Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a NYÍLT...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a NYÍLT KAPCSOLATRÓL?

Figyelt kérdés

Ma komoly vitába keveredtem 2 felhasználóval az oldalon ezt a témát illetően és kérném a ti véleményeteket is, remélem nem csak én látom így:


Szerintem undorító dolog, mert ha már valakinek felesége férje van, vagy párja akkor legyen már annyi tisztelet, hogy csak ő van és ő az egyedüli nő/férfi az életünkbe, szóval szerintem idióta,alattomos és gusztustalan dolog ez a nyílt kapcsolat és megcsalás is mert (ez is az) és az még gusztustalanabb, hogy mást is próbálnak meggyőzni arról, hogy ez milyen jó.



#nyílt_kapcsolat
2014. szept. 4. 00:24
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:

Utalva volt rá, "aki nem csalja meg a másikat lehet nem is boldogok" persze ez egyértelműen nem jelenti az ellentettjét de a "3 éves kapcsolat" amit kedves D hozott fel példának ott elég keményen utalt arra, hogy tért kell adni a másiknak és mással hetyegni. -.-


Minden egyes megcsalós kérdésnél ott vagy te is meg D is és lökitek a szart, hogy nem kell eldobni a kapcsolatot egy kis megcsalás miatt, istenem hányszor láttam ilyet minden egyes megcsalós kérdésnél ezt lenyomjátok a fiatalok torkán, van nektek eszetek ?

(komolyan kérdem) és nem veszekedésből.


Tiéd se az, de ahogy kéjelegsz D-vel gyanítom nem lenne problémád a nyílt kapcsolat neked sem.


Én meg annyit kérdek ezeket a baromságokat egymás között, és magatoknak tartsátok meg és ne a fiatalok agyát mérgezzétek ezzel.. A gyerekeiteknek is ha vannak, lesznek ilyen példát akartok mutatni ? és a saját hülye nézeteiteket belenevelni ?

2014. szept. 4. 00:54
 22/52 A kérdező kommentje:
*kérek
2014. szept. 4. 00:56
 23/52 anonim ***** válasza:
Mert nem mindegy,hogy van a nyitott kapcsolat.Szerintem is baromság,de pl sok embernél akkor van ha a gyerekük szellemi beteg vagy valami és akkor a szülők együtt vannak a gyerekkel,nem kell a gyereknek egy szülővel felnőnie,csak mivel az apa és az anya nem szereti egymást,ezért elmennek néha "szórakozni" ennyi.
2014. szept. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:

És én totálisan leszarom, hogy D milyen beteg kapcsolatban van meg azt is, hogy te milyen kapcsolatban vagy, csalod-e a párod vagy sem, de a fiatalokat hagyjátok ki az otromba idióta hülye nézeteitekből. Könyörgöm..


Mert olyan szinten erőltetitek a saját ideológiátokat, hogy az elképesztő te meg V legtöbbször ugyan azt leírod nyalisan mint D, és gondolom nem véletlen ahol az egyik menőmanónak valaki kinyilvánítja a nem tetszését megjelenik a másik menőmanó és elkezdi osztani az észt :)

2014. szept. 4. 01:01
 25/52 A kérdező kommentje:

* te meg V

(itt nincs V.)

2014. szept. 4. 01:02
 26/52 anonim ***** válasza:
4%

75% feldobtad az estét.


ezt anyudéktól hallottad mi ?:)))))


én nem gondoltam volna hogy egy vízfejű gyerek indok lehet ilyesmire,azt hittem csak intézetbe bsszák,és letudva.De hogy magukat kúrassák mással,meg mindenféle szöges dolgot helyeznek az anyuka végbelébe idegen férfiak, közben meg jófpofiznak egymással,a gyerekért! :) hát van még szeretet a világon...hahaaha

2014. szept. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:

Ez után ha van bármi kérdésed akkor állok elébe kedves V.

Remélem a párod tudja, hogy nyílt kapcsolat vágysz.

2014. szept. 4. 01:09
 28/52 anonim ***** válasza:
53%
Magyarul minden állításod feltételezésen alapszik, félreértelmezve, amit írunk. Mi csak azt mondjuk, ha a felek meg tudják beszélni a problémáikat, akkor egy esetleges botlást nem kell azonnal a világ tragédiájaként kezelni, mindent felrúgva! Mert ilyenkor, a végletekben gondolkodva jön az, hogy szakítanak, majd újabb kapcsolat... És a vége az, hogy a problémákat sosem kezelik, hanem ha felmerül egy, vége, és jön az újabb kapcsolat. Dowd csak erre utalt a rövid kapcsolatos példájával. És tényleg úgy gondolod, ezt kellene megtanítanunk a jövő nemzedékének? Én úgy gondolom, ha egy kapcsolatban felmerül egy probléma, ha a felek tudnak róla beszélni, ha megértik a miérteket, akkor a problémák nagy része megoldható, és nem kell feltétlenül mindent azonnal felrúgni! Számomra ez a hosszú, boldog házasság titka!
2014. szept. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:

Azt gondolom amit írtam.

Persze a problémákat meg kell beszélni, gondolom mindenki mérlegel magába tud-e még emberként tekinteni a párjára ha megcsalta, szóval ez a "mi csak azt mondjuk" otromba hülyeség.. az, hogy ti nyílt kapcsolatban kettyintettek félre vagy megcsaljátok a párotok az édes mindegy nekem, de tartsátok meg magtoknak és ne arra biztassátok, a másikat, hogy gondolja át nem kell a kapcsolatot felrúgni.


D meg egy tenyérbemászó alak.



És nekem az a véleményem, hogy a fiatalok vagy aki épp majd megoldja maga és mérlegeli nem kell a szart a fejébe tukmálni, attól hogy ti beteges módon nem tartjátok aljas dolognak a megcsalást.


Mond kedves V neked, hogy esne ha a férjed megcsalna ?

vagy épp nyílt kapcsolatot szeretne ?

Meg se fordulna a pici fejedben, hogy talán nem vagy elég jó neki nem elégíted ki a vágyait ?


D ről meg ne is beszéljünk ilyen téren mert undorító.

2014. szept. 4. 01:21
 30/52 anonim ***** válasza:
50%
Ha a férjem megcsalna, vagy nyitott kapcsolatot akarna, nem gondolnék arra, hogy kevés vagyok neki. Ha az lennék, nem lenne velem együtt 21 éve! Hanem arra gondolnék, hogy ki akarna próbálni valami újat... Amit én nem tudok neki megadni, mert hiába újítunk, egy új nő felfedezésének élményét nem tudom neki megadni. Tehát ha a dolog csak a szexuális vágyainak a kielégítéséről szólna, nem zavarna, amíg én sem szorulok háttérbe miatta. Ha beleszeretne másba, az már más kategória lenne...
2014. szept. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!