Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a NYÍLT...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a NYÍLT KAPCSOLATRÓL?

Figyelt kérdés

Ma komoly vitába keveredtem 2 felhasználóval az oldalon ezt a témát illetően és kérném a ti véleményeteket is, remélem nem csak én látom így:


Szerintem undorító dolog, mert ha már valakinek felesége férje van, vagy párja akkor legyen már annyi tisztelet, hogy csak ő van és ő az egyedüli nő/férfi az életünkbe, szóval szerintem idióta,alattomos és gusztustalan dolog ez a nyílt kapcsolat és megcsalás is mert (ez is az) és az még gusztustalanabb, hogy mást is próbálnak meggyőzni arról, hogy ez milyen jó.



#nyílt_kapcsolat
2014. szept. 4. 00:24
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:

Az fáj, hogy itt erőltetik mintha teljesen természetes lenne, ha meg valaki ellenvéleményen van letámadja mind a kettő díszpinty, hogy érvekkel se tudja alátámasztani amit mond.. Nekem az a bajom, hogy ezt hirdetik itt meg arra buzdítják a másokat, hogy ha gond van a kapcsolatban félre kell kúrni valamit meg kell bocsájtani a megcsalást..


Na nekem ez a gondom.

2014. szept. 4. 00:36
 12/52 anonim ***** válasza:
92%

#11


És nem tök mindegy pár vadidegen mit mond a neten? Úgyis te döntesz, hogyan kezeled a kapcsolatod. Nem fog senki bekopogni az ajtódon döntéshelyzetben, hogy rávegyenek az ő módszereikre és addig ne tágítsanak, amíg úgy nem cselekszel, ahogy ők mondják.


Nem kell ennyire komolyan venni ezt az oldalt.

2014. szept. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
Én se mennék bele ilyen nyílt kapcsolat izébe, mert semmi értelmét nem látom, de pont le is szarom, hogy más milyen kapcsolati modellt követ.
2014. szept. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
Végigolvastam a veszekedős kérdést, és szánalmasnak tartom.
2014. szept. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
74%

Hű de le leszek pontozva...

Nekem bejött. Nem igazán igénylem a szexet. Néha jó, de azt hogy napi/heti rendszerességgel csináljam nekem teljesen elképzelhetetlen. Egyszerűen teher.

Volt néhány nagy pofára esés emiatt a kapcsolataimban, de végül rájöttem, hogy én vagyok hülye.

Most 6 éve vagyok együtt a párommal és kisebb bukkanókon kívül nincs gond a kapcsolatunkkal. Egyszerűen tudom, hogy mit nem vagyok képes megadni neki és nem haragszom érte, ha máshol megtalálja. Természetesen nem kefél össze-vissza, fűvel-fával védekezés nélkül. Mindig van neki 1 vagy 2 "dugipajtija".

Nekem ez így jó, de nem akarok erről meggyőzni senkit. Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja.

2014. szept. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
71%
Esküszöm, nem akartam belefolyni... Légy szíves, linkeld már be, hol írtuk azt, hogy meg KELL csalni a másikat, vagy hogy a megcsalást meg KELL bocsájtani... Vagy akár azt, hogy bármikor is nyitott házasságra buzdítanánk bárkit is! Csak megsúgom, az enyém sem az! Csak annyit kérek, ne forgasd ki a szavainkat! Köszönöm.
2014. szept. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
61%
Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogy ettől élnek, "kiélik magukat", ettől lesznek többek, hogy váltogatják a szexpartnereiket. Nekem, személy szerint nincs szükségem másra, amikor kapcsolatban vagyok, hiába múlt már el a lángoló szerelem. Nem érezném attól jobban magam, hogy lefeküdtem mással.
2014. szept. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom én is a véleményemet azzal együtt, hogy nem mennék bele ilyenbe.

Szerintem a különböző elnevezések, mint komoly, illetve nyitott kapcsolat túlzott absztrakciót jelentenek. Egy interperszonális - emberek közötti - kapcsolat szabályait csak az abban résztvevő felek határozhatják meg, senki más. Hiába gondolja XY azt, hogy ez hülyeség, vagy nagyon jó, ha a konkrét kapcsolatban lévő felek ezt másképpen gondolják.

Amúgy engem nem érdekel, hogy ki mit csinál. Amilyen hülyék az emberek,f előlem fejbe is lőhetik magukat, vagy mit tudom én. Csak engem hagyjanak ki belőle.

2014. szept. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
2%
az helyes ha a férfi félreléphet,a nő meg nem,hisz a férfinek nagy szíve van,és sokat tud szeretni,nem csak egyet. Meg az új pina mindig új pina.
2014. szept. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
#Yolo
2014. szept. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!