Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megijeszti a férfiakat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megijeszti a férfiakat? Miért nem jó, ha egy nő sikeres és "agyilag" is partner?

Figyelt kérdés
30 éves koromra megvalósítottam pár dolgot, amit szerettem volna tinédzser koromban, jó állásom van, ami érdekes és nagyon jól megfizetik, saját lakásom és jó autóm van (nem felvágásból írom, a kérdéshez tartozik), én ezt nyugodt alapnak tekintem ahhoz, hogy egyéb dolgokkal is foglalkozhassak. Zongorázom és dobolok, imádom az autókat, a "fiús" dolgokat (pl. foci, póker), szeretek futni, kirándulni, operába, színházba, klasszikus és egyéb koncertekre járok, rengeteg minden érdekel szóval stb stb., viszont úgy vettem észre, hogy ettől a férfiak menekülnek. De miért? Nem erőszakolom rájuk az érdeklődésem, de elég sok közös téma akad, amiről nekem is van véleményem. Valóban lehetséges, hogy megijeszti őket a vélt vagy valós egzisztenciám vagy mi lehet a gond?
2010. febr. 17. 00:15
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
01:02: Bocs,de azt hiszem mégsem ugyanarra gondolunk.Nem kell,hogy háttértáncos legyen egy férfi mellett,csak ne nyomja el.Én így értettem,amit mondtam.
2010. febr. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Én sem ezt mondtam. (Csak most a dolognak ezt a felét emeltem ki, a nő egyéb szerepeiről nem ejtettem szót, mert... Mert úgy gondoltam felesleges.)
2010. febr. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Akkor lehet,hogy mégis ugyanarra gondolunk :)
2010. febr. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

00:56, köszönöm a tanácsod, igyekszem nőcisedni, illetve nőbb lenni, mert igaz, a papucs már megvolt. és máig sajnálom, hogy valóban azért lett vége, mert nem tudtam felnézni rá.

00:59 tényleg elég sűrű a program, de várok arra, aki ebbe bekapcsolódna vagy aki kedvéért kihagynék pár dolgot néha . :)

2010. febr. 17. 01:11
 15/40 A kérdező kommentje:
01:03 sejtettem, hogy néhány olvasónak az fog lejönni, hogy beképzelt és öntelt vagyok. hidd el, nem járkálok táblával a nyakamban, hogy engem mi minden érdekel, itt csak a kérdés illusztrálása miatt soroltam fel pár dolgot, hogy (esetleg) magyarázatot kaphassak egy általam tapasztalt dologra. bőven távol áll tőlem a beképzeltség és a kérkedés, de azt hiszem ezt igazán csak akkor hinnéd el, ha ismernél.:)
2010. febr. 17. 01:16
 16/40 anonim ***** válasza:

De amúgy komolyan. Akkora jelentősséget tulajdonítassz az itt felsorolt dolgoknak, hogy azt hiszed emiatt kerülnek a férfiak. (Pedig millió oka lehet.)


Például az, hogy most is úgy nyomod itt ezt a felsorolást, mintha ezektől a dolgoktól te jobb ember lennél. Már a kérdés megfogalmazása is iszonyatosan visszatetsző... ("agyilag is partner")


A normális emberek többségét szvsz rengeteg dolog érdekli, és lehet velük beszélgetni bármiről. És ja, a nőket is értem ez alatt. =3

2010. febr. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
sőt hozzátenném, nem csak hirdetni nem hirdetem, hanem azt sem gondolom, hogy ez bárkinél több vagy általában különleges lenne, egyszerűen ilyen vagyok.
2010. febr. 17. 01:18
 18/40 anonim ***** válasza:
Tehát lehet, hogy nem vagy beképzelt, de az, hogy ezeket a tulajdonságaidat "hibáztatod" mégis azt sugallja, hogy nagyon komolyan veszed magad.
2010. febr. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
01:05 értem már mit mondasz és örülök, hogy ezek szerint eddig csak rossz helyen keresgéltem.
2010. febr. 17. 01:19
 20/40 A kérdező kommentje:
01:19 szerinted aki pókerezik, az komolyan veszi magát? :) najó, csak vicceltem, én nagyon nem bírom, ha valaki túl komolyan veszi magát, mert az izzadtságszagú és nevetséges. inkább pont azt szokták nekem mondani, hogy kicsit vehetném komolyabbra is, mert elszáll az élet. hátakkor most mire véljem a dolgaim. xD
2010. febr. 17. 01:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!