Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék férfi prosti lenni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék férfi prosti lenni! Inkognitóban? 25/F

Figyelt kérdés

persze csak nőkkel szexelnék pénzért! Hogyan tehetem meg ezt inkognitóban? Nem a környékemen szeretnék, nem akarom hogy felismerjenek. Az utcán sem szeretnék állni :D

Van vkinek esetleg tapasztalata ebben? Nők, lányok, asszonyok körében mennyire van érdeklődés a férfi prostik iránt?



2015. márc. 2. 09:05
 61/94 anonim ***** válasza:
54%
vicces de az 59. hozászolásom az előtt írtam mielőtt elolvastam volna az utolsó hozászolásod, mégis válaszoltam rá, mert tudtam mi megy végig a gondolataidban. :)
2015. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 anonim ***** válasza:

"Ha a megtapasztalás neked nem elég bizonyíték akkor elvakult vagy."


Itt fejeztem be az értelmes vitatkozást. Te nyugodt szívvel bevennél egy olyan gyógyszert, amit Mari néni 76-ban kipróbált és azt tapasztalta, hogy bevált neki mondjuk kezelés nélkül halálos vérzéses agyvelőgyulladásra?

Mert ha igen, akkor ott tartunk kb, ami miatt nem vitték orvoshoz a 1.5 éves kisfiút, és gyakorlatilag a természetgyógyász bioenergetikus kezelésére hagyatkozva szépen lassan halálra éhezett.


Mert ezt jelenti a tapasztalat. Nem, kérlek szépen a bizonyíték azt jelenti, hogy egy hipotézist nagyobb mintán, összehasonlíthatóan, megismételhetően, kontroll csoportot alkalmazva vizsgálod... ezt pszichológia esetében még nehezebb bizonyítani statisztikai módszerekkel, de nem lehetetlen... és még akkor is simán szétszedheti a tudóstársadalom.


Az, hogy Mari nénit egyszer meggyógyította a dunaröcsögei lótuszpor, az nem jelent semmit. Pont az az elvakult, aki gondolkozás nélkül elhisz ilyesmiket.

Pont ezért nem lehet általánosan tanácsot adni pl pszichológia téren sem, mert minden személyiség, agyfelépítés, szocializáltság, műveltség stb teljesen más. Egyik embernél a tiltó nevelés lehet a hatásos, másiknál pedig az állandó dícsérés nárcisztikus személyiséget eredményez (egyébként pont erről most jelent meg egy pszichológiai tanulmány)


A lényeg csak annyi, lehetnek elméleteink, véleményünk és saját tapasztalataink is saját magunkról, nagyívű tanácsok... Viszont ezek nem örökérvényű igazságok, és egyáltalán nem biztos, hogy mindenkinél működnek - mert ez ennél sokkal összetettebb.

2015. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 anonim ***** válasza:

Viszont nagyon elkanyarodtunk a témától... igazából csak szerettem volna, ha kicsit megismered hogy mennek a dolgok ilyen körökben. Mert sokak csak tényleg annyit látnak, hogy köcs.ög brit tudósok már megint valami értelmetlen baromságot kitaláltak. Pedig ez nem így van,a tudomány eredményeit nap mint nap használod az élet minden területén, és a pszichológiának is óriási szerepe van az életünkben.


Ettől elvonatkoztatva persze simán lehet beszélgetni az emberi elméről, öntudatról, önbizalomról stb... és elmondani józan paraszti ésszel kisakkozott tapasztalatokat, elméleteket, ezek mindig hasznosak! Csak tegyük hozzá mindig, hogy "szerény véleményem szerint". Ez így korrekt :)

2015. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 anonim ***** válasza:
54%

Igen, elvakult vagy, csak nem vagy képes bevallani magadnak.


Ha a tapasztalat nem elég akkor mi az? Ha egy könyvben olvasod hogy kés szúr, és ha megszúrod magad az fáj akkor elhiszed, ha viszont leszúrod magad haldoklás közben még odasúgod a dokinak hogy "ez fasság, nem is fáj" ?


Mintha egy szektással vitatkoznék hogy miért nem érdemes vízbe fojtania saját magát, mert a tudomány még nem igazolta hogy nem érdemes.

2015. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 anonim ***** válasza:
54%
Az igazság pedig itt az hogy teljesen más szinten gondolkozunk, így meg nincs értelme "vitatkozni". :)
2015. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, egy kis apró logikával nézzük a dolgot: Egy tapasztalat az csak és kizárólag rád vonatkozik. Egy önálló egyedi eset. Lehet számtalan ok, körülmény, amiről nem is tudsz és befolyásolta ezt a tapasztalatot. Simán meglehet, hogy teljesen más miatt történt így, mint gondolnád. Ebből próbálsz egy 100%-os, mindent más lehetőséget kizáró gondolatot bizonyítani!


Én mit csinálok? Gondolkozok. Megnézek több esetet, meghallgatok sok véleményt, utánaolvasok, megnézem mások mit gondolnak a dologról. Összegyűjtöm sok-sok ember tapasztalatát, hozzáveszem a körülményeket, a miérteket, a személyiségeket... és ebből próbálok levonni következtetéseket, amikről tudom, hogy NEM 100%-osak. Soha nem mondok ilyet, mert a világban nem így működnek a dolgok. Kivéve az általános érvényű igazságokat, de ezekről már írtam. Gravitáció van? Tapasztalhatod, hogy leesnek a tárgyak mindenhol. Viszont ilyen igazságokat nem húzhatsz rá az emberekre, mert óriási változatosságot mutató személyiségek vagyunk.

2015. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 anonim ***** válasza:
100%
... ja és mindez abból indult ki, hogy az 'önbizalomhiányos lánynak' akartál motivációs könyvet meg cikket ajánlani, ő pedig elküldött :D
2015. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 anonim ***** válasza:
54%

De ráhúzhatom emberre is: Az vagyok ami vagyok.

Tudományosan lehet igazolni, nem. Igaz? Igen.


Sokkal távolabb nem is nagyon lehetnél az igazságtól.

2015. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/94 anonim ***** válasza:

Ráadásul ez "igazolja" az 56-os hozzászólásom.

De ha van kedved cáfolj rá. :)

2015. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 anonim ***** válasza:

Nincs kedvem most erre érdemben válaszolni, helyette linkelnék pár érdekes angol pubmedes tanulmányt, bár úgy sem érdekel és úgyse hiszem hogy elolvasnád...

Csak röviden:


Amiről te beszélsz, azt filozófiának hívják. "Az vagyok ami vagyok" meg ilyenek. Bocs de erre nem akarok reagálni, mert nem vagyok filozófus, de te sem.


Amire tudok reagálni az a pszichológiai elméleted, hogy az önbizalom, a béke, stb az ember belső alapállapota.

Ez egy érdekes gondolat, egy érdekes felvetés. Viszont egyáltalán nem biztos, hogy tényleg így van.

A félelemmel történő nevelés károsságát például mire alapozod? Csak úgy kitaláltad ugye? Vagy vettél 10000 családot, amiből 6000-en félelemmel nevelnek, és vettél 4000 olyat amikben meg máshogy terelgették a gyermeki ént. Mert ha utóbbiból kiderülne, hogy korrelál például a félelemmel nevelés a felnőttkori önbizalomhiánnyal és szorongással, akkor elismerem, hogy van alapja a dolognak... Pont itt egy ilyen friss tanulmány, ebből is látszik, hogy baromira nem egyszerű a kép, mint ahogy leegyszerűsíted:


[link]


Másrészről pedig kifejezetten káros amit javasolnál a szülőknek, hogy ne keltsenek negatív emléknyomot a gyermekekben bizonyos veszélyhelyzetekkor. Emiatt konkrétan meg is halhatnak.


Erre pedig én fel tudok mutatni egy konkrét érvet is, méghozzá be lett bizonyítva több neurológiai vizsgálattal, hogy kisgyermekkorban lényegesen rosszabb a mozgás tudatos felmérésének reakcióideje. Ez annyit jelent, hogy egy kisgyerek egyszerűen képtelen tudatosan előrebecsülni mely autók veszélyesek, ezért sokkal könnyebben elgázolják őket. Iskolák ajtaja előtt ezért van kerítés, nehogy kiszaladjanak. Másrészt az agy ezen része nagyon plasztikus, és könnyedén megtanulja a járművek sebességének és távolságának becslését, ezért idősebb korban drámaian javul a reakcióképesség.

Ez már egy igen komoly érv arra, hogy nagyon fontos, hogy a gyermekünkben igenis legyen egy olyan erős STOP! emléknyom, ami miatt óvatosak lesznek, és amíg ki nem fejlődik rendesen a gyors reagálású tudatos rész, addig felnőttekkel menjenek át az úton.


Látod, sokkal bonyolultabb a kép, ha kicsit a dolgok mélyére ásunk. Lehet te a gyerekedet majd nem így fogod nevelni, de legalább a kifejezetten veszélyes hülyeséget ne terjesszük...

2015. márc. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!