Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék férfi prosti lenni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék férfi prosti lenni! Inkognitóban? 25/F

Figyelt kérdés

persze csak nőkkel szexelnék pénzért! Hogyan tehetem meg ezt inkognitóban? Nem a környékemen szeretnék, nem akarom hogy felismerjenek. Az utcán sem szeretnék állni :D

Van vkinek esetleg tapasztalata ebben? Nők, lányok, asszonyok körében mennyire van érdeklődés a férfi prostik iránt?



2015. márc. 2. 09:05
 31/94 anonim ***** válasza:
30-as, na igen, pont ettől félek én is :D ismét jót nevettem, köszönöm.
2015. márc. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 anonim ***** válasza:
54%

:D

Na jó felejtsetek el, az ember mindenét odaadná, de ti semmit nem értékeltek. :D

Tekintsd az ajánlatom tárgytalannak, a farkam pedig elérthetetlennek.

2015. márc. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nem akartam rontani a boltot :D


...és amúgy lehetséges, hogy Viktor Secrets boxeralsó modell vagy, és elértél a sármosság egy olyan szintjére, ahol már nem számít a női külső, mindegy milyen a virág, hiszen az egész mezőt learathatod. Ezen a szinten mindegy már: Legyen virágos blúzos modell lány illatos hosszú barna hajjal, fokhagyma seggel, körző combokkal.... vagy Orsós Hermione a löbögő hájas roma lány, marihuána illatú izzadtsággal, aki csak akkor tud elmenni, ha háttérben Kis Grofó szól a jutubról... netán Etelka a 60 éves szódásüveg szemüveges ex-könyvtárosnő szexnagyi, akinek tikkadt 20 éve tikkadt pókhálós puncija hirtelenjében vérszomjas Krakenné válik, és az utolsó cseppig kisajtolja belőled az életerőt...


Hát igen, ezen a szinten nincs már fekete vagy fehér, csak a nagybetűs Női test létezik... Itt már nem számít semmi, IKEA-s szekrényt bárkinél szívesen összeszerelsz félmeztelenül :P

2015. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 anonim ***** válasza:
65%

Gyerekkori adottságom az ikeás szekrények leírás nélküli összeszerelése rekord idő alatt.

A többivel nem tudom mire célzol, a VS meg egy női márka, melltartót pedig ritkán reklámoznak férfi testen.

2015. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 anonim ***** válasza:
100%

Csak irónia akart lenni :D de ne vedd sértésnek. Csak érdekelne, hogyha adott egy ténylegesen "jó parti" férfi, aki válogathat a jó nők között is... miért jut el oda, hogy gyakorikérdéseken hajlandó lenne akár ismeretlenül is, szórakozásból megkettyinteni egy lányt, aki férfiprostikban látná a kiútat? :D


...én nem tartom magam Brad Pitt külsőjű srácnak, talán érdekesnek inkább... volt pár eléggé jó nőm. Lehetne most is pár olyan csaj az egyetemről akivel lehetne ez-az, ha ráhajtanék a dologra... de valahogy nincs kedvem szórakozni velük, ha nem vagyok igazán oda értük.


Szóval itt az a kérdés, hogyha egy férfi ennyire jóképű és bármilyen nőt megkaphat, eljuthat egy olyan életpillanatba, amikor az jelent szórakozást és élvezetet neki, hogyha egy atom önbizalomhiányos magát kevsébé jó nőnek tartó lánnyal szexelhet? :D

2015. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy a lánykérdező aki "rondának" tartja magát, szerintem csak önbizalomhiányos, és túl magas a mércéje a férfiak terén valószínűleg :D
2015. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/94 anonim ***** válasza:
40%

Érdekes kérdéseket vetettél fel, de rájöttem hogy félre értesz.

A lényeg: Ha szimpatikus nekem(mint írtam) szívesen benne lennék.

Hogy miért? Mert. Nem kell magyarázkodnom, vagy okokat keresnem.

Hogy minden csajt megkaphatok? Nem.

Ha viszont minden csajt megkapnék akkor is ugyan ezt írnám ide.


Akármilyen hihetetlen a jobb csajoknak nem számít a külső (annyira mint egy csúnyább csajnak). Nekik a magabiztosság és egyéb belső értékek számítanak, amiket én 90%-ban nem mutatok ki, így általában azok a csajok tartanak vonzónak akiket régebb óta ismerek, vagy nagyon nem az eseteim. Ez viszont annyira lecsökkenti a jelöltek számát hogy nincs olyan csaj akivel ugyan azt akarnánk, baráti kapcsolat+szex...

2015. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/94 anonim ***** válasza:
Még mindig az önbizalom hiányos lány vagyok. :D Gyerekek, lassacskán visítok a röhögéstől. Főleg rajtad, aki elemezte a "gyakorikérdések férfiait". :D Egyébként igen, magam alatt vagyok, és azért látom magamat rondának. Néha, amikor jó kedvem még egész tűrhetően nézek ki. Aki meg visszavonta az 'ajánlatát': igazából nem tudom miért,de ne is vedd sértésnek, de van valami az írásaidban, ami riasztó. :C Ne hari. ;)
2015. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 anonim ***** válasza:
54%
Nem haragszom, tényleg nagyon ijesztő ember vagyok. :)
2015. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként hány éves vagy?
2015. márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!