Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Nöstények! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Nöstények! Miért vagytok ilyen szemetek Velünk férfiakkal?

Figyelt kérdés
Meghallgatjuk a bánatotokat, igyekszünk, aztán meg le sem sz*rtok minket! Én csak ezt kapom Tőletek.:(
2009. dec. 26. 15:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/149 anonim ***** válasza:
96%
Elmondod mi történt? Engem kétszer vágtak át, egyszer a volt férjem :)), egyszer a volt vőlegényem :)),Na most akkor mi van? szidjalak benneteket?
2009. dec. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/149 anonim ***** válasza:
40%

Nem jó nőt választottál. Én szívesen meghallgatom a párom, sőt a környezetemben lévő összes férfi problémáját, sőt inkább teszek róla, hogy ne nagyon legyen problémájuk.


Egyébként a nők többsége HP. Nekik mindent lehet, a férfiaknak velük szemben semmit. Beképzeltek, kisebbségi komplexussal...stb.

2009. dec. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/149 A kérdező kommentje:

1. Azért írtam azt, hogy "Nöstény" , mert olyan mérges vagyok, hogy atombomba nagyságút robbannék.

2. Nem a plázacicák után rohagálok, de mégis is CSAK EZT KAPTAM IDÁIG MINDEN NŐTŐL!!! Ezek után, hogy higyjem, hogy létezik normális nő ebben az univerzumban?!!!!

2009. dec. 26. 15:55
 14/149 A kérdező kommentje:
*higgyem
2009. dec. 26. 15:55
 15/149 anonim ***** válasza:
96%

Kedves Hím kérdező!

Most énis általánosítok : Ti Hímek miért vagytok ilyen szemetek Velünk Nőkkel?

(Tisztelet a kivételeknek)

Nem minden nő ilyen szemét ahogyte megfogalmaztad!!!!!

Gondolom te is olyan vagy hogy virágról virágra szállsz és valakinek épp nem voltál TE a nyerő.Jól kell választani!!!

Énis sok mindent kaptam TŐLETEK,SZEMÉT HÍMEKTŐL!

Pl: miért csaltok meg olyant aki naponta friss meleg kajával vár, szeret és tisztel titeket?

miért beszélitek ki a párotokat a haverjaitoknak gúnyt üzve belőle, és akkor jöttök azzal hogy szar volt az ágyba?

Még sorolhatnám!

Szóval pofa be édesem!Menj el valami pszichológushoz és ha szerencséd van kifogsz egy NŐSTÉNYT és majd tőle is megkérdezheted ezt!

2009. dec. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/149 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet, de Én mai napon befejeztem! Nem fogok, azért udvarolgatni, hogy utána a szokásos jöjjön! Elég volt!
2009. dec. 26. 16:04
 17/149 anonim ***** válasza:
96%
Kedves Hím, ha te eddig nőstényekkel találkoztál, akkor ne várd, hogy nőként viselkedjen és téged férfiként kezeljen, de ha te férfi vagy és nem csak egy hím, és egy nővel nem nőként, hanem nőstényként bánsz, akkor meg is érdemled, hogy bántson.
2009. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/149 anonim ***** válasza:
98%

Férfiakról nem is beszélve ... :/

küldök egy kedves karácsonyi üdvözletet egyik ismerősömnek, és annyit sem ír vissza, hogy köszi...Pedig csak neki írtam, külön, gondosan megszerkesztve... No comment! :(

2009. dec. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/149 anonim ***** válasza:
93%
Kár általánositani..,inkább csak melléfogtál a nőkkel!Tényleg vannak ilyen nők,de ha ilyenbe futsz azonnal tipli!Kivánom,hogy találj egy rendes,megértő nőt magad mellé;)
2009. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/149 anonim ***** válasza:
89%
Rossz helyen kapirgálsz, Kakaska! :))
2009. dec. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!