Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a célotok az életben? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a célotok az életben? Mit szeretnétek elérni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 8. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
Nagyon sok pénz. Szerelem. Egy majdnem tökéletes test. :)
2015. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
Mivel beszédhibás vagyok. Folyékonyan szépen beszélni( nekem ez nagyon fontos lenne )
2015. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:

Utolsó, nagyon ajánlom a hangos olvasást. Egyedül, lassan.


[link]

[link]

2015. szept. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:

Hova a francba tűnt a túlnépesedéses komment??

Jó, hogy lementettem, mert zseniális volt, de azért bosszantó hogy törölték

2015. szept. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:

Én 21 évesen arra törekszem hogy boldog, hihetetlenül sikeres, és mozgalmas életem legyen karrier és magánélet területén is.

Most rövidebb céljaim, hogy elvégezzem a gazdálkodási és menedzsmentet illetve a jogot. Folyékonyan beszéljek angolul, németül, oroszul, spanyolul, franciául, kínaiul. A 2 kedvenc táncom, a hastáncban és a hiphop-ban maradandót alkossak. Emellett meg a testemet egyre jobbá formáljam rendszeres edzéssel. Hosszabb távu céljam is vannak bőven, de egyelőre ezeket akarom most megcsinálni, és folyamatosan fejleszteni magamat :)

2015. szept. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:

Szeretnék egyszer kimenni külföldre, ha lesz majd párom, egyrészt gazdasági okok miatt, másrészt nem tetszik az itteni közhangulat, harmadrész szeretném teljesen hátrahagyni a múltamat és új életet kezdeni. Egyedül nem vágnék bele, mert nagyon kockázatos, barátaim egyenlőre ezt nem tervezik más céljuk van.

Amíg nincs barátnő és külföld addig szeretnék eredményesen dolgozni, hogy egyszer talán magasabb pozicióba kerüljek.

Na meg szeretnék sokat utazgatni, kirándulgatni, de majd elválik hol.

2015. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:

Jelenlegi célom: a túlélés!

Eddigi életem nagy részében depis voltam(vagy 8 évig tükőrbe sem néztem), szűleim rokonain világ életük utáltak, életem szerelmét már buktam, amit akartam csinálni( sport), de nem engedték, és már rég kiőregedtem belőle.

Jelenleg xar munkákat csinálok, mivel tanulmányi gondjaim voltak,( féltem a kudarctól ezért bármibe bele kezdtem, a stressz miatt abba is hagytam, meg egyébként sem jöttem még rá mi az amit szivesen csinálnék) Jelenleg csak a hobbiaim, a sportolás, a filmek, a könyvek videójátékok, érdekelnek. Szeretem y nyugalmat, távol lenni a világtól és az emberektől. A kutyámmal szeretek lenni, és segiteni a nsgyszűleimnek.

A csajozás sajnos szintén felejtős, a minimál béres melók, és az informatikai érettségi hallatán a nők igen gyorsan odébb állnak tőlem. Bár igazából el sem hiszem hogy valaha bárki is szerethetne.(már mint a másik nem tagjaira gondolok:)

Ugy hogy jobb menekűlni.

2015. nov. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:

Boldog legyek, ebben minden benne van.

Nem a pénztől, kinézettől, társadalmi pozíciótól leszünk egyébként azok....

Meg sem lehet talán fogalmazni mitől lennénk azok.

De amire rájöttem, valamilyen szinten elégedettnek kell lenni az eddig elért sikereinkel, és nem mindig csak többre vágyni. Kis lépésekben haladni, nem mindent rögtön akarni.

2015. dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
Saját lakás vagy ház, lehetőleg külföldön, utazgatni a világban.
2015. dec. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
100%
Békét akarok.
2015. dec. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!