Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Nöstények! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Nöstények! Miért vagytok ilyen szemetek Velünk férfiakkal?

Figyelt kérdés
Meghallgatjuk a bánatotokat, igyekszünk, aztán meg le sem sz*rtok minket! Én csak ezt kapom Tőletek.:(
2009. dec. 26. 15:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/149 anonim ***** válasza:
85%

16:01-es Nőstény vagyok =)

16:20-as himnek üzenem :D

Az én osztályomba 30fiú volt és 5lány magamat belevéve :D

Ha az azonos nemű emberkékből több van akkor nyilván azok pletykálkodnak többet a másiknemről. :D Én nem szoktam pletykálkodni kedves Hím és még sok nő van aki ilyen.A te osztályodból a lányok nem az egész magyarországi NŐSTÉNYEKET takarja.

Üdv Neked Hím ! =)

2009. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/149 anonim ***** válasza:
86%
Lesz még sok csalódásod szokj hozzá, mindenkinél így van ez.
2009. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/149 A kérdező kommentje:
Igen, úgy látszik Nekem mindig csalódnóm kell a nőkben! Pedig már kezdtem elhinni, hogy "párosan szép az élet!", hol ott egy nagy hazugság az egész!!!
2009. dec. 26. 17:04
 34/149 A kérdező kommentje:
*csalódnom
2009. dec. 26. 17:04
 35/149 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Kérdező!

A nő az egy olyan élőlény, hogy le kell szarni (de mégsem ellökni magadtól), és akkor akar tőled valamit.

Ha hagyod hogy sírjon a válladon mit vársz? A lányok nem egy fiú barátnőt szeretnének, hanem egy pasit.

És mielőtt jönne a kifogás, én is olyan idős vagyok mint te, és nekem nem volt még barátnőm, magyarán nem vagyok szerencsés a lányoknál.

2009. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/149 A kérdező kommentje:

Nekem volt kettő és mindkettő eldobott 1 hónap után. Én már leszarom a nőket nem akarok sem szerelmes lenni, mert mindig reménytelen volt és csak fájt, meg barátnőm sem akarok. Mi értelme van ha csak ez jut?

Egy korábbi kommetelőnek üzenem, aki azt írta, hogy a férfiaknak csak a rossz nők és nem a jók kellenek. Ugyanez igaz rátok is.

2009. dec. 26. 17:07
 37/149 anonim ***** válasza:
96%

16:59: Akkor Te egy kivételes nőstény vagy aki nem szereti kipletykálni a hálószobatitkokat..!Tartsd meg e jó szokásod;)

"16:20"-as Him:)

2009. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/149 anonim ***** válasza:
80%

legyél már férfi, én csak egy nyálas, érzékeny kisfiút látok benned. már leírtam egyszer, de mégegyszer megkérdem:

te azt akarod hogy a lány pasija legyél vagy azt hogy a fiú barátnője?

viselkedj férfi módjára!

2009. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/149 anonim ***** válasza:
97%

Úristen!

2 csaj dobott,és már nem is fogsz többet csajozni? pff:DD

2009. dec. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/149 anonim ***** válasza:
97%
Szokj hozzá az effajta csalódásokhoz, ha a munkahelyeden leépítés miatt közlik veled, hogy holnaptól nem kell bemenned, akkor is sírni fogsz? Az élet nem habostorta, és nem olyan, mint amilyennek a celebekkel láttatni próbálják.
2009. dec. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!