Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék férfi prosti lenni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék férfi prosti lenni! Inkognitóban? 25/F

Figyelt kérdés

persze csak nőkkel szexelnék pénzért! Hogyan tehetem meg ezt inkognitóban? Nem a környékemen szeretnék, nem akarom hogy felismerjenek. Az utcán sem szeretnék állni :D

Van vkinek esetleg tapasztalata ebben? Nők, lányok, asszonyok körében mennyire van érdeklődés a férfi prostik iránt?



2015. márc. 2. 09:05
 41/94 anonim ***** válasza:
18 és a halál között vagyok valahol. :)
2015. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 anonim ***** válasza:
54%

Én is, mondjuk előttem még hosszú és boldog élet áll. :D

Én kb 14 évesen jöttem rá hogy mennyire önbizalom hiányos vagyok.

kb 15-16 éves korom óta foglalkozok vele komolyabban.

Ha érdekel a dolog és van motivációd fejlődni(általában ilyen állapotban nem szokott :D ) akkor küldök pár könyv címet, cikket amit elolvashatsz, hogy pozitív irányba fejlődj. :D

2015. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/94 anonim ***** válasza:
Nem, köszönöm. Van elég könyvem, amit olvasgathatok, és általuk is van lehetőségen fejlődni. Habár ez fantáziával gyógyítja a lelkemet, mintsem, hogy tanácsokat adjon. Én pedig így jól érzem magam.
2015. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 anonim ***** válasza:
65%

Az hogy szarban ülve vigyorogsz a legrosszabb amit tehetsz. :D

Nem az én dolgom, és nem mindenki ugyan arra született. Sok olyan ember van aki félve éli le az életét, pedig könnyedén változtathatna rajta, nekem sikerült, sajnos ez a többségről nem mondható el.


Viszont én innentől befejezem a válaszolgatást, sok szerencsét :)

2015. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/94 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalom egy furcsa jószág amúgy.


Sokszor a legjobb nők, akik kívülről sugároznak a szépségtől, mint egy orosz fűtőelem Paks II-be, de belül meg erősen önbizalomhiányosak. Gyakran láttam, hogy a nagyszájú, gyönyörű, okos és erőszakos domináns jellegű csaj sír Miki Egeres pizsamában a tetőtéri szobájában egyedül esténként. Hogy miért? Ez jó kérdés.

2015. márc. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 anonim ***** válasza:
75%
És gyermekeim, így jutottunk el a férfi prostitúciótól Miki Egérig :D
2015. márc. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/94 anonim ***** válasza:
Innen következik, hogy Miki Egér egy férfiprosti. Most összetört a gyerekkorom. :C Hogy tehetted ezt?
2015. márc. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 anonim ***** válasza:

45

Úgy hogy tévesen ítéled meg, az embereket és az önbizalmat is.

A önbizalom 100%-ig belülről jön így nem függ semmi külső dologtól.

Az hogy valaki magabiztosnak tűnik egy ideig, mert éppen jól érzi magát, sikere volt stb az teljesen más. (vagy lehet túlkompenzálás is)

Ugyan olyan mint a boldogság, szeretet.

Ez is ugyan olyan mint a boldogság, szeretet.

2015. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 anonim ***** válasza:
Kétszer írtam le az utolsó mondatot és azútán is írtam hogy megígértem nem írok, egy csőd vagyok. :D
2015. márc. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 anonim ***** válasza:
Az önbizalom is egy fikció igazából. Genetika és bizonyos feedback-ek határozzák meg. Olyan magasszintű agyi folyamat, ami neokortexben eredeztethető, de mivel komplex viselkedés, vagy érzés, ezért sok régiót érinthet, amygdala, hippokampális régiók, szorongásért felelős pályák, pl szerotonerg rendszer. Az önbizalom mint olyan, csak egy illúzió, bizonyos drogokkal lehet befolyásolni (pl etilalkohol, vagy SSRI stb) na előjött belőlem a rém unalmas neuroszájentiszt :D bocs!
2015. márc. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!