Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a NYÍLT...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a NYÍLT KAPCSOLATRÓL?

Figyelt kérdés

Ma komoly vitába keveredtem 2 felhasználóval az oldalon ezt a témát illetően és kérném a ti véleményeteket is, remélem nem csak én látom így:


Szerintem undorító dolog, mert ha már valakinek felesége férje van, vagy párja akkor legyen már annyi tisztelet, hogy csak ő van és ő az egyedüli nő/férfi az életünkbe, szóval szerintem idióta,alattomos és gusztustalan dolog ez a nyílt kapcsolat és megcsalás is mert (ez is az) és az még gusztustalanabb, hogy mást is próbálnak meggyőzni arról, hogy ez milyen jó.



#nyílt_kapcsolat
2014. szept. 4. 00:24
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
78%

Az ember alapvetően nem monogám lény. Ezen nincs mit vitatkozni. Ezt az életformát úgy "kényszerítették" rá a társadalomra. Ennek előnyeiről, hátrányairól és miértjeiről lehet vitatkozni.

Természetesen már nem vagyunk ösztönlények (legalábbis szeretnénk ezt hinni). Szabadon, elhatározásunk és meggyőződésünk szerint dönthetünk az életünkről, életstílusunkról. De elítélni és megbélyegezni másokat azért, mert nem olyan módon élnek ahogy az nekünk tetszik, sokkal gusztustalanabb, mint a kérdésben feszegetett nyílt kapcsolat.

Mielőtt még nekem is nekem támadna a kérdező, leszögezném hogy ezzel nem azt akarom mondani, hogy a megcsalás az rendben van. Dehogy van! A másik ember becsapása, megkárosítása, átverése sosem lehet rendben.

Viszont ha két ember felnőttek módjára képes ezt megbeszélni és mindkét félnek rendben van, egyik sem beletörődik hanem tényleg rendben van neki, akkor nincs ezzel semmi gond.

Meglepődnél egyes esetekben milyen jót tesz ez egy kapcsolatnak. Fölpezsdíti a dolgokat, nem fásulnak bele a felek a kapcsolatba.

2014. szept. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
100%

Na végigolvastam mindkét vitát és összesen annyit fűznék hozzá (amivel egyúttal erre a kérdésre is válaszolok), hogy

"Mégis ki nem szarja le mit csinál a másik!?"

Köszönöm.

2014. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!