlen "jó barát":


1. a külső megfog, a belső megtart, ez aranyszabály.

2. ne vitatkozz neten senkivel, nem éri meg.

3. párt találni nehéz, bárhogyan is próbálkozik az ember.

4. soha ne add fel, mindig van jobb élet.

5. mind a két nem elrugaszkodott a korosztályodban, sajnos.

6. soha senkiben se bízz meg nagyon, még a párodban sem.


Remélem tudtam segíteni, bízom benne, nem volt hiába való ez a pár mondatom.


Szia:)

2015. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!