Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a lány akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a lány akibe szerelmes vagyok letiltott facebookról és ma az apukája is volt nálunk és azt mondta hogy feljelent engem a rendőrségen zaklatásért. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Mindenki elárult! Inkább öngyilkoss leszek mint hogy börtönbe vonuljak bűnözőként. Anyám is nekem vágta az utazótáskámat hogy takarodhatok hazulról!
2014. szept. 22. 08:57
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

3 év jár a zaklatásért. Én csak szép idézeteket posztoltam a flára meg beszélgetni akartam vele. Ő volt a szin az életemben de hamarosan vár rám a négy fal és a megaláztatás

nekem mint férfinak nemjár a rendszeres eröszak!

2014. szept. 22. 09:26
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy iszonyú ostoba vagy vagy csak kamu kérdésedtől élvezkedsz. Épeszű ember tisztábban van azzal a ténnyel, hogy más akarata ellenére cselekedni zaklatásnak minősül.

Ha ez igaz, akkor rád nagyon is igaz ez a mondás:

"Aki hülye az haljon is meg"

2014. szept. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis troll vagy te, nem pedig férfi. Az ilyeneket nem börtönbe, hanem szobafogságra ítélik.
2014. szept. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Ne nevez kicsinek mert 22 éves vagyok és férfi!


Már ti is számkivetettként kezeltek ahogy a társadallom is fog. Hogy fogom ujrakezdeni ezek után?

2014. szept. 22. 09:34
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg férfinek tartod magad...?

Hát akkor az én pasim maga Dwayne Johnson!

2014. szept. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Mert egy férfi nem hisztizik így, sőt sehogy. Lehet 22vagy de nem férfi. Kisgyerek, egy kis troll.
2014. szept. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
mit csináljak majd a kóterben? biztos kemény helyre kerülök mint köcsög.... Pedig én csak szerelmes vagyok
2014. szept. 22. 09:37
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vagy suliban?? Már kezd unalmas lenni a kamuzásod.. Na menj suliba gyerek!
2014. szept. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Miért kerülnél egy ilyen miatt börtönbe?? Ha annyira félsz hogy lesittelnek, talán be kéne fejezni a zaklatást! A lány helyében én is letiltottalak volna. És nem vagy férfi. Egy követelőző taknyos kisfiú vagy, aki mindenért a földhöz veri a seggét. Remélem a lány apja legközelebb nem veled, hanem a te apáddal fog beszélni.
2014. szept. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Na jó csak hogy tiszta legyen, attól, hogy 3 év a maximális kiszabható szabveszt. még rohadtul nem küldenek egyből oda, gyanítom fiatalkorú vagy és ha büntetlen előéletű akkor biztos, hogy elsőre nem kapsz letöltendőt. A szabadságvesztést megelőzi egy sor más büntetési forma.


Viszont, felejtsd el a mártírkodást, senki nem árult el magadat kavartad bele a kakiba méghozzá rendesen. Ha egy csaj nem vesz rólad tudomást ne zaklasd. Az öngyilkossággal meg rohadtul nem oldasz meg semmit. A férfitól te olyan távol állsz, mint én attól hogy az angol királynő legyek. Egy ostoba kamasz vagy aki ráadásul drámakirálynőt játszik, rád férne pár nevelőcélzatú pofon.

2014. szept. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!