Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék férfi prosti lenni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék férfi prosti lenni! Inkognitóban? 25/F

Figyelt kérdés

persze csak nőkkel szexelnék pénzért! Hogyan tehetem meg ezt inkognitóban? Nem a környékemen szeretnék, nem akarom hogy felismerjenek. Az utcán sem szeretnék állni :D

Van vkinek esetleg tapasztalata ebben? Nők, lányok, asszonyok körében mennyire van érdeklődés a férfi prostik iránt?



2015. márc. 2. 09:05
 81/94 anonim ***** válasza:
Nem mellesleg én is azt teszem(ego), egyébként valószínűleg soha nem is jutok el erre az oldalra, nem hogy még kommenteljek is. :)
2015. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/94 anonim ***** válasza:

Jah hát másra gondoltam egoból beszélés alatt :D Ezeket a Fraudi ego elméleteket nem vágom annyira. pedig érdekesek.. már ha erre gondoltál.

Filmet nem láttam, de Guy Ritchi elborult filmjei királyak úgyhogy megnézem majd valamikor :)

2015. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/94 anonim ***** válasza:

82

Itt a film végéből egy részlet, ahol konkrétan az egoról beszélnek pszichológusok/spirituális tanítok/pszichiáterek.


https://www.youtube.com/watch?v=hOEF1aOCLaE


Én úgy láttam a filmet hogy nem tudtam mi az ego, úgy elég nagy katyvasz volt, egyébként meg egy nagyon jó film. :)

Van egy jó részlet amikor konkrétan harcol vele/magával kiabál.

Próbálja elcsöndesíteni/elnyomni csak nem egyszerű. :D

2015. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/94 anonim ***** válasza:
59%

mondjatok hogy ez kamu :))))


himringyo emberunk surgosen penzt akar es meg elvezni is akarja. na a neeemmmm ilyen nincs


amugy kerdezo, egyedul vagy ilyen hulye vagy valaki fogja a kezedetet?

2015. szept. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/94 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy kamu... én most rettenet be vagyok b... va... és ezekből a sorokból lerí, hogy kamu.


Valaha adtam erre egy értelmes választ :D lehet ugyan ezt? :D


A lényeg, hogy a szappanozott betonasztalra ráfeküdni pont olyan, mintha teleshopos krumplisütőt vennél. Teljesen ugyan az.

2015. szept. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/94 anonim válasza:
Srácok nem akarjátok kiverni egymásnak? Fizetek érte!
2015. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/94 anonim ***** válasza:
És hogy nézel ki?szuper pasi vagy?lehet kibérelnélek..
2015. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/94 anonim ***** válasza:
Azt olvastam hirtelen hogy "kiherélnélek" :D:D
2015. dec. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 A kérdező kommentje:

ki lehet bérelni engem :D

amúgy továbbra is aktuális a kérdés

2015. dec. 16. 18:20
 90/94 anonim ***** válasza:
100%

... amúgy ennyire rá vagy szorulva a pénzre? Nem tudnám elképzelni, hogy beáldozzam a segglukamat meleg srácokra... Vagy esetleg örökre megundorodjak szextől... a szájszagú 50-es löttyedt 20 éve b..szatlan májfoltos asszonyok miatt. Vagy lehet te örömöt lelsz benne, hogy megkefélj ÉS kielégíts egy 33 éves, szűz, zsíros-érdes bőrű, tokás, 140 kilós monstrum nőt... betokosodott szűzhártyával, amit a Bamco metróalagút fúrópajzs is nyöszörögve vinne át... ?


Keress valami rendes melót, vagy tanulj. 25 évesen nem lehetsz ennyire qrvára kiégve bakker. Én 24 évesen kezdtem a mérnöki egyetemet (újra kellett érettségizzek), és most diplomázok 27 évesen. Lesz jólfizető állásom hamarosan. Rohadt nehéz volt vén szarosként elkezdeni a 18 évesekkel, de behoztam és sikerült. Százszor inkább újra elkezdeném nulláról, mint egy gyógyszerszagú középkorú ocsmány üzletasszonyon bérfűrészeljek.

2015. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!