Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kapálóznak itt sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kapálóznak itt sokan, hogy a férfiaknak nehezebb az élet?

Figyelt kérdés

Nem tudom, akik foggal-körömmel ragaszkodnak a nézetükhöz, hogy a nőknek mennyivel könnyebb, azok hányadik században élnek.

Néhány szélsőséges esettől eltekintve egy pár mindkét tagja nagyságrendileg ugyanannyit dolgozik. Legalábbis az ismeretségi körömben mindenképp.

Már a nagyszüleim is mind a négyen dolgoztak, talán dédszüleim idejében volt még, hogy a nő otthon volt, és a férfi volt a családfenntartó. Egyébként akkor se semmi feladat egész nap főzőcskézni, takarítani a gyerek mellett.

A mai átlag szerintem hogy mindkét fél dolgozik, sőt, sok esetben még a nőé a megtiszteltetés, hogy megcsinálhatja a házimunkát, és foglalkozhat a gyerekekkel. Nálunk is ez megy, reggel szüleim ugyanakkor indulnak munkába, kb ugyanakkor érnek haza, apám ledobja magát a tv vagy a számítógép elé, anyám meg nekiállhat vacsorát készíteni meg takarítani. Meg persze mikor kicsi voltam, akkor velem is foglalkozott mindig.

A szüleim kb ugyanannyi ideig voltak munkanélküliek, nagyobb gond nélkül találtak állást szerencsére, az ismerőseim között se látszik konkrét különbség, hogy a nők könnyebben találnának munkát.

Én nem értem, hol élnek, akik azt állítják, hogy a pasiknak mennyivel nehezebb az élet.

Miért gondoljátok így?


2015. febr. 13. 18:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
attól függ mi számít neked mindennapos munkának....mert nálunk a férfi is takarít,meg főz is
2015. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!