Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék férfi prosti lenni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék férfi prosti lenni! Inkognitóban? 25/F

Figyelt kérdés

persze csak nőkkel szexelnék pénzért! Hogyan tehetem meg ezt inkognitóban? Nem a környékemen szeretnék, nem akarom hogy felismerjenek. Az utcán sem szeretnék állni :D

Van vkinek esetleg tapasztalata ebben? Nők, lányok, asszonyok körében mennyire van érdeklődés a férfi prostik iránt?



2015. márc. 2. 09:05
 21/94 anonim ***** válasza:

18

Neked tényleg szükséged lenne ilyen szolgáltatásra? :)

2015. márc. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 anonim ***** válasza:
100%
Hát előző, sajna igen. :D Ronda vagyok, meg hát nekem azok a srácok elérhetetlenek, akik ízlésemen belül esnek. Ha elérhetném őket, úgy hogy fizetek és lenne rá pénzem, miért ne? XD Főleg amikor rám jön a görcs, és nincs senki aki elérhető. Miután elnézem, ahogy összeszereli az ikeás szekrényt meztelen felsőtesttel, mehet khm... :D
2015. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 anonim ***** válasza:

"Főleg amikor rám jön a görcs, és nincs senki aki elérhető."


Mármint ezt úgy érted, hogy elintézhetetlen szexuális vágy jön rád, és éppen nincs egy kanbarát sem, aki lecsitítaná Párnanaci Puncikoboldot? :D

2015. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik a gondolkozásmódod amúgy :) Kevés lány meri kimondani egy-az-egyben a dolgokat...
2015. márc. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:
54%

22

:DD

Elveim között szerepel hogy sosem fogok dugni pénzért, ha viszont rámírsz és szimpatikus vagy megbeszélhetünk valamit, nem pénzért, csak a szorakozás kedvéért. :D

2015. márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:
100%
25-ös, ne reménykedj... az oldalból kiindulva annyi privát üzenetet kaphatott már, hogy most is éppen egy 25 centis vasúti dorong zakatol benne hátulról, miközben visítja a "gyakorikérdések ...rva jóó!!!!" szlogent :D
2015. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 anonim ***** válasza:
54%

26

De én különösen jó parti vagyok. :DD

Egyébként igazad lehet, tetszett a hozzáállása, és egy próbát megér. :)

2015. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 anonim ***** válasza:
26, XD ezen jót röhögtem, de nem kell 25 centi, hát hova rakom? :D Elég a 15 is. A lényeg, hogy használni tudja.
2015. márc. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 anonim ***** válasza:
54%

28

Akkor most írsz vagy nem? :DD

Nekem a kettő közötti tartományban van, de használni csak asztal lesöprésére tudom. :D

2015. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
100%

A 25 centit csak azért írtam, mert vizualizáltam egy átlagos "Majd én megcsinállak bébi, ingyen!" gyakorikérdések válaszolót, aki végtelen+1 méretű Csabai csípőspaprikás kolbásszal rendelkezik, melybe annyi vér kell, hogy a kedves válaszoló ájulással küzd szex közben :D


Emellett prehisztorikus arcbeállítottság, a balatonfelvidéki bazalt hegyestűre emlékeztető fogazat, susogós melegítő, és kefélés közben bogas mellszőrzetbe ragadó arany kereszt nyaklánc jellemzi.


Ha szerencséd van, szex után hanyagul odasúg: "Na beadta kislány?", majd lelép... és nem darabol fel és áldoz fel a Gyíkember szektás oltárán :D

2015. márc. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!