Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék férfi prosti lenni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék férfi prosti lenni! Inkognitóban? 25/F

Figyelt kérdés

persze csak nőkkel szexelnék pénzért! Hogyan tehetem meg ezt inkognitóban? Nem a környékemen szeretnék, nem akarom hogy felismerjenek. Az utcán sem szeretnék állni :D

Van vkinek esetleg tapasztalata ebben? Nők, lányok, asszonyok körében mennyire van érdeklődés a férfi prostik iránt?



2015. márc. 2. 09:05
 51/94 anonim ***** válasza:
100%

Kifelejtetted a képletből a legfontosabb összetevőt. ;)

Az önbizalom csak annyira illúzió mint amennyire az egész világ az.

A tudományos szövegtől meg tökre nem áll fel. Leginkább azért mert túlbonyolít egyszerű dolgokat, amiket nem tud ténylegesen megmagyarázni.

2015. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 anonim ***** válasza:

Nem is az a célom, hogy felállítsam a himbilimbidet :D


Most már régebb óta neurobiológiát tanulok az egyetemen, és szerintem zseniális az elme komplexitása, bizonyos viselkedésminták kialakulása. Persze aki nem látja belülről milyen is ez, az tényleg csak leszarozza a tudományt, meg azt hiszi, hogy túlbonyolítja a dolgokat.... pedig szerintem nagyon fontos megismernünk a saját elménket neurobiológiai és pszichológiai szempontból is, és igen is nagyon sok kérdésre kaptunk már egzakt választ.


Viszont minél előrébb haladunk az elme és az agy megismerésében, annál több és több kérdés merül fel az öntudatról, tudatos és tudatalatti viselkedésről amibe szervesen beépül az önbizalom is.

2015. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 anonim ***** válasza:
...de persze nem kell mindenkinek neurobiológusnak lennie, hogy megértse az önbizalmat... viszont azt mindenkinek tudnia kell, hogy sokkal árnyaltabb dolog ez, mintha csak valakinek azt mondjuk hogy "Ne légy ilyen negatív, legyen má önbizalmad ba.szod, ne ülj a saját szarkupacodon..."
2015. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 anonim ***** válasza:

... de lényegében ezért írtam: "A önbizalom 100%-ig belülről jön így nem függ semmi külső dologtól. "


Szóval mint ahogy a személyiségünk is, ez is olyan mint egy mozaik, sok kis személyiségdarabka együttesen kiad egy képet. Nincs máshogy az önbizalommal is, rengeteg tényezőtől, visszacsatolástól függ az egész, de ugyanakkor ahogy írtam genetikai, fejlődési és aktuális neurotranszmitterszint is befolyásolja. Ezért van az, hogy néha egy gyönyörű nő belül törékeny és instabil lelkileg (más pl a "treshold értéke" is... egy nagyon jó nőnek teljesen mások a kiakadási küszöbei és a személyes lelki problémái is - ez pedig a környezet visszahatása is) vagy pl ellenpélda, van egy kimondottan csúnya alacsony ismerősöm, és akkora pofátlanul nagy önbizalma van, hogy a legjobb nőket is simán bekörnyékezi... és imádják. Hogy ezt hogy lehet elérni? Biztosan lehet "nevelni" az agyat, mert rettentően nagy az agyi plaszticitás. Persze egy alap genetikai felépítés mint a szorongási tényezők miatt nem olyan egyszerű ez... ezért nem lehet annyival elintézni hogy "Legyen már több önbizalmad, ne legyél ilyen kis szardarab"

2015. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 anonim ***** válasza:
54%

Nem érted amit mondani akarok, és nem is fogod ha ennyire ragaszkodsz az egzakt tudományokhoz.

Ennek, amit írsz, semmi értelme, hiszen én az elején kijelentettem hogy az igazi önbizalom belülről jön és nem függ SEMMI külső dologtól, ergo te még mindig beszélsz valamiről, ami nem igazi önbizalom de te annak gondolod.

Mint mondtam ugyan ilyen a szeretet, boldogság, béke is, az emberek milliókat ölnek, gyülölnek, hogy kívülről megszerezzék ezeket, de nem tudják, mivel magadban kell keresni. Csak ügye a tudományok(amiről valamiért azt hiszik az emberek hogy 100% igazak miközben évszázadonként változik az álláspont...) mást mondanak.

Mindig az az "igaz" amit a legtöbb ember annak gondol, az igazságot pedig csak pár ember tudja.

2015. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/94 anonim ***** válasza:
100%

Talán ez segít megérteni mire gondolok:

Ahogy fejlődik az ember (pozitív irányba) nem egyre több lesz, nem egyre nagyobb lesz az önbizalma, boldogsága, belső békéje. Ezek a dolgok az ember alap állapotai, amikre rá van rakodva a sok kívülről jövő sz@rság (negatív gondolkodás, bűntudat. bizonytalanság, félelem stb) és ezeket kell eltávolítani.

Ezekre nagyon sokat rá nyom a pl.: a mai média,

de a szülök és a közelebbi barátok, rokonok is felelősek, főleg a félelemre építenek, amivel nagyon könnyedén manipulálnak.

Pl.: "Ne menj át nélkülem az úton mert elüt egy autó."

Amíg nincs tudatánál az ember ez a mondat elfogadható, viszont látni hogy már ez is mennyire a félelemre épít. Ezt lehet sokkal jobban, pozitívabban is elmondani.

2015. márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim ***** válasza:

Inkább te nem érted az egész lényegét.


Az, hogy te kijelentesz valamit 18 évesen közel gyermek fejjel, hogy az "önbizalom 100%, hogy belülről jön" az egy leegyszerűsített gondolat... Hit kérdése. Te ezt hiszed. Van rá bizonyítékod? Nincs. Ez csak egy egyszerű elmélkedés. Semmi több.


Viszont én szkeptikus vagyok, én csak akkor hiszek el valamit, ha a tudomány jelen állása szerint sikerül bizonyítani. Vannak tudományos tények, amiken nincs vitázni, az a tiszta igazság. Pl a gravitáció, a kvantummechanika alapigazságai, vagy az evolúció megtörténte. Itt nincs A vagy B vélemény, hanem általános tények vannak.


... viszont vannak hipotézisek az agyról, pszichológiai dolgokról mint az öntudat, a memórialenyomatok keletkezése stb... Ezek persze nem állandó állítások, hanem idővel finomodnak, változhatnak a bizonyítási módszerek fejlődésével. (Pl megjelent az fMRI)


... de a tudomány nem is állít olyat, hogy 100% igaz egy elmélet, mint te. Mert az utóbbi a hit...és azt ne keverjük ide. És mi azért nem merünk ilyet mondani, mert tudjuk, hogy milyen zseniálisan összetett a ez a rendszer.

2015. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 anonim ***** válasza:

56: Igen ez egy érdekes elgondolás, de meg kéne nézni a jelenlegi pszichológia mit gondol erről, milyen tanulmányokat kísérleteket, baseline study-kat csináltak a témában.


Persze véleménye lehet mindenkinek, és tök jó gondolkozni ezen, csak ettől még nem kerülünk közelebb a tényekhez :)

2015. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 anonim ***** válasza:
54%

Értem amit mondasz, és megértelek.

Tudom hogy nem foglak semmiről meggyőzni, ha ez így menne akkor a világon mindenki boldogan, és békében élne.

Ha hozám nem, legalább magadhoz legyél őszinte.


A tényeket(amiket te igazságnak hívsz) meg kell magyarázni, igazolni, bizonyítani, de az igazság saját magát bizonyítsa be erőfeszítések nélkül.

2015. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 anonim ***** válasza:
54%

58

Ha a megtapasztalás neked nem elég bizonyíték akkor elvakult vagy.

2015. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!