Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a NYÍLT...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a NYÍLT KAPCSOLATRÓL?

Figyelt kérdés

Ma komoly vitába keveredtem 2 felhasználóval az oldalon ezt a témát illetően és kérném a ti véleményeteket is, remélem nem csak én látom így:


Szerintem undorító dolog, mert ha már valakinek felesége férje van, vagy párja akkor legyen már annyi tisztelet, hogy csak ő van és ő az egyedüli nő/férfi az életünkbe, szóval szerintem idióta,alattomos és gusztustalan dolog ez a nyílt kapcsolat és megcsalás is mert (ez is az) és az még gusztustalanabb, hogy mást is próbálnak meggyőzni arról, hogy ez milyen jó.



#nyílt_kapcsolat
2014. szept. 4. 00:24
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
51%

A vitába nem szeretnék belefolyni, a feltett kérdésre reagálnék.

Nekem a házasság szent, inkább elválnék, és ezt nyomatékosítanám a férjemben is: ha úgy érzi, megcsalna, váljunk el. Esküt tett, a bizalmam a kezébe helyeztem, ezzel visszaélni az én szememben az egyik legalattomosabb dolog, nem tűrném el senkinek.

Más életével ilyen téren nem foglalkozom, alkotok véleményt, de senki felett nem török pálcát, nem tudhatom az okokat, a háttérdolgokat, és nincs hozzá közöm.

Nyitott kapcsolat? Házasságban, komoly kapcsolatban kizárt, viszonyban belefér, ha minden szabályt letisztázunk. Ebben engem kegyetlen módon átvertek, így már ez sem játszik nálam.

Más nyitott kapcsolata? Sajnos azt tapasztaltam, főként férfi részről, hogy ezzel szeretnek nőzni, de akikkel én találkoztam, azoknak a neje mit sem tudott arról, hogy ő nyitottban él. Na kérem, erről ennyit.

Ahol valóban így működik, mindkét félnek így jó, hát ők tudják, de hirdetni azért nem kéne szerintem. Nem ítélem el, csak nem értem, nem értek vele egyet, de mindenki más, én sem engedném, hogy turkáljanak az életemben, én sem teszem máséval.

2014. szept. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
90%

Apollyon,nagyon viccesnek hiszed magad de rohadtul nem az.

20 éves vagyok és haverom tesója így nőtt fel.Szellemi és testi fogyatékos,ezért úgy döntöttek,inkább együtt maradnak a gyerekkel,így is van elég gondja.Ez nem kitaláció te gyökér,de belepofázni mindenbe bele tudsz.

2014. szept. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
29%
Veronika, és mit gondolsz, ha a férjed találkozgat más nőkkel, nem fog egy idő után többet érezni irántuk is? Lehet , te maradsz az "első", de már a többi nő sem csak annyi marad, hogy egy gyors menet és viszlát. Együtt töltenek estéket, jókat beszélgetnek, nevetgélnek stb. Jól esne ez?
2014. szept. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:

A másik kérdésnél lévő #64-en is elgondolkoznék a helyetekben :).


Ti tudjátok mit csináltok, ha majd szakítás lesz a vége akkor gondoljatok erre a vitára :)

2014. szept. 4. 01:46
 35/52 anonim ***** válasza:
Egy teljesen egészséges kapcsolatban ahol a mindkét fél szereti a másikat,szerelmes és nincsenek kielégítetlen vágyak ott egyik sem vágyik harmadik személyre. :)
2014. szept. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:

Arra fogtok ráeszmélni, hogy majd a férjed is talál egy fiatalabb csajt és egy idő után ha vele többször összejár rájössz, hogy vele jobban szeret lenni mint veled mert az ő puncija finomabb és szűkebb és hirtelen a második leszel. :)


D meg arra, hogy majd az a felesége talál magának mást akinek a farka keményebb és jobban tiszteli őt mint a férje és akkor megy a leveskébe az egész kapcsolat :)


Vagy fordítva,te is meg ő is.

2014. szept. 4. 01:55
 37/52 anonim ***** válasza:
44%
És az miért baj, ha mással is jól érzi magát? Ha ez még erősítene is a férfi énképén, még a házasságunkra is pezsdítően hatna. Úgy gondolom, mindent elmondtam, amit akartam, bele se akartam folyni, mivel egyik érintett vagyok, csak nem szeretem, ha kiforgatják a szavaimat! De ha van még rám igény, este jövök. Napközben máshol leszek, mert a közhiedelemmel ellentétben én sem vagyok itt minden kérdésnél, van magánéletem is. :)
2014. szept. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
Azért baj, mert azzal akivel jól érzi magát, le is fekszik. Tehát mintha kapcsolatban lennének. Na meg az is kicsit kiábrándító, hogy ki tudja, milyen nemi betegséggel tér majd haza. (Hiába védekeznek, elég durva dolgok kaphatóak el amellett is).
2014. szept. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:
Holnap mutasd meg ezt a kérdést bájgúnár D barátodnak is :)
2014. szept. 4. 02:00
 40/52 anonim ***** válasza:
Röviden: helyzetfüggő.
2014. szept. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!