Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a NYÍLT...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a NYÍLT KAPCSOLATRÓL?

Figyelt kérdés

Ma komoly vitába keveredtem 2 felhasználóval az oldalon ezt a témát illetően és kérném a ti véleményeteket is, remélem nem csak én látom így:


Szerintem undorító dolog, mert ha már valakinek felesége férje van, vagy párja akkor legyen már annyi tisztelet, hogy csak ő van és ő az egyedüli nő/férfi az életünkbe, szóval szerintem idióta,alattomos és gusztustalan dolog ez a nyílt kapcsolat és megcsalás is mert (ez is az) és az még gusztustalanabb, hogy mást is próbálnak meggyőzni arról, hogy ez milyen jó.



#nyílt_kapcsolat
2014. szept. 4. 00:24
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
48%

A 11. hozzászólásodban azt írtad, hogy:


"Nekem az a bajom, hogy ezt hirdetik itt meg arra buzdítják a másokat, hogy ha gond van a kapcsolatban félre kell kúrni valamit meg kell bocsájtani a megcsalást."


Megtennéd a korrektség kedvéért, hogy belinkelsz, vagy szó szerint idézel tőlük fejenként legalább egyetlen egy olyan hozzászólást, amiben a Te meglátásod szerint ezt teszik?


Köszönöm, ha megteszed.

2014. szept. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom, kinek mit sikerült egy - szerintem udvariasan megfogalmazott - kérésen lepontozniuk, de ha ebben örömüket lelik, akkor gondoltam, megírom, hogy köszönöm, mert nekem történetesen szívességet tesznek - hónapok óta szereték 84 %-ra visszajutni, mert szép emlékek fűznek ahhoz a számhoz.
2014. szept. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem tud működni, ha tényleg szeretik is egymást. Ha mindkettejüknek csak a testük kell, akkor meg a házasság vagy párkapcsolat veszíti az értelmét valahol. És akkor ha véletlenül becsúszik egy gyerek, és nem a férjé, akkor is ilyen nyíltak maradnak vajon?

Nem látom, hogy tudna működni.

2014. szept. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
ez kedves tőled :)
2014. szept. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Van egy ismerős házas pár akik hasonló módon viselkednek! Adott egy évben pár alkalom amikor ki rúgnak a hámból és el mennek szórakozni külön ! A pasi a haverokkal megy füvezni,bulizni és csajozni! A nő szintén ugyan úgy tesz! A szex is élő kerül ezeken a bulikon, de nem is akárhogy! Mind ketten tudják mit csinál a másik, de soha nem részletezik ki a másiknak hogy mi történt az előző éjjel! Boldog házasságban élnek együtt egész fiatal koruk óta és mára fényes karrierük (rögös úton, egészen a csorosagbol indultak Trabanttal) van mind kettejüknek! Mégis jelzem tényleg évi max két vagy három ilyen görbe este van! A köztük lévő hétköznapi kapcsolatban hibát nem találni! Nem veszekednek, vannak gyerekek, állítsuk szerint akkorákat ku#nak hogy a ház bele dől, de nekik ez kell hogy néha meg legyen! én nem tudnám elkepzelni hogy így éljek, de ki tudja mi lehet a jó? Nem mondom hogy ha ennyi időt el töltünk egymás mellett akkor nem változik meg a véleményem, de egyelőre boldog vagyok így kettesben!
2014. szept. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező:


Idézet tőled ebben a topikban #11

"Az fáj, hogy itt erőltetik mintha teljesen természetes lenne, ha meg valaki ellenvéleményen van letámadja mind a kettő díszpinty, hogy érvekkel se tudja alátámasztani amit mond.."


Idézet tőlem a linkelt topikban #15


"Én nem akarlak meggyőzni arról, hogy ez mindenkinek jó ahogy mi döntöttünk, mert nem az. És éppen ezért nem ítélkezem ész nélkül. "


Hazudozol, de mint a vízfolyás!



Soha egy pillanatig nem mondtam, hogy ezt így kell csinálni!

Ahogy soha nem is mondtam olyat sem, hogy a megcsalásit meg KELL bocsájtani. (ha óhajtod idézek tőled is és magamtól is megint, és újabb hazugságodra derül fény)


Sőt. Amikor valaki kiírja kérdésben, hogy ilyesmit akar, esetleg hármas, vagy swinger az első reakcióm mindig az, hogy kegyetlen ALAPOSSÁGGAL rágják át, mert van akinél ez működik van akinél nem!!! És sokszor derül ki, hogy az hiszi működőképesnek akinél mégsem! Egy ilyen kapcsolattal kinyílhat a világ és megerősödik a két ember közötti kapcsolat, vagy AZONNAL RÁMEGY!


Nem hiszem, hogy ez nem egyértelmű!

2014. szept. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

csak azt nem értem miért kell ezen ennyit pörögni ...

neked ez ilyen kapcsolat nem felel meg

és ?

másnak meg igen

és?

ennyi

kár vitát gerjeszteni egy ilyen abszolút magánügyes dologból


van akinek a házasságga a szeme is lecsukódik mert az ö belső etikai rendszerének ez fele meg


másnak meg a házasságban megvan az anyagi érzelmi biztonság de olyan erős szexuális vágyai vannak amiket nem tud csak mással kiélni

lévén a partnere nem partner benne


tehát ne zavarjon más magánélete

neked nem fér bele másnak meg igen

ennyi !

2014. szept. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
51%
én nem tudnék így élni. önző vagyok és birtokló típus. de nem látok benne semmi rosszat. a szerelemnek nincs feltétlenül köze a hűséghez. olvassátok el az Emanuelt. a könyv hülyeség, de belegondolva van egy kis logika abban amit ír. ha szzeretsz valakit akkor azt akarod hogy jól érezze magát. és ha ebbe beletartozik a másokkal való szex akkor nem állsz útjába. szóval nem látok benne semmi rosszat. nem tartom megcsalásnak hisz nem csapod be a párod. de biztos hogy nem nekem való
2014. szept. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
A nyìlt kapcsolat nem kapcsolat.
2014. szept. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Soha nem mennék bele, nem látom értelmét, és a magam részéről gusztustalannak is tartom. Nem csak erkölcsi szempontok miatt, de képzelem milyen meghitt lehet ágyba bújni a "kedvesünkkel", aki aznap lehet, hogy 3 nővel is ágyba bújt. Aztán ha mégis összejön egy kis fertőzés, lehet filozofálni, hogy ki szedte össze, és kitől :D

Szerintem az igazi, kölcsönös szereteten alapuló, hűséges, monogám párkapcsolatnál több boldogságot semmi sem adhat. Elvégre az idő múlásával egyre jobban ismerik egymást a felek, az együttlétek meghittebbek, tartalmasabbak lesznek, ott a sok közös emlék stb. Ezzel szemben mit tud nyújtani egy alkalmi partner? Semmit.

2014. szept. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!