Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a lány akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a lány akibe szerelmes vagyok letiltott facebookról és ma az apukája is volt nálunk és azt mondta hogy feljelent engem a rendőrségen zaklatásért. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Mindenki elárult! Inkább öngyilkoss leszek mint hogy börtönbe vonuljak bűnözőként. Anyám is nekem vágta az utazótáskámat hogy takarodhatok hazulról!
2014. szept. 22. 08:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez a srác nem százas... :D Biztos ezért akart a csajszi szabadulni tőle.
2014. szept. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Buford Tannen ***** válasza:
Ja biztos oda mész... ettől azért több kell...... legrosszabb esetbe is felfüggesztettnél nem kapsz nagyobb büntetést de az is durva lenne.Ha mégis megtörténik akkor Te leszel a Magyar Badluck Brian :DD
2014. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
60%

Üljél már meg hülyegyerek! Facebook-on írogatás NEM minősül zaklatásnak, érted? Egy gombnyomásra le tud tiltani, így különösebb erőfeszítés nélkül meg tudja ezt akadályozni.

Ha állandóan hívogatnád az már zaklatás lenne, de azért sincs letöltendő, csak maximum kapsz egy bírósági végzést hogy tilos hívogatnod többet.

Zaklatás az lenne ha utána mennél, megvárnád, követnéd... a lényeg hogyha személyesen akarnál vele kapcsolatba lépni. Te most nem ezt tetted meg. Kezdj valamit az életeddel, menj el tanulni, dolgozni, és nem anyucinál kellene laknod, te idióta.

2014. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem apukám főhadnagy és megnyugtatlak, hogy ezért nem kerülsz sittre, de még az sem biztos, hogy hamar előveszik az ügyet. Annyi dolga van a nyomozóknak ,hogy abszolút nem fogja őket érdekelni az hogy egy lánynak idézeteket írkálnak facebookon. Ha valami lehetne belőle az is polgár peres ügy lenne, és a csajnak kéne fizetnie a bírósági procedúrákat. Nem mondom, hogy ez jó mert velem is történt hasonló dolog mint ami a lánnyal de nem tudtak mit tenni mert ehez IP cím generátor kéne meg a facebook szerverek ugye nem itt vannak. Tehát 1000% hogy nem kerülsz sittre!


Viszont tiszta gáz az,hogy szegény lányt zaklattad. Nem értem az ilyen pasikat. Velem is eljátszották ezt és engem megviselt az, hogy rám volt szállva. De a szüleim helyre rakták a fiúcskát mert a végén már trágárul is nekem támadt.

18L

2014. szept. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
91%

Az én zaklatóm ezerszer durvább volt.

Megúszta ejnye-bejnyével.

Végül a bátyámnak és pár haverjának kellett értelmet verni bele.

Ja és a pasas laza húsz évvel volt nálam idősebb, fiatalkorú voltam, mégsem tudtak semmit tenni ellene.

A krónikus b.lf.szság nem a kamaszkor kiváltsága

2014. szept. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Spilerke ***** válasza:
Bameg hagyd béként azt a lányt, ha nem akar tőled semmit, egyébként az zaklatásnak számít, ha akarata ellenére nyomulsz rá, de gondolom nem írtál neki túl szépeket, ha az apukája fel akar jelenteni, nem kell megölnöd magad sem elmenekülnőd nem kell megúszod, ha nem zaklatod tovább vagy megbeszéled az apukájával, hogy többet nem zaklatod a lányát, én voltam már sitten egy-két hónapig nem fognak megerőszakolni, de kaphatsz pár pofont. :D
2014. szept. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha te férfi vagy, akkor én meg maga Rambo.


Tegyünk tisztába pár dolgot:

222. § (1) Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, vagy más magánéletébe, illetve mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, őt rendszeresen vagy tartósan háborgatja, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(2) Aki félelemkeltés céljából

a) mást vagy rá tekintettel hozzátartozóját személy elleni erőszakos vagy közveszélyt okozó büntetendő cselekmény elkövetésével megfenyeget, vagy

b) azt a látszatot kelti, hogy más életét, testi épségét vagy egészségét sértő vagy közvetlenül veszélyeztető esemény következik be,

vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(3) Aki a zaklatást

a) házastársa, volt házastársa, élettársa vagy volt élettársa sérelmére,

b) nevelése, felügyelete, gondozása vagy gyógykezelése alatt álló személy sérelmére, illetve

c) hatalmi vagy befolyási helyzetével visszaélve

követi el, az (1) bekezdésben meghatározott esetben két évig, a (2) bekezdésben meghatározott esetben bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Az, hogy kiposztolsz pár idézetet a falára, minden, csak nem zaklatás. A zaklatáshoz a következő dolgoknak kell megvalósulni:

- Félelemkeltés céljából kell tenned. (Ez nyilván nem valósul meg.) Vagy:

- Rendszeresen vagy tartósan kell őt háborgatnod (cuki szerelmes idézetek kiposztolása nem minősül háborgatsnak), továbbá

- Abból a célból kell tenned, hogy önkényesen beavatkozz a mindennapi életvitelébe.


Ráadásul jegyezzük meg, hogy azzal, hogy elfogadta az ismerősnek jelölésedet, és engedélyezte, hogy az üzenőfalára írj, azzal beleegyezett, hogy írj a falára, meg hogy üzenj neki. Szóval ha nem fenyegetted meg, csak szimplán "idegesítetted", az már csak ezrét sem valósít meg bűncselekményt jelen esetben.

Az apuci meg szimplán csak rád akart ijeszteni. Mégis mit hozna fel ellened a bíróságon? Hogy idézetet írtál ki a lánya üzenőfalára?

Ha ténylegesen zaklattad volna, akkor is legfeljebb egy felfüggesztettet kapnál, nehogy elhidd már, hogy pár Coelho idézetért annyit kapsz, mint a bolti tolvajok.

2014. szept. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Spilerke ***** válasza:

Kérdező te vagy kegyenc fegyenc láttad már azt a filmet? Szerintem megkéne nézned, és követned kéne a példáját. :D

Egyébként elviselhető a börtönlét, persze azis számít, hogy hová fogsz kerülni, én például egész nap pókereztem meg edzettem belém senki nem kötött, de láttam néhányszor, hogy a rabok kiszemelnek maguknak egy-két áldozatot pláne a börtönörök ők aztán tényleg azt keresik, hogy kibe lehet belekötni jobb, ha felkészülsz a börtönlétre, mert te leszel ott a kegyenc fegyenc kellett neked fézbúkozni. :D

2014. szept. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
hat igy a kommenteket elolvasva nekem teljesen az jott le hogy vagy teljesen hulye vagy, vagy csak poenbol feljottel gyakori kerdesekre es kiposztoltal egy random kerdest (amiben lehet h van igazsag de tuti hogy nem az egesz)
2018. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Férfi? A férfiasságod egy nagy nulla! Megértetted?

Ne sírjál itt, mert a férfi léted nem jogosít fel arra, hogy háborogj, ha történik veled valami a dutyiban!

Mi vagy te, valami nagyúr, vagy mi, hogy itt nyígjál nekünk?

2018. dec. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!