Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Nöstények! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Nöstények! Miért vagytok ilyen szemetek Velünk férfiakkal?

Figyelt kérdés
Meghallgatjuk a bánatotokat, igyekszünk, aztán meg le sem sz*rtok minket! Én csak ezt kapom Tőletek.:(
2009. dec. 26. 15:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/149 anonim ***** válasza:
38%

"miért beszélitek ki a párotokat a haverjaitoknak gúnyt üzve belőle, és akkor jöttök azzal hogy szar volt az ágyba?"

Nana,kedves nőstény...,Ti is kibeszélitek a csajos pletykálgatás közben...!Volt szerencsém olyan osztályba tanulni ahol 18 lány volt és 5 fiú,és hallottam ezt azt,úgyhogy csitu:D

2009. dec. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/149 A kérdező kommentje:

Minek legyek, kedves, megértő, udvarias, normális és minek probálkozzak, ha, úgy is mindig az a vége, csak egy váll amin sírni lehet.:(( Lehet tényleg ezt érdemlem!

De miért 21 évesen kell erre rájönnöm, azt nem értem...

2009. dec. 26. 16:25
 23/149 anonim ***** válasza:
97%

Biztos hogy nőstények vagyunk? Akkor ti már hímek.

Amúgy ne add fel.Biztos megtalálod egyszer azt a nőt,aki tényleg szeret és életed végéig veled lesz.

2009. dec. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/149 anonim ***** válasza:
87%
Azért mert az emberek fázó sündisznók, nem kell nekik a jó, ilyen a természetük, a nőknek és a férfiaknak is. Aztán meg nyavalyognak és egymásra mutogatnak, és/vagy a világot szidják. ...Engem (környezetem szerint minden szempontból jó nő) szépen karácsony előtt kidobtak a ronda, rossz természetű, ráadásul agresszív exnő miatt, és "szerető" státuszba fokozódtam le (már ameddig ott maradok, de asszem tisztán kezdem az új évet...). Egészen addig keseregtem emiatt, amíg nem találtam a környezetemben 2 "normális kapcsolatot" is, ahol a f.szi szépen átb.ssza a csajt a háta mögött. Na úgyhogy én undorodok az egésztől, nekem nem kell senki. Olyan már volt elég, akire csak "rábeszéltem magam", aki meg tényleg bejön, azzal meg nem jön össze - na sokan így lehetünk még ezzel, még szerencse, hogy nekem más céljaim is vannak, amikhez csak én kellek egyedül.
2009. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/149 anonim ***** válasza:
90%

"Én csak ezt kapom Tőletek" - Oh Weh!

De, tudod...: mindenki érdemei szerint.


És azt tudod mit mondana nagyanyám?

"Az volt a nőstény, aki téged megfialt!"

2009. dec. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/149 anonim ***** válasza:
94%
Az egy dolog, hogy ki után rohangálsz, meg hogy ilyen fajta nőtípust vonzol. Gyakran az ellentétek vonzzák egymást. Példa: szerencsétlen, mazochista nők vonzzák a bunkó, szadista pasasokat. Zsák megtalálja a foltját.
2009. dec. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/149 anonim ***** válasza:
95%
ha te 21 éves kis pelyhestökű létedre, egyenlőre ott tartasz, hogy egy befulladt kapcsolat miatt minden Nőt le nőstényezel, az sajnos az intelligenciádat mutatja, hiába vagy te kedves aranyos és megértő, ha ez alatt a felszin alatt egy unintellignes tirpák van, mint ahogy szavaidból kivettem, így hát nézz magadba ( tanuld meg mihamarabb-e jó szokást) mielött másra akarod önteni a szaros bilidet...
2009. dec. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/149 A kérdező kommentje:
Pelyhestökű?!!!!!!!!Ez nem kapcsolat volt szerettem volna ha az lesz, de természetesen elküldött a p*csába.
2009. dec. 26. 16:46
 29/149 anonim ***** válasza:
94%
És lesz még ilyen az életedben nem is egy, ahogy fordítva is. Majd aki a segged is kinyalja, úgy szeret, őt fogod kihasználni aztán dobni, mert a jó persze nem kell. Mert sajnos a hímek többsége is ezt csinálja.
2009. dec. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/149 anonim válasza:
96%
Ohh ez lennék egy 'Nőstény' hmmm...
2009. dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!