Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék férfi prosti lenni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék férfi prosti lenni! Inkognitóban? 25/F

Figyelt kérdés

persze csak nőkkel szexelnék pénzért! Hogyan tehetem meg ezt inkognitóban? Nem a környékemen szeretnék, nem akarom hogy felismerjenek. Az utcán sem szeretnék állni :D

Van vkinek esetleg tapasztalata ebben? Nők, lányok, asszonyok körében mennyire van érdeklődés a férfi prostik iránt?



2015. márc. 2. 09:05
 11/94 anonim ***** válasza:
Oktatófilm,TÉNYLEG! : [link]
2015. márc. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 anonim ***** válasza:
57%
A férfi prostik fiúkkal szoktak lefeküdni. A fiúk szoktak fizetni a nőknek, ha csak lefeküdni akarnak, nem fordítva.
2015. márc. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 A kérdező kommentje:
azért csak van kivétel :D Vki biztasson már!
2015. márc. 3. 11:22
 14/94 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon egy időben az albérletem árát fizettem ki természetben. Nem volt nagy élmény, elhiheted.
2015. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 anonim ***** válasza:
Szerintem is van azért igény erre, de csak egy nagyvárosban, pl Budapesten tudom elképzelni. Kisebb városban még ha van is igény, a jómódú nők inkább elnyomják magukban a vágyat minthogy lebukjanak ilyen sztorival az ismerőseik előtt. Mennyit gondoltál amúgy? Csak kiváncsi vagyok nagy vonalakban mire gondolsz?
2015. márc. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 anonim válasza:
100%
Tegyél fel egy hirdetést a rosszlányok.hu-ra aztán majd meglátod hogy lesz-e jelentkező.
2015. márc. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 anonim ***** válasza:
100%
van rá igény, de nem akkora mint a lányokra! és nem, nem csak férfiak veszik igénybe, hanem van az a tehetős korosztály, aki egyedül van otthon mert apuci épp tárgyalgat! vagy éppen mammer jön ide tárgyalgatni külföldről és közbe elmulatná az időt! De ez nem ilyen egyszerű! Ha a RL-on hirdetsz, kb csak a b...zik fognak hívni hiába írod ki h nem vállalod, bepróbálját! Ezek a hölgyek meg nem ilyen oldalakról válogatnak! Vannak "erre hivatott" ügynökségek akik hozzák neked az ügyfeleket, azaz téged visznek az ügyfelekhez! Nem biztos h szx is kell a végén, lehet h csak vacsizni kell meg színházba menni vele, stb. A díjazásod 20-130e/ alkalom, de ez ügynökségtől függ! Jól hangzik ja..... de sokmindent be kell ezért vállalnod ha komolyan gondolod! Ja és minimum 180 cm magas, kisportolt testalkat, 2-3 idegen nyelv ismerete, társalgási kultúra is szükséges! Szóval nagyon kemény elvárásokkal kell megbírkoznod..... nem ingyen adják.....már ha bekerülsz egyáltalán! Különben minden jött-ment kis lúzer ezt csinálná! Sok sikert
2015. márc. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/94 anonim ***** válasza:

XD Hogy is mondjam? Örülnék neki, ha lennének férfi prostik, csak miután még tanulok nem lenne rá sok pénzem. Meg persze, akkor már alap, hogy ki is nézz valahogy, ha fizetek érted. :D Na meg persze maximálisan oda kéne figyelned a kuncsaftjaidra. Ha jól emlékszem, egy régebbi cikkben volt, hogy jól működik egy ilyen férfi prosti cég külföldön, és a legtöbbször a nők nem is szexet akarnak, csak törődést. A baj csak az, hogy itthon nem nagyon fogadnak el ilyesmit, sajna. :(

L

2015. márc. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
2015. márc. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 anonim ***** válasza:

Pénzért szexelni olyan lehangoló: :D

Én ingyen csinálnám. :)

2015. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!