Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megijeszti a férfiakat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megijeszti a férfiakat? Miért nem jó, ha egy nő sikeres és "agyilag" is partner?

Figyelt kérdés
30 éves koromra megvalósítottam pár dolgot, amit szerettem volna tinédzser koromban, jó állásom van, ami érdekes és nagyon jól megfizetik, saját lakásom és jó autóm van (nem felvágásból írom, a kérdéshez tartozik), én ezt nyugodt alapnak tekintem ahhoz, hogy egyéb dolgokkal is foglalkozhassak. Zongorázom és dobolok, imádom az autókat, a "fiús" dolgokat (pl. foci, póker), szeretek futni, kirándulni, operába, színházba, klasszikus és egyéb koncertekre járok, rengeteg minden érdekel szóval stb stb., viszont úgy vettem észre, hogy ettől a férfiak menekülnek. De miért? Nem erőszakolom rájuk az érdeklődésem, de elég sok közös téma akad, amiről nekem is van véleményem. Valóban lehetséges, hogy megijeszti őket a vélt vagy valós egzisztenciám vagy mi lehet a gond?
2010. febr. 17. 00:15
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

01:19


Itt a pont.



Mellesleg oké, hogy társ vagy agyilag is, de ez ahogy az egyik előző válaszoló is írta könnyen versenyt eredményezhet. A legtöbben meg nem szeretnek versengeni, ha egy kényelmes kapcsolatot akarnak. Anélkül is lehet egymást inspirálni. Én például zongorázok, barátnőm meg szénrajzokat készít. Mindketten elég messzire eljutottunk már, és tiszteljük egymás munkásságát, de mindegyikünknek van egy külön élete, a közös mellett.



Kis szubjektív megjegyzés: belőlem azzal váltanál ki ellenszenvet, hogy szereted ezeket a fiús dolgokat, mint póker, foci, autók... Ugyanis szerintem egyik sem biztosít túl jó alapot egy mélyenszántó beszélgetéshez.

2010. febr. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Vetkőzőpóker, mmm...
2010. febr. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

01:22


Ez szép, de a kérdésedből akkor sem ez jön le. Pontosan, ahogy a kedves válaszoló írta. Tehát valami mégsem stimmel itt. (Hiszen ha annyira nem vennéd magad komolyan, akkor meg sem fordulna a fejedben, hogy ezek annyiral ényeges dolgok, hogy emiatt félnek tőled. Remélem érted.)

2010. febr. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
hidd el, tényleg lazulós vagyok, viszont lehet, hogy ezt már csak utolsó mentségként találtam ki magamnak, mert ha nem emiatt akkor maradnak olyan alapdolgok, mint hogy csúnya lehetek vagy kövér? mihihihi.
2010. febr. 17. 01:30
 25/40 anonim ***** válasza:

a 01.24-es jókat írt.


a férfiak nem ilyen nőkre vannak berendezkedve. amilyennek te leírtad magad az tökjó, biztos jófej vagy, meg hasonlók, de az igazság az h hiányzik belőled az, ami a férfiakat arra vonzza h melletted telepedjenek le. havernak biztosan jó lennél, lehet veled pókerezni, kocsikról beszélgetni, stbstb, de azok a jegyek, amik vonzzák akaratlanul is a férfiakat a nőkhöz, ezek sztem hiányoznak belőled.


én mégcsak 24 vagyok, kicsit hasonló érdeklődésű mint te, énis szoktam pókerezni, szeretem a kocsikat, van is, amolyan sportautóféleség...kicsit énbelőlem is hiányoznak ezek az igazán nőies jegyek, és itt most nem a mellekre, a jó alakra meg a magassarkúra gondolok. hanem azok a belső tulajdonságok, amik a nők nagyrészében megtalálhatóak. na és sokszor látom a barátomon h nemtud hova tenni....persze örül neki h nem rohanok ki a világból amikor a kocsijáról beszél, vagy amikor 1-2 fiúsabb dolog kerül szóba, de őszintén megvallva a férfiak nem erre vannak berendezkedve h a nők ilyenek legyen. sok pasi panaszkodik h jaj a csajom féltékeny a kocsimra, meg blabla....de ha az a csaj is autóbu_zi lenne, akkor az mégnagyobb baj lenne. versenyhelyzet lenne, mint ahogyan vki már ezt írta. ez szokatlan helyzeteket idéz elő, és a pasik erre nincsen felkészülve és nemis igazán igénylik.

a másik h sok pasi panaszkodik h hisztis a csajom, béna a csajom egy villanykörtét sem tud kicserélni, idegesítő a csajom mert órák hosszat válogat a plázában, sötét a csajom mer nemtudja mi az a karburátor és hasonló ilyenek....de valjuk be...pont ezek a különbözőségek nők és férfiak között. és akárhogyan is panaszkodnak erre a pasik, ha ez nemígy lenne, az bizony furcsa lenne, és nemis igazán vágynának olyan csajra, aki mindent megszerel maga a házban, aki félévente egyszer vásárol magának ruhát, aki kívülről fújja az összes autóalkatrészt, stbstb. persze most elmásztam nagyon a végletekig, ennek enyhébb verzióik is léteznek....

naszóval, a lényeg amit már sokan leírtak, nemvagy elég nőcis, és inkább havert vagy vetélytársat látnak benned. és ez a baj.

2010. febr. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Na érthetően leírtad azt, amit én akartam a rajzos-zongorás példával. Nem jó, ha ugyanaz az érdeklődési kör.
2010. febr. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

na hogy tömör és lényegretörő legyek (a hosszú válaszoló vagyok)a férfiak szeretik oltalmazni és védeni a nőket. hiszen ők a gyengébbik nem. de te nemnagyon tűnsz olyannak akit oltalmazni és védeni lehet.

a férfiak igénylik azt h a nő úgymond felnézzen rájuk, pl hiába tudja megszerelni a csaj is az elromlott számítógépét, a férfiaknak jólesik az h mégis őket kéred meg h szerelje meg. de te ebben sem tűnsz olyannak. na érted már a lényeget? nem vagy elég finom, vagy hogyismondjam....lehet nemez a jó szó.

2010. febr. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

01:37, óó, tényleg jól leírtad, ahogy továbbgondoltam, valóban ez a hibám, hogy nem is csak nőcis nem vagyok, hanem én ezekre a szerepekre eredendően nem figyeltem, eddig nem tartottam fontosnak (és nem feminizmusból, hanem mert ez jött belülről, de ha címkézni akarjuk, akkor nyilván az), mert nem mindegy? hát nem mindegy. azt hiszem tényleg az a helyzet, hogy kívülről nőnek tűnök, de belülről meg egy játékos érdeklődő gyerek vagyok, aki viszont nem érti, hogy mi a helyzet. :) dolgozom az ügyön.


a zongorás-rajzos példa jó, de remélem, hogy a hasonló érdeklődések is megférnek egymással, ha nem túl nagy az átfedés.ez is lehet, hogy bajom volt, eddig azt sajnáltam, ha túl kevés a közös pont, talána kiegészítést kéne inlánn keresni.

2010. febr. 17. 02:05
 29/40 A kérdező kommentje:
02:04 abszolút értem, oké, kicsit gyámoltalanodok még. :) de tényleg értem és remélem képes leszek megvalósítani úgy, hogy kecske-káposzta meglegyen. vagy ha nem, hát legalább az egyik. de akkor már a káposzta.:)
2010. febr. 17. 02:09
 30/40 anonim ***** válasza:
jólmondod...a kiegészítést kell keresni. azaz nem keresni, hanem rálelni. látod megyez:D
2010. febr. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!