Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megijeszti a férfiakat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megijeszti a férfiakat? Miért nem jó, ha egy nő sikeres és "agyilag" is partner?

Figyelt kérdés
30 éves koromra megvalósítottam pár dolgot, amit szerettem volna tinédzser koromban, jó állásom van, ami érdekes és nagyon jól megfizetik, saját lakásom és jó autóm van (nem felvágásból írom, a kérdéshez tartozik), én ezt nyugodt alapnak tekintem ahhoz, hogy egyéb dolgokkal is foglalkozhassak. Zongorázom és dobolok, imádom az autókat, a "fiús" dolgokat (pl. foci, póker), szeretek futni, kirándulni, operába, színházba, klasszikus és egyéb koncertekre járok, rengeteg minden érdekel szóval stb stb., viszont úgy vettem észre, hogy ettől a férfiak menekülnek. De miért? Nem erőszakolom rájuk az érdeklődésem, de elég sok közös téma akad, amiről nekem is van véleményem. Valóban lehetséges, hogy megijeszti őket a vélt vagy valós egzisztenciám vagy mi lehet a gond?
2010. febr. 17. 00:15
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
0%
mert ilyen nő nem létezik.
2010. febr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én ilyen lányt szeretnék szívesen, tipikusan olyan lány, akivel lehet "harcolni", inspiráló hatású, cselekvést kiváltó, versenyt fakasztó. De igen, sokakat megijeszt ez.
2010. febr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
81%
Mert ehhez fel kell nőni.Az a férfi fog téged partnernek választani,aki nem küzd kisebbségi komplexussal és nem csak lyukra játszik.Vagyis neki kapcsolat kell és nem kaland.Gondolom rendesen meg is vannak az igényeid,hogy milyen férfit szeretnél,ez is rendesen szűkíti a kört.Azt tanácsolnám,hogy kicsit mutasd magad végtelenebbnek,nem azt mondtam,hogy hagyd el magad és nyafogj,hanem egy kicsit vegyél vissza,hogy a férfi férfi leheseen melletted.Talán érted,hogy mire célzok,hagyd,hogy ő is jó legyen valamiben és ne rivalizálj vele.
2010. febr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

1. biztosíthatlak, hogy van ilyen nő. sőt, nem is én vagyok az egyetlen. :)

2. igen az inspiráló hatás lenne a lényeg, a versenyt én sajnálnám nem így tekintek rá, de ha nálad is ezt váltja ki, akkor még inkább kezdem érteni.

3. igazad van, vannak igényeim és kevesen felelnek meg igazán, bár alapból meglátom a jót, csak aztán idővel kevés lesz. pedig nem magas lovon ülök. de ez a lehessen férfi dolog már foglalkoztatott, viszont elég nehéz megvalósítani. próbáltam engedni, hogy tanítsanak valamiről, amivel már régen tisztában voltam, de egy kínszenvedés volt, meg hazugságnak is éreztem. az viszont látszott, hogy jól esik egy férfinak, ha taníthat, magyarázhat dolgokat, csak ezt nem lehet a végtelenségig játszani, elég furcsa helyzet. gondolom valami középút kéne.

2010. febr. 17. 00:47
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: Igen,kellene egy középút.Tudod nagyon domináns vagy.Ez lehet jó,mert életrevaló vagy,talpraesett és nem kell férfi,hogy ki tudd cserélni a villanykörtét.Ez tényleg jó dolog csak a férfiak többsége ezt nehezen tolerálja.Nem azt mondom,hogy hazudtold meg önmagad,csak kicsit erősítened kellene a nőies oldalad és valahogy őt is érvényesülni hagyni.Ha ez nem fog sikerülni,akkor valószínüleg olyan pasit fogsz kapni,akire minden szemponból ráillik a "papucs" cím.Arra pedig te nem fogsz tudni felnézni és hamar megunod.Legalábbis én így képzelem.
2010. febr. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
50%

Ennyi munka meg hobbi mellett belefér egy teljes értékű kapcsolat az életedbe? Nem állandó rohanás az életed?


Lehet ettől "menekülnek" előled vagy mert megközelíthetetlenséget sugárzol magadból. Az ember is ösztönlény, és valamivel elriasztod őket sztem.

2010. febr. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
57%
Úgy van, ahogy az utolsó mondja. Alapvetően úgy lettünk kitalálva, hogy a férfi valaminek szenteli az életét, mondjuk a művészetnek esetemben. És a férfiaknak ehhez támogatás kell, egy biztos alap. A nőnek sokkal inkább az szerepe, hogy támogassa a férfit a vállalkozásaiban.
2010. febr. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem az riasztja el a férfiakat, hogy sikeres vagy, vagy hogy okos. Hanem az, hogy okosnak képzeled magad. Aki valóban okos az nem tartja magát annak és nem vezeti le a szerinte másokéhoz képest felsőbbrendű hobbijaiból.


Ok, persze elhiszem hogy okos, sikeres, stb. vagy, de a kérkedő, büszke nőket nem szeretik a férfiak. Azok a férfiak akik pont ilyenek azok azért nem, mert két dudás nem fér egy csárdába, azok akik meg nem ilyenek, azok meg még ennél is jobban irtóznak egy öntelt nőtől, mert nem szeretnének elnyomva lenni.

2010. febr. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
50%

"Nem az riasztja el a férfiakat, hogy sikeres vagy, vagy hogy okos. Hanem az, hogy okosnak képzeled magad. Aki valóban okos az nem tartja magát annak és nem vezeti le a szerinte másokéhoz képest felsőbbrendű hobbijaiból."


Na ez meg a másik...

2010. febr. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Második gyerek vagyok: ne értsd félre, én pont az ilyen lányokat keresem, általában. :) És szerintem nem én vagyok az egyetlen fickó ezen a sárgolyón, aki így gondolkodik. Én, bevallom, az olyan lányokra, akik nem különlegesek, valamiben, akik "nem szárnyalnak túl engem", nem tudok úgy nézni, mint aki "jobb nálam". Engem ez nem gátol, hanem serkent, hogy jobb legyek, hogy legalább egy szintre kerüljünk, úgymond.
2010. febr. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!