Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a célotok az életben? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a célotok az életben? Mit szeretnétek elérni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 8. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 A kérdező kommentje:

#1: hajrá :)


#2: akkor sokat kell tanulnod! hogyan maradj életben az utcán, harcművészet, marketing, kaja beszerzés, tisztálkodási lehetőségek...


#3: hát lehet így is élni, csak akkor miért kelsz fel reggel? mi az ami hajt? miért küzdesz?


#4: ugye tudod, hogy ezért sokat kell tenned? :) de elérheted, ha kitartasz...


#5: oké :D


#6: hajrá, csak aztán nehogy megbánd, azt az időt amit erre szántál :) szép életcél, nekem is van WOW AT-n 2x 5/5-ös karim :D de ez számomra kevés volt mint cél :)


#8: sok sikert :)


#9: és ha megszerezted?


#10: 80 nap alatt? :) és ha körbe utaztad mi következik? :) írsz belőle könyvet? :)


#11: sok sikert :)


#12: és sikerült elérned már valamelyiket? :) további sok sikert a többihez :)


#13: milyen irányba? milyen világot szeretnél? :)


#14: sok sikert :)


#15: sok sikert :) ajánlom a webfejlesztést ha érdekel :)


#16: milyen eszközökkel? :)


#17: Hajrá :) de az is élvezhető ha nem magadnak csinálod :P


#18: Állatotthonra én is gondoltam már, csak egyenlőre nincs meg rá a tőkém :) remélem neked is sikerül elérned ezt a célod a többivel együtt :) és ha nem szabad sátorozni a Grand Canyonnál ez se tántorítson el :) ha tényleg szeretnéd akkor tedd meg, lehet kapsz egy kis bírságot, vagy felszólítást, de ha tényleg szeretnéd akkor hajrá, ez nem olyan dolog amivel ártasz másnak :)


#19: csak akkor veszett ügy ha lemondasz róla...nézd pozitívan inkább...és szerinted a pénz=boldogság? sajnos nem így van :) sokan ezt hiszik, pedig ez nem igaz...mások a lehetőségek, de hidd el sok szegény ember sokkal boldogabb mint sok gazdag...majd ha odajutsz te is rájössz és akkor rájössz nem a gazdagság kell neked :)


#20: sok sikert, de miért olyan munkát akarsz amit valamennyire tudsz csak élvezni? miért nem teszel azért, hogy olyan munkád legyen amit teljes mértékben élvezel? :)

2015. ápr. 8. 23:41
 22/81 anonim ***** válasza:
5%
40nm saját ingatlan, és egy kis autó. Csaj nem tudom, hogy kell-e, barátok simán kompenzálják (persze nem a szexet, a szexért elég nagy áldozatot kell hozni, ugyanis azért a heti pár alkalomért cserébe szinte folyamatosan hallgatni kell a hisztit)
2015. ápr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:

Ezt-azt, aminek fele sem fog. :D


A biztos célom az, hogy egyszer feldobom a pacskert, azt biztos "elérem".

2015. ápr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
62%
Nem érzem, hogy jelenleg lenne konkrét célom, amit el akarnék érni. Dolgozok, mint a güzü, gyűjtögetem a pénzt, tanulok, mint a güzü, hogy okosodjak, de hogy hová fogok kilyukadni, gőzöm sincs.
2015. ápr. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
"#4: ugye tudod, hogy ezért sokat kell tenned? :) de elérheted, ha kitartasz... " Tudom.:D itt nem a kitartással van gond, hanem a kivitelezéssel! :D
2015. ápr. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
Jah neked mi célod van az életben kérdező?
2015. ápr. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
Körbeutazni a világot, találkozni Neymarral és Messivel, megtanulni 5 nyelven... nem nézni az árcédulát vásárláskor. :D
2015. ápr. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
Egy szép ház Balatonfüreden.
2015. ápr. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
68%

Végső soron egy felsőbb hatalom nélküli világot, ahol senki sem akar a másik fölébe kerekedni, mindenki megkapná, amire szüksége van, de nem akarna senki felesleges dolgokat.

Hívhatjuk ezt anarchiának, vagy kommunizmusnak is. Mindenesetre eléggé utópisztikus világ.

2015. ápr. 9. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 A kérdező kommentje:

#22: sok sikert :) olyan lányt kell találni aki nem állandóan hisztizik :)


#23: ha tényleg szeretnéd akkor elérheted valamennyit :)


#24: Valamerre csak tartasz :) de azért csak körvonalazódni fog, hogy mit szeretnél :)


#25: csak neki kell lendülni és csinálni :)


#27: Sok sikert hozzá :) lehet pont akkor találkozol velük amikor nem számítasz rá, a véletlen is simán összehozhat egy ilyen találkozást :) minek nézed az árcédulát? :D tudd mit akarsz megvenni és azt vedd is meg :) felesleges dolgokat ne vegyél és akkor nem lesz ilyen probléma :)


#28: sok sikert hozzá :)


#29: egy ilyen világhoz elég sokat kellene változnia az emberiségnek, de ki tudja mit hoz a jövő :)



#26:

Az alapok nekem is meg vannak, de ezeket nem tekintem célnak, mert számomra a "cél" az nagyobb dolgot takar, ezek csak "elérendő dolgok" :) Saját ház, család, 1-4 gyerek...


Nekem 3 célom van, az elsőt nem mondom el mert senki nem hisz benne, a másodikat azért nem, mert senki nem fogná fel, a harmadikat azért mert senki nem értené meg.


Az elsőt elárulhatom, igaz eddig többségben vannak azok akik nem hiszik el, hogy nekem sikerülhet, de ez engem nem tántorít el :) megtalálni a prímszámokban a logikát...egy képletet találni, hogy egy prímből a következő prímet meg lehessen találni, vagy az N-edik prímet megtalálni, szerintem mint programozó simán megtalálhatom, mert nem csak a saját agyam kapacitását használhatom fel hanem ott van a számítógép ami segíthet nekem ebben...


Nem akarok létrehozni egy utópisztikus világot, nem érzem feladatomnak ezt, de amennyit tudok próbálok javítani a világon. És például van egy weboldal ötletem ami 1 éven belül szerintem havi 1 milliót hozna csak a reklámokból, de cserébe a fiatalság eléggé elbutulna ezért nem valósítom meg. Pedig a funkció elég hasznos, csak ismerve a mai fiatalságot ezt sem tudnák megfelelően használni, ugyanúgy mint a facebookot...


Az alapokon és a 3 célomon felül ami még fontos számomra az a tudás. Általában akkor érzem magam a leghülyébbnek amikor elkezdek tanulni és felidegesít, hogy ott van az a sok tudás de én mégsem tudom! Szóval ami még fontos, hogy sokat tanuljak, képezzem magam több szinten is. Folyamatosan tanulok valamit, van amikor kisebb, van amikor nagyobb dolgot, főleg programozás terén fejlődök. De más téren is akarok, pl a legújabb ötletem, hogy a bal kezemmel is megtanuljak írni és olyasmi szintre felhozzam a kezelését mint a jobb kezemmel. Kicsit hátrányból indulok, mert kiskoromban elhittem, hogy nem vagyok képes dolgokra ezáltal több téren önbizalom hiányom van, de ezt is le szeretném küzdeni idővel. Hiperaktívság + figyelem zavar párosul bennem, elsőnek csak előnyeit tapasztaltam eddig, viszont a másiknak főleg hátrányait, ezen is szeretnék változtatni, de a legnagyobb előnyét megtartva.


Én tudom, hogy lehetetlen nem létezik, csak az ember fogja rá dolgokra, mert nem akarja/nem hiszi el, hogy elérheti.

2015. ápr. 9. 08:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!