Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kapálóznak itt sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kapálóznak itt sokan, hogy a férfiaknak nehezebb az élet?

Figyelt kérdés

Nem tudom, akik foggal-körömmel ragaszkodnak a nézetükhöz, hogy a nőknek mennyivel könnyebb, azok hányadik században élnek.

Néhány szélsőséges esettől eltekintve egy pár mindkét tagja nagyságrendileg ugyanannyit dolgozik. Legalábbis az ismeretségi körömben mindenképp.

Már a nagyszüleim is mind a négyen dolgoztak, talán dédszüleim idejében volt még, hogy a nő otthon volt, és a férfi volt a családfenntartó. Egyébként akkor se semmi feladat egész nap főzőcskézni, takarítani a gyerek mellett.

A mai átlag szerintem hogy mindkét fél dolgozik, sőt, sok esetben még a nőé a megtiszteltetés, hogy megcsinálhatja a házimunkát, és foglalkozhat a gyerekekkel. Nálunk is ez megy, reggel szüleim ugyanakkor indulnak munkába, kb ugyanakkor érnek haza, apám ledobja magát a tv vagy a számítógép elé, anyám meg nekiállhat vacsorát készíteni meg takarítani. Meg persze mikor kicsi voltam, akkor velem is foglalkozott mindig.

A szüleim kb ugyanannyi ideig voltak munkanélküliek, nagyobb gond nélkül találtak állást szerencsére, az ismerőseim között se látszik konkrét különbség, hogy a nők könnyebben találnának munkát.

Én nem értem, hol élnek, akik azt állítják, hogy a pasiknak mennyivel nehezebb az élet.

Miért gondoljátok így?


2015. febr. 13. 18:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%
Én se értem mit rinyálnak a férfiak, eléggé puhap**sökké váltak. Ők csak dolgoznak. A nő feladata a dolgozás mellett a gyereknevelés, főzés, takarítás, mosás.
2015. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
24%

A pasik ilyenek szeretik magukat sajnáltatni, közben meg a nő szül, a nő főz, dolgozik ő csinál szinte mindent... hát sajnos ilyenek a pasik :-(

Gondolj csak a millió "mikor találok végre egy lányt" típusú önsajnáltató kérdésekre, közben meg semmit nem tesz érte...

2015. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
14%

Mert az élet nem csak a munkából áll, meg az is kérdés, hogyan dolgoznak a nők a munkahelyeken, 10 perc munka, 30 perc trécselés...

A párkapcsolatok terén meg szó szerint SEMMIT nem kell tenniük egy kapcsolatért.

2015. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15%
Persze ha netalántán háború lenne, akkor összefosnák magukat. :D
2015. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Párkapcsolatok terén, van nem egy olyan fiú ismerősöm, aki annyi és olyan csajjal jön össze ahánnyal/amilyennel akar.

Én lány vagyok, nem vagyok csúnya, kicsit visszahúzódóbb, 19 évig senkinek nem kellettem, szórakozóhelyen mindig a barátnőimre mozdultak rá, most van párom, mert elkezdtem vele beszélni mikor megismertem, és a randizós szakaszban felváltva hívtuk el egymást ide-oda.

Ja, és próbálkoztam 19 év alatt, de mindig lekoptattak.

Ennyit arról, hogy kinek könnyebb. Ha valaki jól néz ki és jó a stílusa, akkor könnyen ismerkedik összehoz egy kapcsolatot, ha nem szép/jóképű, és kicsit visszahúzódó, akkor nehezen. De ez se függ a nemektől. Egy csúnyább lánnyal ugyanannyian állnak le ismerkedni, mint ahányan nem utasítanak el egy csúnya fiút.

2015. febr. 13. 18:29
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem is értem ezt az általánosítást. Honnan veszitek, hogy a férfiak ilyen jellegű problémákkal állnak elő?
2015. febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Szoktál gyakorit olvasni? :D :D Kb minden negyedik kérdés az, hogy "a pasiknak milyen szívás az élet, hurr durr"
2015. febr. 13. 18:34
 8/21 anonim ***** válasza:
4%

Nem minden házasságban van úgy hogy a nő dolgozik. A szomszédéknál a felesége sose dolgozott, egész nap otthon van a gyerekekkel és ez akkor is így volt amikor 2 gyerek volt meg most is mikor van 5 gyerek.

A legtöbb családban a férfi dolgozik meg azért, hogy legyen autó, legyen újítva a ház, stb.


A nőknek fizetnek mindent a férfiak mert ha egy férfi elfogadja hogy a nő fizessen valami neki akkor azt hiszik h csóró vagy smucig és kihasználja a nőt.

A nő elég ha nem eszik sokat és vigyáz az alakjára, mert ha vékony akkor jól néz ki. Én férfiként vékony vagyok és ez nem jön be a nőknek. Nekem kondiba kellene járnom, sok pénzt meg időt tölteni gyúrással hogy jól nézzek ki mert a nőknek izmos férfi kell( vagy mackós) de semmiképp se vékony.


Arról ne is beszéljünk hogy a nők szakmával a lábuk közt születnek :)

2015. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 B.G 88 ***** válasza:

Azért valljuk meg a neten a csúnyácska lányokra is rámozdulnak elég sokan...

Amúgy tény,hogy ilyen téren nincs különbség a két nem között, de azért alá is támasztanám ezt annyiban, hogy minden punci a lányoknál van :D

2015. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meg simán fordítani is lehetne a dolgot. Mi olyan nehéz abban, hogy kimosson a gép, vagy elkészüljön egy ebéd. A nők meg ezekért a dolgokért siránkoznak folyton. 30 perc és viszlát..
2015. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!